HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Malatya Arapkir Saatlik Hava Durumu

02 Haziran Cuma 2023, 22:31

23:00

Hafif yağmur 16°
Hissedilen: 16°
Yağış İhtimali: 59%
Hafif yağmur
Hissedilen: 16°
Nem: 75%
En yüksek / düşük: 16° / 16°
Yağış İhtimali: 59%
Rüzgar Hızı: K / 1.72 KM/S

Saat 23:00 Civarında Malatya Arapkir hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 16° en düşük 16° olması bekleniyor. Rüzgar K yönünde 1.72 KM/S hızında, nem oranı 75% civarında, bulut oranının da 50% olması bekleniyor.

Malatya Arapkir Saatlik Hava Durumu


Malatya Arapkir hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Malatya Arapkir için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Malatya Arapkir saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Malatya Arapkir’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Malatya Arapkir’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Malatya Arapkir dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;