HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Konya Yunak Saatlik Hava Durumu

01 Ekim Pazar 2023, 22:01

23:00

Kapalı 15°
Hissedilen: 15°
Yağış İhtimali: 64%
Kapalı
Hissedilen: 15°
Nem: 74%
En yüksek / düşük: 15° / 15°
Yağış İhtimali: 64%
Rüzgar Hızı: KB / 4.33 KM/S

Saat 23:00 Civarında Konya Yunak hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 15° en düşük 15° olması bekleniyor. Rüzgar KB yönünde 4.63 KM/S hızında, nem oranı 73% civarında, bulut oranının da 97% olması bekleniyor.

Konya Yunak Saatlik Hava Durumu


Konya Yunak hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Konya Yunak için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Konya Yunak saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Konya Yunak’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Konya Yunak’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Konya Yunak dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;