HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Konya Kulu Hava Durumu

09 Aralık Cumartesi 2023, 01:31
Kapalı
8 °
Hissedilen: 5°
Hissedilen: 5°
Nem: 91%
En yüksek / düşük: 10 ° / 8°
Rüzgar Hızı: G / 4.97 KM/S
Yağış İhtimali: 100%

Kapalı

Konya Kulu Hava Durumu: Havanın Kapalı, en yüksek sıcaklığın 10° ve en düşük sıcaklığın 8° olması bekleniyor. Rüzgar G yönünde 4.97 KM/S hızında, nem oranı 91% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.


Cumartesi

09 Aralık 2023 Cumartesi Kulu Hava Durumu / 4°

Pazar

10 Aralık 2023 Pazar Kulu Hava Durumu / 4°

Pazartesi

11 Aralık 2023 Pazartesi Kulu Hava Durumu / 6°

Salı

12 Aralık 2023 Salı Kulu Hava Durumu / 4°

Çarşamba

13 Aralık 2023 Çarşamba Kulu Hava Durumu / 2°

Perşembe

14 Aralık 2023 Perşembe Kulu Hava Durumu / 2°

Konya Kulu Bugün Hava Durumu


Konya Kulu hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Konya Kulu için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Konya Kulu saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Konya Kulu’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Konya Kulu’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Konya Kulu dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;