HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kastamonu Taşköprü Saatlik Hava Durumu

23 Şubat Cuma 2024, 20:31

21:00

Kapalı
Hissedilen:
Yağış İhtimali: 0%
Kapalı
Hissedilen:
Nem: 65%
En yüksek / düşük: 7° / 7°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: DGD / 1.25 KM/S

Saat 21:00 Civarında Kastamonu Taşköprü hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 7° en düşük 7° olması bekleniyor. Rüzgar DGD yönünde 1.25 KM/S hızında, nem oranı 65% civarında, bulut oranının da 98% olması bekleniyor.

22:00

Parçalı bulutlu
Hissedilen:
Yağış İhtimali: 0%
Parçalı bulutlu
Hissedilen:
Nem: 64%
En yüksek / düşük: 7° / 6°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: GD / 1.11 KM/S

Saat 22:00 Civarında Kastamonu Taşköprü hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 7° en düşük 6° olması bekleniyor. Rüzgar DGD yönünde 1.25 KM/S hızında, nem oranı 65% civarında, bulut oranının da 63% olması bekleniyor.

23:00

Parçalı az bulutlu
Hissedilen:
Yağış İhtimali: 0%
Parçalı az bulutlu
Hissedilen:
Nem: 64%
En yüksek / düşük: 6° / 6°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: GD / 0.73 KM/S

Saat 23:00 Civarında Kastamonu Taşköprü hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 6° en düşük 6° olması bekleniyor. Rüzgar DGD yönünde 1.25 KM/S hızında, nem oranı 65% civarında, bulut oranının da 44% olması bekleniyor.

Kastamonu Taşköprü Saatlik Hava Durumu


Kastamonu Taşköprü hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Kastamonu Taşköprü için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Kastamonu Taşköprü saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Kastamonu Taşköprü’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Kastamonu Taşköprü’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Kastamonu Taşköprü dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;