Bayram Namazi Haberleri Ve Son Dakika Bayram Namazi Haberleri

Bayram Namazi Haberleri Ve Son Dakika Bayram Namazi Haberleri

Bayram namazı, Ramazan ve Kurban bayramlarının ilk günü kılınan namazdır. Güneşin doğumundan 50 dakika sonra cemaatle111 birlikte kılınır. Her yıl Diyanet İşleri Bakanlığı Ramazan ve Kurban bayramlarında bayram namazının kılınacağı saati il il ve ilçe ilçe ilan eder. İnternet siteleri de bayram namazı ne zaman kılınacak ve nasıl kılınacak gibi soruları cevapladıkları paylaşımları ile bayram namazı saatini paylaşırlar.

Bayram Namazının Kılınışı Birinci Rek'at:

1) Cemaat düzgün sıralar halinde imamın arkasında yer alır ve "Niyet ettim Allah rızası için Ramazan ya da Kurban Bayramı namazını kılmaya, uydum imama" diye niyet eder.

2) imam "Allahu Ekber" deyip ellerini yukarıya kaldırınca. Cemaat de "Allahu Ekber" diyerek ellerini yukarıya kaldırıp göbeği altına bağlar.

3) Hem imam, hem de cemaat gizlice "Sübhaneke"yi okur. Bundan sonra üç kere tekbir alınır. Tekbirlerin alınışı şöyledir:

Birinci Tekbir: imam yüksek sesle, cemaat da onun peşinden gizlice "Allahu Ekber" diyerek (iftitah tekbirinde olduğu gibi) ellerini yukarıya kaldırıp sonra aşağıya salıverirler. Burada kısa bir süre durulur.

İkinci Tekbir: ikinci defa "Allahu Ekber" denilerek eller yukarıya kaldırılıp yine aşağıya salıverilir ve burada da birincide olduğu kadar durulur.

Üçüncü Tekbir: Sonra yine "Allahu Ekber" denilerek eller yukarıya kaldırılır ve aşağıya salıverilmeden bağlanır.

4) Bundan sonra imam, gizlice "Euzü Besmele", açıktan Fatiha ve bir sure okur. (Cemaat bir şey okumaz, imamı dinler.)

5) Rüku ve secdeler yapılarak ayağa (ikinci rek'ata) kalkılır ve eller bağlanır.

Bayram Namazının Kılınışı İkinci Rek'at:

6) imam gizlice Besmele, açıktan da Fatiha ve bir sure okur. Sure bitince imam yüksek sesle, cemaat da içinden (birinci rek'atta oldugu gibi) üç kere daha tekbir alır, üçüncü tekbirden sonra eller bağlanmadan, dördüncü tekbir ile rükua varılır sonra da secdeler yapılarak oturulur.

7) Oturuşta. İmam ve cemaat, Ettehiyyatü. Allahumme salli, Allahumme barik ve Rabbena atina... duasını okuyarak önce sağa, sonra sola selam verip namazı bitirirler. Namazdan sonra hutbe okunur. Kurban bayramı namazının kılınışı da bunun gibidir. Sadece niyeti değişiktir.

Bayram Namazı Haberleri

Bakan Soylu sıfır noktasında! Cumhurbaşkanı Erdoğan jandarmanın bayramını kutladı

Kurban Bayramı'nın arife gecesini Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde geçiren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bayramın ilk gününde bayram namazını 3 bin 352 rakımlı Varkavik Tepe Üs Bölgesi'nde askerlerle birlikte kıldı, askerlerle tek tek bayramlaştı. Soylu daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı aradı, Erdoğan jandarmanın bayramını kutlayarak önemli mesajlar verdi.

Haber 09-07-22 12:53

Tokyo Camisi’nde bayram namazı iki kez kılındı, nedeni şaşırttı!

Kurban Bayramı İslam alemi tarafından dünyanın çeşitli noktalarında coşkuyla kutlanıyor. Japonya'da Tokyo Camisi de dikkat çeken bir manzaraya ev sahipliği yaptı. Bayram namazına yoğun katılım olunca namaz üst üste iki kez kılındı. Hutbelerin 4 dilde okunduğu caminin imamı Muhammet Rıfat Çınar, suikasta uğrayarak yaşamını yitiren eski Japonya Başbakanı Shinzo Abe’yi de andı.

Haber 09-07-22 12:26

İstanbul'da bayram namazı heyecanı

Kurban Bayramı namazını kılmak isteyen vatandaşlar ve turistler, Ayasofya-i Kebir Camii'nin içi dolunca dışarıda saf tuttu

Yurthaber 09-07-22 08:11

AK Parti Grup Başkanvekili Turan, bayram namazını Lapseki'de kıldı:

"Kovid-19 salgını gölgesi altında geçirdiğimiz bayramlar, bizlere bir araya gelmenin, sarılıp kucaklaşmanın ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Çok şükür o günleri geride bırakarak birlik ve beraberlik içerisinde bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz"

Yurthaber 09-07-22 07:48

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, bayram namazını Ayasofya-i Kebir Camii'nde kıldı

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, bayram namazını Ayasofya-i Kebir Camii'nde kıldı

Yurthaber 09-07-22 07:47

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, bayram namazını Eskişehir'de kıldı:

"Ülkemizin bütünlüğü, devletimizin varlığı, milletimizin istiklali ve istikbali için kanlarını dökerek mücadele eden şehitlerimizi rahmetle yad ediyorum"

Yurthaber 09-07-22 07:42

Binlerce kişi Kurban Bayramı namazını Ayasofya’yı Kebir Camii’nde kıldı

Kurban Bayramı namazı için binlerce vatandaş, Ayasofya’yı Kebir Camii’ne akın etti. Namazdan önce camiinin içi dolarken, içeriye giremeyen vatandaşlar yanlarında getirdikleri seccadleriyle avluda bayram namazını eda etti.

Haber 09-07-22 07:35

İç Anadolu'daki camilerde Kurban Bayramı namazı kılındı

İç Anadolu'daki camilerde Kurban Bayramı namazı kılındı

Yurthaber 09-07-22 07:29

Şanlıurfa, Malatya, Kahramanmaraş ve Adıyaman'da Kurban Bayramı namazı kılındı

Şanlıurfa, Malatya, Kahramanmaraş ve Adıyaman'da Kurban Bayramı namazı kılındı

Yurthaber 09-07-22 07:21

Bakan Soylu, bayram namazını Yüksekova'daki üs bölgesinde askerlerle kıldı

Bakan Soylu, bayram namazını Yüksekova'daki üs bölgesinde askerlerle kıldı

Yurthaber 09-07-22 06:40

2022 Diyanet Sinop, Şanlıurfa, Sivas bayram namazı saatleri kaç? Sinop, Şanlıurfa, Sivas Kurban Bayramı namaz saatleri bilgisi

Bugün yani 9 Temmuz Cumartesi günü Kurban Bayramı’nın birinci günü, sabah erken saatlerde Kurban Bayramı namazları kılınacak. Sinop, Şanlıurfa, Sivas illerinde Kurban Bayramı namazı kılmak isteyen vatandaşların merak konusu bayram namazı saatleri oldu. Diyanetin açıklamasıyla il il bayram namazı saatleri paylaşıldı! Peki Sinop, Şanlıurfa, Sivas'ta bayram namazı saat kaçta kılınacak? İşte Sinop, Şanlıurfa, Sivas bayram namazı saat bilgisi

Haber 09-07-22 05:55

2022 BAYRAM NAMAZI SAATİ: Kurban Bayramı namazı saat kaçta? İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerin bayram namazı saatleri! 9 Temmuz 2022 Cumartesi

Kurban Bayramı namazı saat kaçta sorusunun yanıtı, birçok kişi tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer alıyor. Bugün kılınacak olan bayram namazı öncesinde farklı şehirlerde ikamet eden birçok kişi, bulundukları ilin bayram namazı saatlerini arama motorlarında sorguluyor. Diyanet tarafından paylaşılan namaz saatleri sonrasında bayram namazı saati belli oldu. Peki, Kurban Bayramı namazı saat kaçta? 2022 İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerin bayram namazı saatleri...

Haber 09-07-22 05:49

2022 Kurban Bayramı saat kaçta kılınacak? Elazığ, Erzincan, Eskişehir Kurban Bayramı namaz saatleri bilgisi 2022 Diyanet!

Bu yıl Kurban Bayramı 9-12 Temmuz 2022 tarihleri arasında idrak edilecek. Kurban Bayramının ilk gününde Müslüman vatandaşlar sabahtan bayram namazı kılacaklar. Elazığ, Erzincan, Eskişehir illerinde ikamet edip namaz kılacak birçok kişi bayram namazı saatlerini arama motorlarında sorgulatıyor. Diyanet, il il bayram namazı saatlerinde Elazığ, Erzincan, Eskişehir ve tüm illerin bayram namazı saatlerini açıkladı. Peki Elazığ, Erzincan, Eskişehir Kurban Bayramı namazı saatleri kaç?

Haber 09-07-22 05:45

2022 BAYRAM NAMAZI SAATİ: Kurban bayramı namazı saat kaçta kılınacak? İşte İstanbul, Ankara, İzmir il il bayram namazı saati!

Kurban Bayramı namazı saatleri, 9 Temmuz 2022 Cumartesi günü vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Bugün, cemaatle birlikte bayram namazı kılmak isteyen çok sayıda kişi "Kurban bayramı namazı saat kaçta kılınacak?" sorusunun yanıtını öğrenmek için arama motorlarında sorgulama yapıyor. İşte 9 Temmuz 2022 Cumartesi Ankara, İzmir, İstanbul il il kurban bayramı namaz vakti...

Haber 09-07-22 05:41

Çankırı, Çorum ve Denizli bayram namazı saat kaçta? Çankırı, Çorum ve Denizli Kurban Bayramı namazı saat bilgisi 9 Temmuz 2022 Cumartesi!

Kurban Bayramı’nın birinci günü Müslüman vatandaşları bayram heyecanı sardı. Kurban Bayramının ilk günü sabahtan cemaat ile bayram namazı kılınacak. Vatandaşlar bayram namazı saatlerini araştırmaya devam ediyor. Çankırı, Çorum ve Denizli Kurban Bayramı namazı saatleri bu illerde ikamet eden vatandaşlar tarafından araştırılıyor. 2022 yılında Diyanet’in açıklamasında tüm iller için bayram namazı saatleri belirtildi. Peki Çankırı, Çorum ve Denizli Kurban Bayramı namazı saat kaçta?

Haber 09-07-22 05:37

Manisa, Mardin, Mersin Kurban Bayramı namaz saatleri 2022! Manisa, Mardin, Mersin’ de Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınacak? 9 Temmuz 2022 Cumartesi

Kurban Bayramı namazı saati, sabah namaz kılacak olan birçok Müslüman vatandaşın gündeminde yer alıyor. Bugün Kurban Bayramı'nın birinci günü. Bu sabah kılınacak olan bayram namazının saatleri Manisa, Mardin, Mersin illerinde yaşayanlar tarafından sorgulanıyor. Peki Diyanet’e göre Manisa, Mardin, Mersin illerinde bayram namazı saat kaçta? İşte bayram namazı saatleri...

Haber 09-07-22 05:34

2022 Diyanet’e göre Adana bayram namazı saat kaçta kılınacak? İşte Adana Kurban Bayramı namazı saati

Adana bayram namazı saati vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Müslüman aleminin günler öncesinden hazırlık yaptığı Kurban Bayramı geldi. Bununla beraber milyonlarca Müslümanın gündemindeki ilk konu, 'bayram namazının saat kaçta kılınacağı' oldu. Peki 2022 Diyanet’e göre Adana bayram namazı saat kaçta kılınacak? Adana Kurban Bayramı namazı saat kaçta? İşte merak edilenler...

Haber 09-07-22 05:33

Bursa bayram namazı saat kaçta? 2022 Diyanet Kurban Bayramı namazı saat bilgisi!

Bursa Kurban Bayramı saatleri, Bursa’da bayram sabahı namaz kılacak olan kişiler tarafından araştırılıyor. Kurban Bayramı 9 Temmuz-12 Temmuz arasında idrak edilecek. Bayramın birinci günü namaz kılmak isteyen birçok Müslüman vatandaş bayram namazı saatlerini sorgulatıyor. Peki Bursa’da bayram namazı saat kaçta? İşte diyanet 2022 Kurban Bayramı namaz saati!

Haber 09-07-22 05:20

İstanbul bayram namazı saati 2022: İstanbul'da bayram namazı ne zaman, saat kaçta? 9 Temmuz 2022 Cumartesi

İstanbul bayram namazı saati, 9 Temmuz Cumartesi günü idrak eden Kurban Bayramı sebebiyle vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. 9 Temmuz sabah saatlerinde birçok kişi camilere gidip bayram namazı kılacak. Peki İstanbul'da bayram namazı ne zaman, saat kaçta? İşte İstanbul bayram namazı saati...

Haber 09-07-22 05:17

Aydın bayram namazı saati 2022! Aydın'da bayram namazı saat kaçta kılınacak? 9 Temmuz 2022 Cumartesi

Bayram namazının saat kaçta kılınacağı merak konusu olurken Kurban Bayramı'nın gelmesiyle birçok vatandaş konuya arama motorlarında sorgulama yapmaya başladı. Kurban Bayramı'nın ilk günü, vatandaşlar sabah camilere gidip bayram namazı kılacak. Peki Aydın'da bayram namazı saat kaçta kılınacak? İşte detaylar...

Haber 09-07-22 05:15

2022 Diyanet’e göre Ankara bayram namazı saat kaçta kılınacak? Ankara Kurban Bayramı namazı saat kaçta?

“Ankara’da Kurban Bayramı namazı saat kaçta?” sorusu, Kurban Bayramı sebebiyle merak konusu oldu. Ankaralı birçok Müslüman vatandaş, 9 Temmuz Cumartesi sabahı cemaatle beraber kılacağı namazın saatini araştırmaya devam ediyor. Diyanet İşleri Başkanlığı 2022 Kurban Bayram'ı namazı saatlerini açıkladı. Peki Ankara’da Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınacak? İşte diyanet 2022 Ankara bayram namazı saatleri...

Haber 09-07-22 05:03

2022 Diyanet’e göre İstanbul bayram namazı saat kaçta kılınacak? İstanbul Kurban Bayramı namazı saat kaçta?

İstanbul'da yaşayan ya da bu ilde namaz kılacak olan yüz binlerce Müslüman vatandaş bayram namazı saatini merak ediyor. Bilindiği üzere bugün Kurban Bayramı'nın birinci günü. Peki İstanbul'da bayram namazı saat kaçta kılınacak? Diyanet tüm illere göre bayram namazı saatleri bilgisini paylaştı. İşte İstanbul 2022 Kurban Bayramı namaz saati...

Haber 09-07-22 04:53

İSTANBUL BAYRAM NAMAZI SAATİ 2022: İstanbul'da Kurban Bayramı namazı saat kaçta? İşte 2022 Diyanet İstanbul Kurban Bayramı namazı saati 9 Temmuz Cumartesi

İstanbul bayram namazı saati vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Diyanet tarafından paylaşılan bayram namazı saatleri sonrasında her il için namaz saatleri belli oldu. Peki İstanbul'da Kurban Bayramı namazı saat kaçta? İşte Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından paylaşılan bilgiler ve İstanbul'da Kurban Bayramı namazı saati...

Haber 09-07-22 04:43

İstanbul'da bugün bayram namazı saat kaçta? Diyanet 2022 Kurban Bayramı namaz saati!

Bugün Kurban Bayramının birinci günü, sabahın erken saatlerinde birçok kişi bayram namazı saatlerini araştırıyor. Bayram namaznının kılınmasına az bir zaman kala araştırmalara hız verildi. Diyanet İşleri Başkanlığı il il bayram namazı saatlerini paylaştı. Peki İstanbul'da bayram namazı saat kaçta? 2022 İstanbul bayram namazı saatleri!

Haber 09-07-22 04:35

Bayram namazı nasıl kılınır? Kurban Bayramı namazı kaç rekat? İşte Diyanet bayram namazı kılınışı

Bayram namazı nasıl kılınır sorusu, ilk defa bayram namazı kılacak olan veya unutan birçok kişi tarafından sorgulanmaya başladı. Bugün tüm illerde kılınacak olan Kurban Bayramı namazı öncesinde, konuya ilişkin bilgi edinmek isteyen vatandaşlar araştırma yapıyor. Birçok kişi, 'Bayram namazı nasıl kılınır, kaç rekat?' şeklinde internet üzerinden arama yapıyor. Peki, bayram namazı nasıl kılınır? Kurban Bayramı namazı kaç rekat? İşte Diyanet bayram namazı kılınışı.

Haber 09-07-22 04:34

BURSA BAYRAM NAMAZI SAATİ: Bursa Kurban Bayramı namazı saat kaçta? 9 Temmuz 2022 Cumartesi

Bursa bayram namazı saati vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Bugün, Müslümanların heyecanla beklediği Kurban Bayramı'nın birinci günü. Vatandaşlar konuya ilişkin araştırma yapmaya başladı. Peki Bursa bayram namazı saat kaçta? İşte 2022 Diyanet Bursa Kurban Bayramı namazı saatleri...

Haber 09-07-22 04:29

ANKARA BAYRAM NAMAZI SAATİ: Ankara Kurban Bayramı namazı saat kaçta? 9 Temmuz 2022 Cumartesi

Ankara'da bayram namazı saat kaçta kılınacak sorusu Kurban Bayramı sebebiyle merak konusu oldu. 2022 Kurban Bayramı namazının Ankara'da saat kaçta kılınacağını merak eden vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan bayram namazı saatlerini araştırıyor. Peki, Ankara bayram namazı saat kaçta? İşte 2022 Diyanet Ankara Kurban Bayramı namazı saat bilgisi...

Haber 09-07-22 04:26

ERZURUM BAYRAM NAMAZI SAATİ: Erzurum Kurban Bayramı namazı saat kaçta? 9 Temmuz 2022 Cumartesi

Erzurum bayram namazı saati, Kurban Bayramı sebebiyle binlerce vatandaşın merak ettiği konular arasında yer alıyor. Erzurum'da yaşayan vatandaşlar tarafından, 'Erzurum'da bayram namazı saat kaçta kılınacak?' sorusu Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan bayram namazı saatleriyle birlikte belli oldu. Peki, Erzurum'da bayram namazı saat kaçta? İşte 2022 Diyanet'e göre Erzurum bayram namazı saati...

Haber 09-07-22 04:22

KONYA BAYRAM NAMAZI SAATİ: Konya Kurban Bayramı namazı saat kaçta? 9 Temmuz 2022 Cumartesi

Konya'da bayram namazı saat kaçta kılınacak sorusu Kurban Bayramı sebebiyle merak konusu oldu. 2022 Kurban Bayramı namazının Konya'da saat kaçta kılınacağını öğrenmek isteyen vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan bayram namazı saatlerini araştırıyor. Peki, Konya bayram namazı saat kaçta? İşte 2022 Diyanet Konya Kurban Bayramı namazı saat bilgisi...

Haber 09-07-22 04:21

ANTALYA BAYRAM NAMAZI SAATİ: Antalya Kurban Bayramı namazı saat kaçta? 9 Temmuz 2022 Cumartesi

Antalya bayram namazı saati, vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Bugün, Müslümanların heyecanla beklediği Kurban Bayramı'nın birinci günü. Peki Antalya bayram namazı saat kaçta? İşte 2022 Diyanet Antalya Kurban Bayramı namazı saatleri ve konuya ilişkin detaylar...

Haber 09-07-22 04:15

İSTANBUL BAYRAM NAMAZI SAATİ: İstanbul Kurban Bayramı namazı saat kaçta? 9 Temmuz 2022 Cumartesi

İstanbul'da bayram namazı saat kaçta kılınacak sorusu Kurban Bayramı sebebiyle merak konusu oldu. 2022 Kurban Bayramı namazının İstanbul'da saat kaçta kılınacağını merak eden vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan bayram namazı saatlerini araştırıyor. Peki, İstanbul bayram namazı saat kaçta? İşte 2022 Diyanet İstanbul Kurban Bayramı namazı saat bilgisi...

Haber 09-07-22 04:11

Bayram namazı nasıl kılınır, kaç rekat? Bayram namazında hangi dualar okunur?

Bayram namazının kılınışı ve namaz sırasında okunacak dualar vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Bugün tüm illerde kılınacak olan Kurban Bayramı namazı öncesinde, bayram namazına ilişkin bilgi edinmek isteyen vatandaşlar internette araştırma yapıyor. Peki Bayram namazı nasıl kılınır, kaç rekat? Bayram namazında hangi dualar okunur? Detaylar haberimizde...

Haber 09-07-22 03:58

Kadınlar bayram namazı kılabilir mi? Bayram namazı kadınlara farz mı? Diyanet İşleri Başkanlığı açıkladı!

Kadınların bayram namazı kılıp kılamayacağı merak konusu oldu. Bugün tüm illerde kılınacak olan Kurban Bayramı namazı öncesinde, bayram namazına ilişkin bilgi edinmek isteyen kişiler arama motorlarında sorgulama yapmaya devam ediyor. Peki Kadınlar bayram namazı kılabilir mi? Bayram namazı kadınlara farz mı? İşte Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan yapılan açıklamanın ayrıntıları...

Haber 09-07-22 03:57

Bayram namazı evde kılınır mı? Kurban Bayramı namazı evde tek başına kılınır mı?

Bayram namazının evde kılınıp kılınamayacağı vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Bugün tüm illerde kılınacak olan bayram namazına ilişkin bilgi edinmek isteyen kişiler arama motorlarında sorgulama yapmayı sürdürüyor. Peki Bayram namazı evde kılınır mı? Kurban Bayramı namazı evde tek başına kılınır mı? Detaylar haberimizde...

Haber 09-07-22 03:56

2022 Kurban Bayramı namazı saatleri! Hatay, Iğdır, Isparta Diyanet’e göre Kurban Bayramı namazı saat bilgisi

Kurban Bayramı’nın idrak etmesiyle Müslüman vatandaşları heyecan sardı. Kurban kesecek vatandaşlar son hazırlıklarını tamamlıyorlar. Kurban kesiminden önce sabah vaktinde cemaatle kılınacak olan bayram namazı saatlerini Giresun, Gümüşhane ve Hakkari illerinde yaşayan ve diğer tüm illerdeki vatandaşlar araştırmaya devam etmekte. 9 Temmuz Cumartesi sabahı kılınacak namazın vakitleri de Diyanet tarafından açıklandı.

Haber 09-07-22 03:13

2022 Diyanet’e göre Gaziantep bayram namazı saat kaçta kılınacak? Gaziantep Kurban Bayramı namazı saat kaçta?

Gaziantep Kurban Bayramı namazı saati birçok kişi tarafından araştırılıyor. Gaziantep Kurban Bayramı namazının saat bilgisini sorgulayan Gaziantepli vatandaşlar için, Gaziantep Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınacak? İşte 2022 Diyanet’in açıkladığı Gaziantep bayram namazı saat bilgisi!

Haber 09-07-22 03:09

İzmir'de Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınacak? 2022 İzmir bayram namazı saati...

İzmir'de bayram namazının saat kaçta kılınacağı merak konusu olurken Kurban Bayramı'nın gelmesiyle birçok vatandaş konuya arama motorlarında sorgulama yapmaya başladı. Kurban Bayramı'nın ilk günü, vatandaşlar sabah camilere gidip bayram namazı kılacak. Peki İzmir'de bayram namazı saat kaçta kılınacak? İşte 9 Temmuz 2022 Cumartesi günü İzmir'de bayram namazı saati...

Haber 09-07-22 03:08

Kocaeli Kurban Bayramı namazı saat kaçta? 2022 bayram namazı saat kaçta? Diyanet’e göre Kocaeli Kurban Bayramı namazı saati

Kocaeli bayram namazı saati, 2022 Kuran Bayramı'nın gelmesiyle binlerce Müslüman vatandaşın gündeminde yer aldığı bir konu oldu. Kocaeli’de bayram namazı kılacak olan binlerce vatandaş, Kocaeli’nin bayram namazı saatini internet üzerinden araştırıyor. Diyanet, 9 Temmuz 2022 Cumartesi günü kılınacak olan bayram namazı öncesinde, Kocaeli ve tüm iller için bayram namazı saatlerini paylaştı. İşte Kocaeli Kurban Bayramı namazı saatleri 2022!

Haber 09-07-22 03:02

Denizli'de bayram namazı saat kaçta kılınacak? Denizli'de bayram namazı saati! 9 Temmuz 2022 Cumartesi

Denizli'de bayram namazının saat kaçta kılınacağı merak konusu olurken Kurban Bayramı'nın gelmesiyle birçok vatandaş konuya ilişkin internette araştırma yapmaya başladı. 9 Temmuz Cumartesi günü idrak edilen Kurban Bayramı sabahında, vatandaşlar camilere gidip bayram namazı kılacak. Peki Denizli'de bayram namazı saat kaçta kılınacak? İşte 9 Temmuz 2022 Cumartesi günü Denizli'de bayram namazı saati...

Haber 09-07-22 03:01

İstanbul bayram namazı saati 2022! İstanbul'da bayram namazı saat kaçta kılınacak? 9 Temmuz 2022 Cumartesi

İstanbul'da bayram namazının saat kaçta kılınacağı merak konusu olurken Kurban Bayramı'nın gelmesiyle birçok vatandaş konuya arama motorlarında sorgulama yapmaya başladı. Kurban Bayramı'nın ilk günü, vatandaşlar sabah camilere gidip bayram namazı kılacak. Peki İstanbul'da bayram namazı saat kaçta kılınacak? İşte 9 Temmuz 2022 Cumartesi günü İstanbul'da bayram namazı saati...

Haber 09-07-22 03:00

Antalya bayram namazı saati 2022! Antalya'da bayram namazı saat kaçta kılınacak? 9 Temmuz 2022 Cumartesi

Antalya'da bayram namazının saat kaçta kılınacağı merak konusu olurken Kurban Bayramı'nın gelmesiyle birçok vatandaş konuya arama motorlarında sorgulama yapmaya başladı. Kurban Bayramı'nın ilk günü, vatandaşlar sabah camilere gidip bayram namazı kılacak. Peki Antalya'da bayram namazı saat kaçta kılınacak? İşte 9 Temmuz 2022 Cumartesi günü Antalya'da bayram namazı saati...

Haber 09-07-22 02:58

Balıkesir bayram namazı saati 2022! Balıkesir'de bayram namazı saat kaçta kılınacak? 9 Temmuz 2022 Cumartesi

Balıkesir'de bayram namazının saat kaçta kılınacağı merak konusu oldu. Kurban Bayramı sebebiyle birçok vatandaş konuya arama motorlarında sorgulama yapmaya başladı. Kurban Bayramı'nın ilk günü, vatandaşlar sabah camilere gidip bayram namazı kılacak. Peki Balıkesir'de bayram namazı saat kaçta kılınacak? İşte 9 Temmuz 2022 Cumartesi günü Balıkesir'de bayram namazı saati...

Haber 09-07-22 02:57

Bayram namazı saat kaçta? Bursa, Adana ve Gaziantep Kurban Bayramı namazı saatleri 2022 Diyanet!

Bursa, Adana ve Gaziantep bayram namazı saat bilgisi Diyanet tarafından yapılan paylaşımla belli oldu. Kurban Bayramı’nın idrak etmesiyle, bayramın birinci günü namaz kılacak olan Müslüman vatandaşlar da internetten araştırmalarına hız verdi. Birçok kişi Google arama motorlarında araştırmalarını sürdürüyor. Peki Bursa, Adana ve Gaziantep bayram namazı saat kaçta? 2022 Diyanet Bursa, Adana ve Gaziantep Kurban Bayramı namazı saat bilgisi...

Haber 09-07-22 02:56

Trabzon, Konya ve Antalya bayram namazı saat kaçta? 2022 Diyanet Trabzon, Konya ve Antalya Kurban Bayramı namazı saat bilgisi

Kurban Bayramı’nın idrak etmesiyle birçok Müslüman vatandaşa bayram heyecanı sardı. Kurban Bayramı sabahında cemaat ile bayram namazı kılınacak. Trabzon, Konya ve Antalya Kurban Bayramı namazı saatleri de bu illerde yaşayan veya bu illerde namaz kılacak olan vatandaşlar tarafından merak edildi. 2022 Diyanet’in açıklamasında tüm illere göre bayram namazı saatleri belli oldu. Peki Trabzon, Konya ve Antalya Kurban Bayramı namazı saatleri kaçta? İşte bayram namazı saatleri...

Haber 09-07-22 02:55

Bayram namazı saat kaçta kılınacak? Diyanet’e göre Diyarbakır, Düzce ve Edirne Kurban Bayramı namazı saatleri 2022!

Diyarbakır, Düzce ve Edirne bayram namazı saatleri, 2022 Kurban Bayramı'nın idrak etmesiyle bu illerde ikamet eden vatandaşların araştırma konusu oldu. 9 Temmuz Cumartesi sabahı camilerde cemaatle beraber bayram namazları kılınıp ardından kurban kesimleri başlamış olacak. Diyarbakır, Düzce ve Edirne bayram namazı saati kaç? Diyarbakır, Düzce ve Edirne Kurban Bayramı namaz saati bilgisi 2022!

Haber 09-07-22 02:52

Rize bayram namazı saat kaçta? Rize Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınacak? 2022 Diyanet Rize bayram namazı saati!

Rize Kurban Bayramı namazı saati, birçok vatandaş tarafından sorgulanmakta. Rize Kurban Bayramı namazının saat bilgisini sorgulayan vatandaşlar için, Rize Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınacak? 2022 Diyanetin açıkladığı Rize Bayram namazı saat bilgisi!

Haber 09-07-22 02:49

2022 Kurban Bayramı namazı: Kars, Kastamonu ve Kayseri’de bayram namazı saat kaçta? İşte Diyanet’e göre Kars, Kastamonu, Kayseri bayram namazı saat bilgisi!

Kars, Kastamonu ve Kayseri bayram namazı saatleri ve birçok ilin namaz saatleri araştırılmaya devam ediyor. Kurban Bayramı’nın ilk günü idrak etmişken, insanlar sorgulamalara başladı. 9 Temmuz sabahı camiye gidecek olan Kars, Kastamonu ve Kayseri illerinde yaşayan vatandaşlar namaz saati bilgisini öğrenmeye çalışıyor. Diyanet’in il il açıkladığı bayram namazı saatlerinde bu illerde belli oldu. İşte Kars, Kastamonu ve Kayseri bayram namazı saatleri 2022!

Haber 09-07-22 02:48

Diyarbakır'da bayram namazı saat kaçta kılınacak? Diyarbakır'da bayram namazı saati! 9 Temmuz 2022 Cumartesi

Diyarbakır'da bayram namazının saat kaçta kılınacağı merak konusu olurken Kurban Bayramı'nın idrak etmesiyle birçok vatandaş konuya ilişkin internette araştırma yapmaya başladı. 9 Temmuz Cumartesi günü idrak eden Kurban Bayramı sabahında, vatandaşlar camilere gidip bayram namazı kılacak. Peki Diyarbakır'da bayram namazı saat kaçta kılınacak? İşte 9 Temmuz 2022 Cumartesi günü Diyarbakır'da bayram namazı saati...

Haber 09-07-22 02:47

Adana Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınacak? Diyanet 2022 Adana Kuran Bayramı namazı saat bilgisi

Kurban Bayramı bu yıl 9-12 Temmuz tarihleri arasında idrak ediyor. Kurban Bayramının ilk günü, sabah cemaatle beraber camilerde Kurban Bayramı namazı kılınacak. Bayram namazı kılacak olan birçok kişi Adana’da Kurban Bayramı namazının saat bilgisini araştırıyor. Diyanet’in paylaşımıyla beraber tüm illerin bayram namazı saat bilgisi belli oldu. Adana bayram namazı saati haberimizde…

Haber 09-07-22 02:46