HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Konya Emirgazi Saatlik Hava Durumu

22 Mayıs Çarşamba 2024, 22:30

23:00

Hafif yağmur 17°
Hissedilen: 17°
Yağış İhtimali: 42%
Hafif yağmur
Hissedilen: 17°
Nem: 62%
En yüksek / düşük: 17° / 16°
Yağış İhtimali: 42%
Rüzgar Hızı: K / 7.39 KM/S

Saat 23:00 Civarında Konya Emirgazi hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 17° en düşük 16° olması bekleniyor. Rüzgar K yönünde 7.39 KM/S hızında, nem oranı 70% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.

Konya Emirgazi Saatlik Hava Durumu


Konya Emirgazi hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Konya Emirgazi için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Konya Emirgazi saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Konya Emirgazi’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Konya Emirgazi’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Konya Emirgazi dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;