HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Malatya Kale Saatlik Hava Durumu

12 Nisan Cuma 2024, 21:01

22:00

Parçalı bulutlu 17°
Hissedilen: 16°
Yağış İhtimali: 0%
Parçalı bulutlu
Hissedilen: 16°
Nem: 64%
En yüksek / düşük: 17° / 16°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: DGD / 1.12 KM/S

Saat 22:00 Civarında Malatya Kale hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 17° en düşük 16° olması bekleniyor. Rüzgar DGD yönünde 1.3 KM/S hızında, nem oranı 63% civarında, bulut oranının da 73% olması bekleniyor.

23:00

Parçalı bulutlu 17°
Hissedilen: 16°
Yağış İhtimali: 0%
Parçalı bulutlu
Hissedilen: 16°
Nem: 65%
En yüksek / düşük: 17° / 16°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: DGD / 0.97 KM/S

Saat 23:00 Civarında Malatya Kale hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 17° en düşük 16° olması bekleniyor. Rüzgar DGD yönünde 1.3 KM/S hızında, nem oranı 63% civarında, bulut oranının da 57% olması bekleniyor.

Malatya Kale Saatlik Hava Durumu


Malatya Kale hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Malatya Kale için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Malatya Kale saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Malatya Kale’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Malatya Kale’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Malatya Kale dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;