Amanda Holden Haberleri Ve Son Dakika Amanda Holden Haberleri

Amanda Holden Haberleri Ve Son Dakika Amanda Holden Haberleri

Asıl adı Amanda Louise Holden olan Amanda Holden 16 Şubat 1971'de İngiltere'nin Portsmouth kentinde dünyaya geldi. Holden, şarkıcılığın yanında oyuncu, jüri üyesi ve sunucudur. İki defa evlenen Holden iki çocuk sahibidir.

İngiliz yetenek ve şarkıcı belirleme Britain's Got Talent ve X Factor isimli yarışma programlarında jüri üyeliği yapmıştır.

İngiltere'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasında jüri üyeliği yapan 49 yaşındaki Amanda Holden, programın reytinglerinin artması için canlı yayında bilerek göğüs frikiği verdiğini açıklamıştı.

Relazioni intime, Non per sport...ma per amore, Virtual Sexuality filmlerinde oynayan Amanda Holden EastEnders, We Know Where You Live, Goodness Gracious Me, Jonathan Creek, Smack the Pony, Kiss Me Kate, The Grimleys, Hearts and Bones, Celeb, Top of the Pops 2, Now You See Her gibi projelerde de yer aldı.

Amanda Holden Haberleri

Amanda Holden'ın 18 yaşındaki kızının pozları gündemdeydi! Her zaman vücut pozitifliğini teşvik ettik

Amanda Holden 18 yaşındaki kızının internette bikinili fotoğraflarını paylaşmasını savundu ve kocasıyla birlikte onu en iyi olduğunu düşündüğü şeyi yapmaya teşvik ettiklerini açıkladı.

Magazin

Amanda Holden otelin çatı katında gördükleri karşısında şoke oldu! Şikayet etti

Jüri olduğu yarışmada giydiği kıyafetlerle sık sık gündeme gelen Amanda Holden kaldığı otelde gördükleri karşısında şoke oldu. Amanda Holden bir seks partisine şahit olunca hemen bu durumu şikayet etti.

Magazin

Kıyafetleri yüzünden şikayet alıyordu! Amanda Holden'ın kızı yaşadığı şoke eden olayı anlattı

Amanda Holden'ın kızı annesinin bir ziyaretçi geldiğinde evin içinde çıplak dans ettiği o utanç verici anları anlattı. Holden son dönemde giyim tarzı yüzünden şikayetlere maruz kalıyordu.

Magazin

Amanda Holden yeni yaşını hiçbir şey giymeyerek kutladı

Amanda Holden 53. yaşını kutlamak için kayaların üzerine çıplak şekilde çıkarak poz verdi. Ünlü jüri üyesi verdiği frikikleri bazen bilerek verdiğini açıklamasıyla gündeme gelmişti.

Magazin

Amanda Holden

Amanda Holden Hakkındaki Haberler Mynet'te. Amanda Holden Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Yıllara meydan okuyor! 52 yaşındaki Amanda Holden 'kusursuz' fiziğiyle büyüledi: Mavi renkli bikinili pozları gündem oldu!

Müzik yarışmasında jüri olan 52 yaşındaki Amanda Holden, cesur kıyafetleriyle sık sık gündem oluyor. Ünlü isim son paylaşımıyla olay oldu. Tonlu karın kaslarını sergileyen iki çocuk annesi, büyük boy gölgelikler ve plaj şapkasıyla eşleştirdiği desenli mavi bikiniyle büyüledi.

Magazin

Amanda Holden kazağını kaldırıp göğsünü gösterdi! Sansürü dikkat çekti

Müzik yarışmasında jüri olan Amanda Holden, müstehcen kıyafetleriyle sık sık şikayet almasına rağmen geri adım atmayan bir isim. Holden son olarak kazağını kaldırıp göğsünü gösterdi ve bunu da kendince sansürledi.

Magazin

Amanda Holden: Eğer göğüslerimi konuşmak isterlerse...

Müzik yarışmasında jüri olan Amanda Holden, müstehcen kıyafetleriyle sık sık şikayet alıyor. Yeni sezon başlamadan önce açıklamalar yapan Holden göğüsleri hakkında konuşmak isteyenlere seslendi.

Magazin

Amanda Holden'ın mutlu evliliğin sırrı cinsel yaşamıymış... Tek tek anlattı

52 yaşındaki sunucu Amanda Holden plak yapımcısı kocası Chris Hughes'la yaşadığı macera dolu seks yaşamının, uzun ve mutlu evliliklerinin ardındaki sır olduğunu sık sık dile getiriyor. Holden'in cinsel hayatına dair sırrını paylaşması dünya basınından gündem oldu.

Magazin

52 yaşındaki ünlü sunucu Amanda Holden bikinili pozlarını paylaşınca olay oldu

Britain's Got Talent yarışmasında jüri üyesi olan Amanda Holden sezon boyunca cesur tarzı yüzünden sık sık şikayet edilmişti. Verdiği frikik ile de tanınan oyuncu ve sunucu bikinili pozlarını paylaşınca hayranlarından beğeni topladı.

Magazin

Dekolteleri yüzünden defalarca kez şikayet edildi! Amanda Holden finalde bakın ne giydi

Britain's Got Talent yarışmasında jüri üyesi olan Amanda Holden verdiği frikikler sayesinde kısa sürede ünlenmeyi başarmıştı. İngiltere’nin yetenek yarışmasının jüri üyesi frikikleri ve dekoltesi yüzünden defalarca kez şikayet aldıktan sonra bakın final akşamı ne giydi.

Magazin

Canlı yayında verdiği frikiklerle tanınan Amanda Holden şikayetlere inat iddialı seçimde bulundu

Britanya'nın Got Talent yarışmasında jüri olarak tanınan ünlü isim Amanda Holden çıplaklıktan ve bilerek frikik vermekten asla vazgeçmiyor. Son dönemde iddialı seçimleri yüzünden kanala şikayet yağmasının inadına Holden yarı finalde derin göğüs dekoltesi tercihiyle adından söz ettirdi.

Magazin

Yetenek yarışmasında şoke eden anlar! Kendini herkesin önünde ateşe verdi

İngiliz televizyonlarında ekrana gelen Britain's Got Talent adlı yarışmada şoke eden anlar yaşandı. Bir yarışmacının bir rubik küpünü çözmek için kendini ateşe vermesinin ardından gösteri büyük eleştiri aldı. O anlar şoke etti.

Magazin

Bu sefer frikik yok! Amanda Holden yıllara meydan okuyan fiziğini paylaştı

TV'de uzun süredir yer alan ünlü isim Amanda Holden, Los Angeles'ta güneşlenirken poz verdi. Yıllara meydan okuyan ünlü isim kırmızı bikinisiyle resmen gençlere taş çıkardı.

Magazin

Bilerek frikik vermek onun işi! Amanda Holden bornozunu kapatmak isterken...

Katıldığı programlarda bilerek frikik vermek konusunda ustalaşan ve bunu da açıklamaktan çekinmeyen Amanda Holden evinin banyosunda bornozuyla poz verirken yıllara meydan okuyordu. Bornozunun önünü zor kapatan Amanda Holden bacak bacak üstüne atarken frikik verdi.

Magazin

Frikikleriyle ünlü isim Amanda Holden kovuldu mu? Orada olmadığımı hayal edemiyorum

Britain's Got Talent yarışmasında jüri üyesi olan 51 yaşındaki Amanda Holden bilerek verdiği frikiklerle ünlü. Uzun zamandır yarışmadaki cesur tarzı sebebiyle seyircilerin bir kısmında şikayetler alan yapım şirketinin Holden'ı jüriden çıkardığı iddia edildi. Holden ise yeni sezonda olup olmayacağına dair net bir açıklama yapmadı.

Magazin

Açılmaya devam edeceğini söylemişti! Amanda Holden'ın kıyafetine yorum yağdı

Frikikleriyle gündeme gelen 51 yaşındaki Amanda Holden gelen eleştirilere rağmen açılmaya devam edeceğini açıklamıştı. Bilerek frikik vermesiyle adından söz ettiren Holden son katıldığı programdaki tercihi yüzünden eleştirildi.

Magazin

Bilerek frikik vermesiyle tanınıyor! Amanda Holden şikayetler ve tepkiler sonrası geri adım atmadı

Britain's Got Talent yarışmasında jüri üyesi olan 51 yaşındaki Amanda Holden, ekranda sık sık göğsünü açan ve çıplaklık konusunda da hiçbir zaman geri adım atmayan bir isim. Yarışmada jüriyken bilerek frikik verdiğini itiraf eden Amanda Holden hakkında kanala gelen şikayetlerden sonra bakın ne dedi.

Magazin

Ekranda bilerek göğsünü açtığını söylemişti... Amanda Holden bornozunu açarken frikik verdi!

Britain's Got Talent yarışmasında jüri üyesi olan Amanda Holden, bilerek verdiği frikiklerle ünlü. Ekranda sık sık göğsünü açan ve çıplaklık konusunda da hiçbir zaman geri adım atmayan Amanda Holden bu sefer reklam yaparken frikik verdi. Ünlü ismin paylaşımına yorum yağdı.

Magazin

Ekranda bilerek frikik verdiğini söyleyen Amanda Holden bu sefer de tenis oynarken eteğini açtı

Britain's Got Talent yarışmasında jüri üyesi olan Amanda Holden arkadaşıyla tenis oynadığını anlardan paylaşım yaptı. Çıplak olma konusunda hiçbir zaman geri adım atmayacağını söyleyen Holden, daha önce canlı yayında bilerek frikik verdiğini açıklamıştı. Amanda Holden bu sefer de tenis oynarken eteğini açarak gündem oldu.

Magazin

Bilerek verdiği frikiklerle ünlü Amanda Holden'dan banyo yaparken poz

Britain's Got Talent yarışmasında jüri üyesi olan Amanda Holden, canlı yayınlarda verdiği frikiklerle tanınıyor. Çıplak olma konusunda hiçbir zaman geri adım atmayacağını söyleyen Holden son olarak banyosundan pozlarını paylaştı.

Magazin

Amanda Holden: Hayatımın ikinci yarısını böyle yaşayacağım

İngiltere'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasında jüri üyeliği yapan Amanda Holden 50. yaşını seksi kıyafetle kutladı. "Hayatımın ikinci yarısını böyle yaşayacağım" diyen ünlü isim kendisine hayran bıraktı.

Magazin

Amanda Holden'ın dekolteleri yüzünden şikayet yağıyor! Geri adım atmıyor

İngiltere'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasında jüri üyeliği yapan Amanda Holden, programın reytinglerinin artması için canlı yayında bilerek göğüs frikiği verdiğini itiraf etmişti. Holden programda aşırı kaçan dekolteleri yüzünden şikayet alıyor ama geri adım atmayacağını söylüyor.

Magazin

Amanda Holden, kocasıyla en müstehcen anları canlı yayında ortalıklara saçtı

Katıldığı Heart Breakfast isimli programda kocası Chris Hughes ile duşta cinsel ilişkiye girdiğini itiraf eden İngiliz televizyon yıldızı Amanda Holden, izleyicilerin ve program sunucusu Jamie Theakston'in ağzını açık bıraktı.

Magazin

Seni yarı yolda bırakmayacak çözümler için...

Çoğumuzun ilk sigortalar ile tanıştığı yer Kasko. Çok alışkın olduğumuz için de bazen sigorta poliçemizin içine bakmıyoruz ve yolda oluşan aksilikler sırasında sigortamızın ihtiyacımız olan hizmeti karşılamadığını öğreniyoruz.

Haber

Amanda Holden tatil pozuyla tartışma yarattı! Kim der 50 yaşında?

Genelde sütyensiz paylaşımlarıyla gündeme gelen ve gündem olmak için frikik verdiğini de açıklayan burada! 50 yaşındaki Amanda Holden tatil pozuyla dikkat çekti.

Magazin

Amanda Holden pembe Paskalya tavşanı oldu!

Radyo sunucusu Amanda Holden ve Ashley Roberts tavşan kostümlü paylaşımlarıyla Instagram'ı salladı.

Magazin

Amanda Holden'dan 50 yaşa özel çırılçıplak poz!

İngiltere'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasında jüri üyeliği yapan 50 yaşındaki Amanda Holden, yeni yaşını çırılçıplak poz vererek kutladı.

Magazin

Amanda Holden 2020'e iç çamaşırındaki notu göstererek veda etti

İngiltere'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasında jüri üyeliği yapan 49 yaşındaki Amanda Holden, 2020'ye veda ederken giydiği iç çamaşırıyla olay oldu.

Magazin

Amanda Holden'dan bomba açıklama! 'Duştan üstsüz bir şekilde çıkıp...'

Paylaştığı cesur pozlarla ve canlı yayında frikik kazaları ile gündeme gelen Britain's Got Talent yarışmasının jüri üyesi Amanda Holden, evde üstsüz gezdiği için iki kızı ile kavga etti.

Magazin

Amanda Holden mamografi çektirdiği anları paylaşıp mesaj verdi

49 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızı ve Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesi Amanda Holden, göğüs kanserinin erken teşhisi için mamografi çekildiği o anları videoya kaydedip belgesel haline getirdi. Holden yine üstsüz görüntüsüyle olay oldu.

Magazin

Amanda Holden'ın göğüsleri yine olay oldu! Takipçileri ikiye bölen görüntü

İngiltere'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasında jüri üyesi olan 49 yaşındaki İngiliz şarkıcı Amanda Holden'ın, yarı final ön çekimleri sırasında giydiği dekolte elbisesinin aşağı doğru kayması üzerine göğüsleri gündem oldu. Ünlü isim takipçilerini ikiye böldü.

Magazin

Amanda Holden sütyensiz elbisesiyle olay oldu!

İngiltere'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasında jüri üyeliği yapan 49 yaşındaki Amanda Holden yine dikkat çekmek için elinden geleni yaptı. Holden sokaklarda sütyensiz dolaşarak gündem oldu.

Magazin

Canlı yayında göğüsleri görünen Amanda Holden'dan itiraf: Bilerek yaptım

İngiltere'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasında jüri üyeliği yapan Amanda Holden, programın reytinglerinin artması için canlı yayında bilerek göğüs frikiği verdiğini itiraf etti.

Magazin

Ünlülerden yeni akım! 'Sabah saçı' paylaşımı

'Sabah saçınızı' dünyaya gösterecek kadar cesur musunuz? Ünlü isimler arasında yeni akım diyebiliriz... Sosyal medya varken akım bitmez buyrun yeni akıma...

Trend

Amanda 'showgirl' oldu!

İngiltere'de bir çok erkek hayaranı olan Amanda Holden, geçtiğimiz günlerde seksi bir performansa imza attı.

Magazin