Devlet Bahçeli kimdir?

Devlet Bahçeli kimdir?

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olan Devlet Bahçeli, 4 Ocak 1948 yılında Osmaniye’de doğdu. Eğitim hayatına Osmaniye’de başlayıp İstanbul’da devam etti. Lise yıllarında okumaya başladığı milliyetçi kitaplardan etkilenerek, Alparslan Türkeş’in Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisi seminerlerine katılmaya başladı. Böylece milliyetçi kişiliği oluşmaya başladı. Ankara İktisadi ve Ticari Bilimler Akademisinde üniversite eğitimini tamamladı. Ülkü ocağı kurucusu ve yöneticisi olarak görev yaptı. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Politikasında Ana Bilim Dalı’nda 1987 yılına kadar öğretim üyeliği yaptı. MHP Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in isteği üzerine görevinden istifa ederek ülkü ocaklarına katıldı. Alparslan Türkeş’in vefatı üzerine MHP genel başkanı oldu. Siyasi ve akademik hayatının yanı sıra Bahçeli kitaplarda yazmıştır.

Devlet Bahçeli Haberleri

Son dakika: Bahçeli NATO'ya sert tepki gösterdi! 'Türkiye'nin katılacağı yeni bir teşkilat mümkündür'

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, başta gıda ve konut fiyatlarında olmak üzere fahiş fiyat artışlarına ilişkin açıklamalar yaptı ve "Cebini doldurmaya çalışan utanmazları cümle aleme hem deşifre etmeli hem de rezil etmeliyiz" sözlerini kullandı. İsveç ve Finlandiya'ya sert tepki gösteren Bahçeli, "NATO'suz yok olmayız" diyerek yeni bir güvenlik teşkilatının kurulmasının mümkün olduğunu söyledi. Bahçeli ayrıca Suriye operasyonuna ilişkin değerlendirmede bulundu.

Haber 24-05-2022 10:51

Son dakika haberi: MHP lideri Bahçeli'den Yargıtay'ın Kaftancıoğlu kararı hakkında çarpıcı sözler! Kılıçdaroğlu'na seslendi

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli açıklamalarda bulundu. Muhalefete sert tepkilerini dile getiren Bahçeli, Yargıtay'ın CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki kararını değerlendirdi. Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sosyal medyadan partisinin milletvekillerine çağrısıyla İstanbul'da toplanmalarını "şov sahnesi" olarak nitelendirdi. Bahçeli ayrıca Kılıçdaroğlu'na seslenerek "Türk devletine seri katil iftirasının yanında mısın karşısında mı" dedi.

Haber 17-05-2022 10:48

Bahçeli'nin aradığını söylemişti! Muharrem İnce o iddiaya ateş püskürdü

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, arasında geçtiğimiz günlerde bir telefon görüşmesi olmuştu. Bu gelişme 'Memleket Partisi, Cumhur İttifakı'na mı katılıyor?' sorusunu akıllara getirirken İnce, Bahçeli ile olan görüşmesiyle ilgili ilk kez konuştu.

Haber 16-05-2022 12:58

Muharrem İnce beklenmedik gelişmeyi duyurdu! 'Sayın Bahçeli aradı ve...'

Siyasette partiler arasında ittifak arayışları ve diyaloglar yaşanmaya devam ediyor. Liderler seçimler için tempoyu giderek artırırken sürpriz bir gelişmeyi Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce duyurdu. CHP'den ayrıldıktan sonra kendi partisini kurup hem muhalefete hem de iktidara sert eleştiriler yönelten İnce, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kendisini aradığını dile getirdi.

Haber 14-05-2022 10:27

Son dakika: MHP lideri Bahçeli'den İçişleri Bakanlığı önüne giden Ümit Özdağ'a zehir zemberek sözler! 'Su katılmamış edepsizliktir'

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP'ye hem cumhurbaşkanı adaylığı hem de İmamoğlu'nun Karadeniz turu üzerinden sert sözlerle yüklendi. MHP lideri geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı önüne gitmesiyle Bakan Soylu ile aralarında sert bir tartışma yaşanan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ için de Hükümeti parmak sallayarak tehdit etmek utanç verici bir alçalma halidir. Bakanlığın önüne gelen Türkiye'nin önünü kesmek isteyenlerdir" dedi.

Haber 10-05-2022 10:42

Gerilim sürüyor... Ümit Özdağ'dan Devlet Bahçeli'ye "Meşrebi bulanık" yanıtı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile yaşadığı polemik sonrası bazı kesimlerden destek, bazı kesimlerden tepki alan Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, kendisine sert sözlerle yüklenen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yanıt verdi. MHP liderinin, "Meşrebi bulanık" sözlerine cevap veren Özdağ, Bahçeli'nin, kendisi hakkında böyle bir ifade kullanmayacağını ifade Özdağ, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Haber 07-05-2022 07:46

MHP lideri Devlet Bahçeli'den Ümit Özdağ'a sert tepki! 'Pis bir kumpas, küstah bir tertip...'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ arasındaki gerginlik sürerken MHP lideri Devlet Bahçeli'den açıklama geldi! Ümit Özdağ'a sert sözlerle yüklenen Devlet Bahçeli, 'Maksadı bulanık, meselesi bunalım çıkarmak' diyerek Özdağ'ı eleştirdi.

Haber 06-05-2022 15:33

Bahçeli'den dikkat çeken ifadeler: Vatan, millet ve devletten taviz verilmeyecektir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türk milliyetçileri, geçmişten aldıkları güç ve vazgeçilmeyecek ilkeleriyle, milletimizin rızası olmadan yapılacak her türlü gayri meşru müdahaleye dün olduğu gibi bugünde, yarında cesaretle karşı durmaya devam edecektir. Vatan, millet ve devletten taviz verilmeyecektir" açıklamasını yaptı.

Haber 02-05-2022 18:26

MHP lideri Bahçeli'den 'altılı masa'ya ilginç gönderme! "Eskinin siyah beyaz Türk filmleri çok daha anlamlı sonuçlar veriyordu"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bayramın ilk gününde dikkat çeken açıklamalar yaptı. 'Altılı masa'yı eski siyah-beyaz Türk filmlerine benzeten Bahçeli, "6'lı masa bir hikaye, sonu nasıl bitecek onu bilemiyoruz" dedi. Bahçeli CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Gezi için kurulan mahkemenin Nazi mahkemelerinden farkı yok' yorumunu değerlendirirken "Eğer Nazi mahkemelerini incelemek istiyorsa Almanya’da özel dostları vardır, o dostlarından gerekli  bilgileri alabilirler" dedi.

Haber 02-05-2022 09:12

MHP lideri Bahçeli, Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti

MHP lideri Bahçeli, bayram namazı sonrası merhum Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti

Haber 02-05-2022 08:33

Bahçeli'den bayram mesajında Kılıçdaroğlu'na gönderme: Kavgada gelecek arayanlara...

Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımlayan MHP lideri Devlet Bahçeli, dikkat çeken ifadeler kullandı. Mesajında CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun "Kavgam var" sözlerine gönderme yapan Bahçeli, "Kavgada gelecek arayanlara, kargaşaya umut bağlayanlara, karışıklığı ve karanlığı geçim kapısı görenlere en kalıcı mesaj, en tesirli mukavemet bayramın mana ve ruh enginliğidir." dedi.

Haber 30-04-2022 15:14

DEVA Partisi lideri Babacan'ın seçim çıkışı çok konuşulmuştu! Bahçeli'den dikkat çeken yorum: 'Çok zekice'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun grup toplantısında yaptığı konuşmaya sert eleştiriler yöneltti. Bahçeli ayrıca DEVA Partisi lideri Ali Babacan'ın seçim çıkışını da ve Gezi Parkı davası kararını da değerlendirdi. 'Cumhur ittifakı genişler mi' sorusunu yanıtlandıran Bahçeli, idam çağrısını da yineledi.

Haber 28-04-2022 13:07

SON DAKİKA | Devlet Bahçeli'den Süleyman Sazak açıklaması! 'Osman Kavala' paylaşımı olay olmuştu

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Gezi Davası'nda ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası alan Osman Kavala'yla ilgili paylaşımı dikkat çeken Süleyman Sazak'la ilgili konuştu.

Haber 26-04-2022 11:46

Son dakika: MHP lideri Devlet Bahçeli'den flaş 'altılı masa' iddiası! 'Birbirlerine tuzak kuruyorlar'

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 6 muhalefet partisinin bir araya gelmelerini eleştirerek "Birbirlerine kazık atıyorlar, tuzak kuruyorlar, sonra dönüp gönüllerini almaya çalışıyorlar" dedi. HDP Milletvekili Garo Paylan'ın TBMM'ye 24 Nisan'da 1915 olaylarıyla ilgili sunduğu yasa teklifi de Bahçeli'nin sert tepki gösterdiği gündem konuları arasındaydı.

Haber 26-04-2022 10:56

Kılıçdaroğlu'na sert tepki! MHP lideri Bahçeli: Bile isteye odalarda ışıksız kalıp...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, elektrik faturasını ödememe kararı alan ve evinin elektriği kesilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef aldı. İsim vermeden CHP liderine yüklenen Bahçeli, "Bile isteye odalarda ışıksız kalıp milletimizin ışığını söndürmeyi amaçlayanlara bizzat Türk milleti karşı çıkacak, alayını birden layık oldukları zifiri karanlığa mahkum edecektir." dedi.

Haber 22-04-2022 16:05

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Devlet Bahçeli'yle iftar yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile iftarda bir araya geldi. İftar, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Özbek Otağı'nda gerçekleştirildi.

Haber 19-04-2022 20:30

Bahçeli: Düzensiz göç adı konmamış bir istiladır

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli "Düzensiz göç adı konmamış bir istiladır.

Haber 19-04-2022 13:50

Son dakika: MHP Genel Başkanı Bahçeli'den 'sığınmacı' mesajı: "Mecburuz"

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli açıklamalarda bulundu. Konuşmasında sığınmacı ve göçmen sorununa değinen Bahçeli, "Stratejik akılla ve milli çıkarlarımızla muvafık halde analiz etmek, tedbir geliştirmek mecburiyetindeyiz." ifadesini kullandı.

Haber 19-04-2022 10:57

SON DAKİKA | "MHP'li iki isim Bakan olacak" iddiası! Ankara kulisleri hareketlendi: Kabine değişikliği...

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde değişiklik yapılacağı haberi Ankara kulislerinde konuşulurken, çok konuşulacak yeni bir iddia gündeme geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, MHP’den bazı isimlerin kabinede yer almasını istediği belirtilirken, bu çerçevede MHP içerisinden iki ismin kabineye atanabileceği ifade edildi. Hangi MHP'li isimlerin bakanlık için düşünüldüğü ise merak konusu oldu.

Haber 15-04-2022 10:12

SON DAKİKA | Özgür Özel'den Devlet Bahçeli'ye seçim göndermesi: En büyük anket geliyor!

Son dakika haberi: CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye çok sert tepki gösterdi. Millet İttifakı'nın henüz adayının belli olmadığını hatırlatan Özel "Olmayan kişiye hakaret edildiği Devlet Bahçeli tarafından bir siyasi rekor olarak tarihe geçmiştir." dedi. Özel, Bahçeli'nin seçim anketlerini, "CHP'yi kıskandığı" için eleştirdiğini de ileri sürerek, "Sayın Bahçeli, en büyük anket geliyor. En büyük ankete hep birlikte bakacağız seçim gecesi." diye konuştu.

Haber 13-04-2022 16:09

Bahçeli sert sözlerle hedef almıştı! İmamoğlu böyle yanıt verdi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul'da ulaşıma zam yapılması sonrası "İstanbul'da ulaşıma yüzde 40 zam yapanlar zillettendir" açıklaması yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yanıt verdi. İmamoğlu açıklamasında "4-5 ay önce klasik araçlarından herhangi birinin deposunu kaça doldurduğunu ve bugünlerde kaça doldurduğunu da açıklarsa bence daha objektif, daha vicdanlı bir açıklama olur" dedi.

Haber 13-04-2022 08:24

Bahçeli'den Millet İttifakı'na 'cumhurbaşkanı adayı' tepkisi: 'İlan edin de boyunuzun ölçüsünü görelim'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Millet İttifakı'na cumhurbaşkanı adaylığı üzerinden sert tepki gösterdi. Bahçeli ayrıca, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na eleştiride bulunarak "Kılıçdaroğlu ve zillet ittifakı küreselci, köksüz, kimliksiz, kalpsiz ve kapasitesizdir. Zillet ittifakına kulak verirsek sürekli olarak battığımızı, bittiğimizi takılmış plak gibi söylüyorlar." dedi.

Haber 12-04-2022 10:48

SON DAKİKA | Devlet Bahçeli'den sert sözler: Sokağa çıkacak yüzünüz dahi olmayacak

Son dakika: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, araştırma şirketlerinin yaptığı anketlerle ilgili olarak "Lejyoner anketçilere diyorum ki, bizim ölümüz bile sizin dirinizi, hepinizi, topunuzu yerle yeksan etmeye yeter. Şimdiden haberiniz olsun, 2023 haziran ayında sokağa çıkacak yüzünüz dahi olmayacaktır" diye konuştu.

Haber 07-04-2022 10:54

Bahçeli'den şeker stoku tartışmalarına ilişkin flaş açıklamalar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli Türkiye'de şeker fiyatlarındaki artışın gerçeği yansıtmadığını söyleyerek stokçulara sert tepki gösterdi. Bahçeli ayrıca Türkiye'nin şeker ihtiyacını açıklayarak Türkiye'de şeker fazlası olduğunu ifade etti.

Haber 29-03-2022 11:21

Kılıçdaroğlu'nun 'seçim barajı' sözlerine Bahçeli'den tepki! 'Fazla merak iyi değildir'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Antalya'da Belediye Başkanları Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. Bahçeli konuşmasında MHP'nin 5 ayaklı stratejisine değinirken CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun "Sen barajı geçemeyince nereye yüzeceksin" sözüne de yanıt verdi.

Haber 26-03-2022 11:58

Son dakika! Bahçeli'den Çanakkale 1915 Köprüsü eleştirilerine sert tepki: Bre hey gafiller! Denize atlayın yüze yüze gidip gelin

Son dakika haberine göre MHP lideri Devlet Bahçeli, grup toplantısında yaptığı konuşmada gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. 18 Mart'ta açılan Çanakkale 1915 Köprüsü'yle ilgili gelen eleştirilere sert tepki gösteren Bahçeli, "Bre hey gafiller! Bu köprü ülkemizin gururudur. Eğer köprüden geçmem diyorsanız. Buyurun denize atlayın yüze yüze gidip gelin. Buna engel yok." diye konuştu.

Haber 22-03-2022 13:13

TBMM'de gerginlik: HDP'li Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun sözleri tartışmaya neden oldu! 'Vekillerin bagajlarını aratacağına...'

TBMM Genel Kurulu'nda, HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun, TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik sözleri tartışmaya neden oldu. Milletvekilliğinin düşürülmesiyle ilgili ilgili konuşan Gergerlioğlu, "Sayın Şentop'a buradan hatırlatıyorum. Vekillerin bagajlarını aratacağına masandaki Anayasa kitapçığına baksaydın, o Anayasa kitapçığına" dedi. Gergerlioğlu'nun sözleri, AK Parti ve MHP'li milletvekillerinin tepkisini çekti. İşte detaylar!

Haber 17-03-2022 18:40

Son Dakika: Devlet Bahçeli'den TTB'ye çok sert tepki: Gidişiniz olsun da dönüşünüz olmasın

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Türk Tabipleri Birliği şimdi de diyorlar ki hekimlerimiz Türkiye’yi terk ediyorlar. Vatanını seven her hekim görevinin başındadır. Eğer bu ülkeden gitmesi gereken birileri varsa o da TTB’nin yönetimine çöreklenmiş bir avuç bölücü ve Türkiye karşıtıdır. Gidişleri olsun da, dönüşleri olmasın. Bunların dışında yine gidenler olursa keyifleri bilir" dedi. İşte Bahçelinin açıklamaları!

Haber 15-03-2022 10:50

Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na tepki! 'Önce sorularımın cevabını anlatsın'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ukrayna-Rusya savaşına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Savaş sürecinde Türkiye'nin adımlarını ve konumunu değerlendiren Bahçeli "Türkiye barış yolunda çok önemli bir adım atmıştır" dedi. Bahçeli CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu Diyarbakır ziyaretinin zamanlaması nedeniyle eleştirirken "Ben de Twitter’dan 5 tane soru sordum. Bunların cevabını önce 6’lı masaya anlatsın, sonra Türk milletine anlatsın" dedi.

Haber 12-03-2022 13:46

Devlet Bahçeli'den Kemal Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır ziyaretine sert tepki: Dış bağlantılı siyasi bir operasyondur

MHP lideri Devlet Bahçeli, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Diyarbakır ziyaretine ilişkin açıklamalarda bulundu. Bahçeli, Kılıçdaroğlu'nun ziyareti için, "Türkiye’nin öncülüğünde Antalya Diplomasi Forumu’nda bir araya gelen Rusya Dışişleri Bakanı ile Ukrayna Dışişleri Bakanı’nın ateşkes ve barış arayışını kundaklama girişimidir ve dış bağlantılı siyasi bir operasyondur" dedi. Kılıçdaroğlu ise Bahçeli'nin açıklamalarına sosyal medyadan tek bir emoji kullanarak yanıt verdi.

Haber 10-03-2022 17:42

Son Dakika: Devlet Bahçeli'den DEVA'nın afişine ilginç yorum! 'Elimde bir kalemim olsa altına yazardım...'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM'de partisinin grup toplantısında konuştu. Sosyal medyada gündem olan Ayçiçek yağı fiyatları hakkında konuşan Bahçeli, yağ manipülasyonuyla ilgili "en hafif tabiriyle şerefsizliktir" dedi. Bahçeli, "Sanal yağ krizinin orkestra şefi CHP olmuştur" açıklamasında bulundu. Bahçeli, DEVA Partisi'nin seçim afişiyle ilgili de ilginç bir yorumda bulunarak "Elimde bir kalemim olsa altına yazardım, 'Pazar günü seçim yok, hayırlı uykular'" dedi.

Haber 08-03-2022 11:10

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Beştepe'de Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde görüştü. Görüşme yaklaşık 1 saat sürdü.

Haber 03-03-2022 15:23

Son dakika: MHP lideri Bahçeli'den Batı'ya sert tepki: Ukrayna'yı Rusya'nın kucağına teslim ettiler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında Rusya'nın Ukrayna'yı işgali hakkında açıklamalarda bulundu. Rusya-Ukrayna savaşında Batılı ülkeleri sorumlu tutan Bahçeli yaptırımların Rusya'nın işgalini durdurmadığını söyleyerek "Batı durumu kurtardığını zannetmiş, Ukrayna'yı Rusya'nın kucağına teslim etmiştir" dedi. Bahçeli ayrıca 6 muhalefet partisinin Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem metnini de eleştirdi.

Haber 03-03-2022 10:49

Devlet Bahçeli'nin kürsüden verdiği '6-9 rakamı' örneği gündem oldu! 'Geççek' şarkısı olay olan Tarkan'a destek verdi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Meclis’teki grup toplantısında verdiği '6-9 rakamı' örneğiyle dikkat çekti. "Bizim 6'ya baktığımızda gördüğümüz altı oktur, tertiptir, tezgahtır, kumpastır. 9'a bakınca gördüğümüz huzurdur, 9 tuğdur, 9 ışıktır" diyen Bahçeli, Tarkan'ın 'Geççek' şarkısıyla ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. Tarkan'ın şarkısının muhalefet tarafından bilerek çarpıtılmak istendiğini savunan MHP lideri, "Kıl Oldum Abi, Başkası Olma Kendin Ol şarkılarına kulak versinler" dedi.

Haber 22-02-2022 14:40

Son dakika: Rusya-Ukrayna gerilimine ilişkin Bahçeli'den flaş sözler: Yangına körükle gitmektir

Son dakika: Vladimir Putin, dün gece yaptığı açıklamada "Donetsk ve Luhansk'ı tanıyoruz." demişti. Devlet Bahçeli, Rusya'nın Ukrayna'yı işgali hakkında net yorumlarda bulundu. Sıcak gerginliği tırmandıran eylemlerin yoğunluk kazandığını belirten Bahçeli, ayrılıkçı Donetsk ve Luhansk'ın tanınmasının yangına körükle gitmek olduğunu söyledi.

Haber 22-02-2022 11:00

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Bahçeli’nin talimatıyla gönderilen kandilleri paylaştı: Müzemizde yer alacak

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, MHP teşkilatlarının Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'ne gönderdiği kandilleri paylaştı. Kütüphanedeki masaya dizilen kandilleri çeken Kılıçdaroğlu "Bahçeli'nin kandilleri" notuyla video paylaştı. Kılıçdaroğlu "Halkımız bu faturalardan acı çekiyor diye tüm MHP teşkilatlarına kandil göndertiyor. Bakın gelenlerin hepsi kütüphanedeki masamızda. Koca MHP'yi ne hale getirdi. Zamlar geri çekilecek ve bunlar müzemizde hoş bir hatıra olarak kalacak" dedi.

Haber 21-02-2022 21:53

Son dakika! Bahçeli'den indirim talimatı: Yüzde 1'e indirin

Son dakika haberine göre MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli MHP'li belediye başkanlarına su faturasında KDV'leri yüzde 1'e indirme talimatı verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan da AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda aynı çağrıda bulunmuştu.

Haber 17-02-2022 16:34

Devlet Bahçeli'den elektrik ve doğal gaz faturalarına ilişkin dikkat çeken sözler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Bahçeli, Ukrayna- Rusya gerilimi ile ilgili "Rusya ile Ukrayna arasında çıkacak savaşta en fazla mağdur olacak ülke Türkiye’dir" dedi. Bahçeli, fiyat artışları, KDV indirimi, elektrik ve doğal gaz faturalarına ilişkin de konuştu. İşte Bahçeli'nin açıklamaları!

Haber 15-02-2022 11:04

Devlet Bahçeli partisinin il başkanları toplantısı katıldı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde süren partisinin il başkanları toplantısının kapanış oturumuna katıldı.

Haber 13-02-2022 13:11

MHP lideri Devlet Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na elektrik faturası tepkisi! 'Boğulma riski taşıyor, kuzu kuzu ödeyecek'

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün gece elektrik faturalarıyla ilgili yaptığı açıklamaya MHP lideri Bahçeli'den sert tepki geldi! Sosyal medya hesabından tweetler paylaşan Devlet Bahçeli, 'Kendisi can simitsiz şekilde derinlere dalıyor, boy veriyor. Mazallah boğulma tehlikesi taşıdığını da göremiyor.' derken fatura tartışması için 'Kuzu kuzu ödeyecek' dedi.

Haber 10-02-2022 16:53

Semih Yalçın duyurdu... Bahçeli'den 11 Şubat kararı: İl başkanlarını toplayacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 11 Şubat'ta il başkanlarını toplayacağı açıklandı. Bahçeli, teşkilatların yapacağı çalışmaları belirlemek üzere il başkanlarıyla Kızılcahamam'da bir araya gelecek.

Haber 08-02-2022 15:18

Son dakika: Devlet Bahçeli'den net mesaj: Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır

Son dakika haberine göre MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Erdoğan'ın adaylığının önünde herhangi bir engel olmadığını belirterek, "Bizim Cumhurbaşkanı adayımız nettir, o da Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır." dedi.

Haber 07-02-2022 09:10

Son dakika: Devlet Bahçeli'den Kılıçdaroğlu afişlerine tepki

Son dakika: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara Kızılcahamam Kampı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, yaptığı konuşmada, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun afişlerine sert tepki gösterdi. Bahçeli, "CHP Genel Başkanı'nın üzerinde fotoğrafının bulunduğu bir afiş bulunmaktadır. Bu afişler rezalettir. Afişte, 'Etnik köken, inanç, cinsel yönelim yasayla dezavantaj olmaktan çıkarılacak' denilmekte. Türkiye'de dezavantajlı hiçbir kesim yoktur." ifadelerini kullandı.

Haber 06-02-2022 12:16

Devlet Bahçeli'den dikkat çeken seçim talimatı! 'Hazırlıklı olun'

MHP'nin 'Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu ve Milletvekilleri Ortak Toplantısı', Genel Başkan Devlet Bahçeli başkanlığında başladı. Bahçeli, teşkilatın gelecek yıl yapılacak genel seçim ve cumhurbaşkanlığı seçimlerine hazırlıklı olmasını istedi. Bahçeli, seçimler öncesinde saha çalışmalarına ağırlık verilmesini, özellikle muhalefetin söylemlerine karşı halka Cumhur İttifakı'nın tezlerinin anlatılmasını istedi.

Haber 05-02-2022 12:45

Son Dakika: Devlet Bahçeli'den Ekrem İmamoğlu'na 'balıkçı' tepkisi! "İstanbul'da balık baştan, tuz da hepten kokmuştur"

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun balıkçıda görüntülenmesiyle ilgili konuşan Bahçeli, "İstanbul'da balık baştan, tuz da hepten kokmuştur. İstanbul, İstanbul olalı böyle bir zillet görmemiştir" açıklamasında bulundu. Bahçeli, İmamoğlu için "Bizim dileğimiz Büyükşehir Belediye Başkanı'nın görevinden affını istemesi ve İstanbul'un önünü bir an evvel açmasıdır" ifadelerini kullandı.

Haber 01-02-2022 10:50

Son dakika! MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Sedef Kabaş tepkisi: Faşizan sözleri kınıyorum

Son dakika haberi! MHP Lideri Devlet Bahçeli gazeteci Sedef Kabaş'ın bir televizyon programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözlerine sert tepki gösterdi. Bahçeli açıklamasında, "Sayın Cumhurbaşkanımızı hedef alan çirkin saldırıyı, husumetle pekişmiş anti demokratik ve faşizan sözleri kınıyorum." ifadelerini kullandı. Kabaş, çıkarıldığı mahkeme tarafından Cumhurbaşkanı'na hakaret suçundan tutuklanmıştı.

Haber 22-01-2022 20:17

Ebru Polat: Devlet Bahçeli, beni MHP’den vekil aday adayı yapmak istedi

Şarkıcı Ebru Polat, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, kendisini MHP'den vekil aday adayı yapmak istediğini fakat kendisinin kabul etmediğini iddia etti. Polat, "Hatta beni Erol Köse'ye götüren de Sayın Başkanımızdır" ifadelerini kullandı.

Magazin 19-01-2022 09:52

Son dakika | Siyasette 'Sezen Aksu' polemiği! Devlet Bahçeli'nin sözleri sonrası Ekrem İmamoğlu'ndan dikkat çeken paylaşım

Son dakika haberi: Sezen Aksu polemiği siyasete de sıçradı. "Şahane Bir Şey Yaşamak" şarkısındaki şarkı sözleri nedeniyle Aksu'ya tepki gösteren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli "Serçeysen serçeliğini bil sakın kuzgunluğa heves etme" diye seslendi. Bahçeli'nin bu açıklamasının ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yaptığı paylaşım ise dikkat çekti.

Haber 18-01-2022 12:49

Son Dakika: Devlet Bahçeli'den Enes Kara ve Sezen Aksu açıklaması! "Serçeysen serçeliğini bil"

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. İntihar eden tıp fakültesi öğrencisi Enes Kara ile ilgili açıklamada bulunan Bahçeli, "Enes Kara olayı kollektif bir saldırı haline getirilmiştir" dedi. Sezen Aksu'nun gündem olan şarkı sözlerine de tepki gösteren Bahçeli, "Serçeysen serçeliğini bil. Sakın kuzgunluğa heves etme." açıklamasında bulundu. İşte Bahçeli'nin dikkat çeken açıklamaları!

Haber 18-01-2022 11:02