HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Nevşehir Gülşehir Saatlik Hava Durumu

02 Ekim Pazartesi 2023, 21:01

22:00

Parçalı bulutlu 16°
Hissedilen: 16°
Yağış İhtimali: 24%
Parçalı bulutlu
Hissedilen: 16°
Nem: 70%
En yüksek / düşük: 17° / 16°
Yağış İhtimali: 24%
Rüzgar Hızı: KKD / 4.13 KM/S

Saat 22:00 Civarında Nevşehir Gülşehir hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 17° en düşük 16° olması bekleniyor. Rüzgar D yönünde 2.06 KM/S hızında, nem oranı 72% civarında, bulut oranının da 76% olması bekleniyor.

23:00

Parçalı bulutlu 16°
Hissedilen: 16°
Yağış İhtimali: 12%
Parçalı bulutlu
Hissedilen: 16°
Nem: 68%
En yüksek / düşük: 16° / 16°
Yağış İhtimali: 12%
Rüzgar Hızı: KKD / 3.51 KM/S

Saat 23:00 Civarında Nevşehir Gülşehir hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 16° en düşük 16° olması bekleniyor. Rüzgar D yönünde 2.06 KM/S hızında, nem oranı 72% civarında, bulut oranının da 81% olması bekleniyor.

Nevşehir Gülşehir Saatlik Hava Durumu


Nevşehir Gülşehir hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Nevşehir Gülşehir için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Nevşehir Gülşehir saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Nevşehir Gülşehir’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Nevşehir Gülşehir’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Nevşehir Gülşehir dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;