HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bitlis Hava Durumu

03 Mart Pazar 2024, 06:30
Açık
-3 °
Hissedilen: -3°
Hissedilen: -3°
Nem: 75%
En yüksek / düşük: 4 ° / -3°
Rüzgar Hızı: D / 1.11 KM/S
Yağış İhtimali: 0%

Açık

Bitlis Hava Durumu: Havanın Açık, en yüksek sıcaklığın 4° ve en düşük sıcaklığın -3° olması bekleniyor. Rüzgar D yönünde 1.11 KM/S hızında, nem oranı 75% civarında, bulut oranının da 8% olması bekleniyor.


Pazartesi

04 Mart 2024 Pazartesi Bitlis Hava Durumu / -1°

Salı

05 Mart 2024 Salı Bitlis Hava Durumu / -0°

Çarşamba

06 Mart 2024 Çarşamba Bitlis Hava Durumu / 1°

Perşembe

07 Mart 2024 Perşembe Bitlis Hava Durumu / 1°

Cuma

08 Mart 2024 Cuma Bitlis Hava Durumu / -1°

Cumartesi

09 Mart 2024 Cumartesi Bitlis Hava Durumu / -1°

Bitlis Bugün Hava Durumu


Bitlis hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Bitlis için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Bitlis saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Bitlis’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Bitlis’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Bitlis dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;