HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Konya Akşehir Saatlik Hava Durumu

16 Haziran Pazar 2024, 22:01

22:00

Açık 22°
Hissedilen: 21°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 21°
Nem: 49%
En yüksek / düşük: 22° / 21°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KD / 1.67 KM/S

Saat 22:00 Civarında Konya Akşehir hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 22° en düşük 21° olması bekleniyor. Rüzgar KD yönünde 1.67 KM/S hızında, nem oranı 49% civarında, bulut oranının da 0% olması bekleniyor.

23:00

Açık 21°
Hissedilen: 21°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 21°
Nem: 51%
En yüksek / düşük: 21° / 20°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KD / 1.25 KM/S

Saat 23:00 Civarında Konya Akşehir hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 21° en düşük 20° olması bekleniyor. Rüzgar KD yönünde 1.67 KM/S hızında, nem oranı 49% civarında, bulut oranının da 0% olması bekleniyor.

Konya Akşehir Saatlik Hava Durumu


Konya Akşehir hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Konya Akşehir için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Konya Akşehir saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Konya Akşehir’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Konya Akşehir’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Konya Akşehir dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;