Anestezi Teknikeri Haberleri

Anestezi (MYO) mezunları ne iş yapar? Anestezi (MYO) Bölümü mezunları iş imkânları nelerdir?

Sağlık alanıyla ilgili bölümlerden biri de Anestezi Bölümüdür. Bu bölümü okumak isteyen öğrencilerin sağlık alanına ilgili olmaları ve hastanede çalışma koşullarına elverişli olmaları gerekir. Anestezi (MYO) mezunları ne iş yapar?

Egitim

Ayşe Karaman'ın annesinden mahkemenin kararına tepki

Ankara'da, anestezi teknikeri Ayşe Karaman'ın (25) ölümüyle ilgili Uzman Dr. Özgür T.’nin (46) tutuksuz yargılanmasına devam edildi. Mahkeme, savcının talebiyle Karaman'ın kanında bulunan ilacın etki süresi, etki hızı ve ölümle ilgisi hakkında Adli Tıp Kurumu ve Eczacılar Odası'ndan rapor alınmasına karar verdi. Duruşma sonunda anne Feride Karaman, mahkeme heyetine yönelik, "Bu adamı cezaevinden çıkarttınız, benim kızımı mezardan çıkartabilecek misiniz?" diye bağırdı.

Haber

Ayşe Karaman'ın ölümüyle ilgili yeni gelişme! Suç duyurusunda bulunuldu

Ankara'da anestezi teknikeri Ayşe Karaman'ı öldürdüğü suçlamasıyla tutuklanarak dava açılan Uzman Dr. Özgür Tarhan (46) hakkında, sadece anestezi doktorlarının ulaşabileceği 'uyuşturucu maddeyi temin etmek' ve 'görevi kötüye kullanmak' suçlamasıyla yeni bir suç duyurusunda bulunuldu. Avukat Tuğba Gültekin, "Özgür Tarhan uyuşturucu madde bağımlısıdır. Ayşe Karaman’ı da uyuşturucu madde bağımlısı yapmıştır." diye konuştu.

Trend

Anestezi teknikeri Ayşe Karaman’ın ölümüyle ilgili iddianame kabul edildi

Ankara’da, anestezi teknikeri Ayşe Karaman’ın (25), ölümüyle ilgili erkek arkadaşı Uzman Dr. Özgür Tarhan (46) hakkında ’tasarlayarak adam öldürme’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle hazırlanan iddianame, Ankara 5’inci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi. Sanık Tarhan, 9 Aralık 2019’da hakim karşısına çıkacak.

Trend

Anestezi Teknikeri

Anestezi Teknikeri Hakkındaki Haberler Mynet'te. Anestezi Teknikeri Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Anestezi teknikeri Ayşe'nin ölümünde 'Michael Jackson' detayı

Ankara'da, evinde ölü bulunan anestezi teknikeri Ayşe Karaman'ın (25), yanında 1 ampul propofol (bilinç düzeyinin azalması ve hafıza yetersizliği ile sonuçlanan kısa etkili bir ilaç) ve içinde poropofol bulunan enjektörler bulundu. Genç kızın ölümüne neden olduğu tahmin edilen propofol ilacının, 10 yıl önce dünyaca ünlü pop yıldızı Michael Jackson’ın ölümüne neden olduğu açıklanan ilaçla aynı olduğu ortaya çıktı.

Haber

Erzurum'da şüpheli ölüm

Evinde ölen anestezi teknikeri genç kadının cesedi otopsi yapılması için Erzurum Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı

Yurthaber

Erzurum'da şüpheli ölüm

Evinde ölen anestezi teknikeri genç kadının cesedi otopsi yapılması için Erzurum Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı

Haber

Anestezi teknikeri Gözde'nin korkunç ölümü

Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde anestezi teknikeri olarak görev yapan Gözde Ç., evinde böbrek ağrısı nedeniyle kullandığı yüksek dozda anestezik madde nedeniyle hayatını kaybetti.

Haber

Devlet Hastanesi'nde taciz skandalı: Ben de sünnet olmak istiyorum

Denizli Devlet Hastanesi’nde anestezi teknikeri H.H.B. hakkında, ameliyathanede staj yapan 7 kız öğrenciye sözlü cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Haber

3 aylık evli anestezi teknikeri kadın intihar etti

Kadıköy'deki özel bir hastanede anestezi teknikeri olarak görev yapan, daha önce moda ve ses yarışmasına katıldığı öğrenilen 25 yaşındaki Vildan Kalender Artan Kartal'daki evinde intihar etti

Haber