HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Konya Derbent Hava Durumu

02 Aralık Cumartesi 2023, 08:01
Parçalı az bulutlu
4 °
Hissedilen: 3°
Hissedilen: 3°
Nem: 73%
En yüksek / düşük: 13 ° / -1°
Rüzgar Hızı: GB / 1.63 KM/S
Yağış İhtimali: 0%

Parçalı Az Bulutlu

Konya Derbent Hava Durumu: Havanın Parçalı az bulutlu, en yüksek sıcaklığın 13° ve en düşük sıcaklığın -1° olması bekleniyor. Rüzgar GB yönünde 1.63 KM/S hızında, nem oranı 73% civarında, bulut oranının da 28% olması bekleniyor.


Pazar

03 Aralık 2023 Pazar Derbent Hava Durumu 12° / 5°

Pazartesi

04 Aralık 2023 Pazartesi Derbent Hava Durumu 11° / 4°

Salı

05 Aralık 2023 Salı Derbent Hava Durumu 11° / 4°

Çarşamba

06 Aralık 2023 Çarşamba Derbent Hava Durumu / 3°

Perşembe

07 Aralık 2023 Perşembe Derbent Hava Durumu / 4°

Cuma

08 Aralık 2023 Cuma Derbent Hava Durumu / 1°

Konya Derbent Bugün Hava Durumu


Konya Derbent hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Konya Derbent için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Konya Derbent saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Konya Derbent’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Konya Derbent’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Konya Derbent dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;