Behzat Ç: Çekiç Ve Gül Dizisi Haberleri

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikaye dizisi ne zaman yayınlanacak? Tarih belli oldu

Fenomen dizi Behzat Ç., yeni hikayesi ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi' ile hayranlarıyla buluşacak. Merakla beklenen Behzat Ç. dizisinin yeni sezon çekimlerinin başlamasının ardından yayın tarihi de belli oldu. Blu TV'de yayınlanacak olan dizide Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç’tan oluşan kemik kadroya yeni isimler de katıldı.

Magazin 31-08-22 21:10

Çok Güzel Hareketler Bunlar'da sürpriz ayrılık! Behzat Ç.'ye katılan Evliya Aykan veda etti

Yılmaz Erdoğan'ın yönetimindeki Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'de yeni sezon öncesi sürpriz bir veda yaşandı. Yeniden çekilmeye başlanan Behzat Ç.’nin kadrosunda yer alan oyuncu Evliya Aykan, "Elveda ÇGH, elveda gençliğim" mesajıyla Çok Güzel Hareketler Bunlar’a veda etti.

Magazin 04-08-22 22:05

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikaye dizisinin çekimleri başladı!

Fenomen dizi Behzat Ç.'nin yeni hikayesi ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi' için Ankara’da çekimler başladı. Blu TV'de yayınlanacak olan dizide Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç’tan oluşan kemik kadroya yeni isimler de katıldı. Sonbaharda seyirciyle buluşacak olan Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin setinden kareler de paylaşıldı.

Magazin 19-07-22 20:26

Masur Yavaş'tan Behzat Ç. paylaşımı! Notu dikkat çekti

"Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi" için kamera karşısına geçen Erdal Beşikçioğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı ziyaret etti. Yavaş, o anları sosyal medya hesabından "Fotoğrafa 3 saniye bakınca Ankaralı oluyorsunuz." notuyla paylaştı.

Magazin 19-07-22 17:45

Çekiç ve Gül: Behzat Ç. dizisinde Baba'dan flaş transfer! Özge Yağız da kadroda

Fenomen dizi Behzat Ç. üçüncü defa seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Blu TV'de 'Çekiç ve Gül: Behzat Ç.' adıyla yayınlanacak dizinin çekimleri önümüzdeki günlerde başlıyor. Kadrosuna yeni isimleri de katan dizinin kadrosuna son olarak Baba dizisinde rol alan genç oyuncu Özge Yağız da dahil oldu.

Magazin 13-07-22 20:36

Behzat Ç. ne zaman başlayacak? Hangi kanalda yayınlanacak? Oyuncuları için çalışmalar başladı

Türk televizyonlarının en çok izlenen dizileri arasında bulunan Behzat Ç. yeni oyuncularla birlikte geri dönüyor… ‘Behzat Ç: Çekiç ve Gül’ kitabından uyarlanarak izleyicisiyle buluşacak olan Behzat Ç.’nin hangi mecrada yayınlanacağı da netlik kazandı.

Magazin 06-03-21 10:23

Behzat Ç geri dönüyor! 'Behzat Ç: Çekiç ve Gül' kitabından uyarlanacak

Yayınlandığı döneme damgasını vuran Behzat Ç dizisi geri dönüyor. Dizinin yeni bölümleri yazar Emrah Serbes'in "Behzat Ç: Çekiç ve Gül" adlı romanından uyarlanacak.

Magazin 05-03-21 14:36