Birce Haberleri

Birce Akalay, Nejat İşler'in İnanç Konukçu'ya yumruk attığı geceyle ilgili ilk kez konuştu! İki insan arasında...

Geçtiğimiz günlerde Nejat İşler iddiaya göre bir gece kulübünde arkadaşı Birce Akalay'la eğlendiği sırada yanına eski rol arkadaşı İnanç Konukçu geldi. İşler, alkolün etkisiyle yanına gelen arkadaşını tanımayınca yumruk attı. Söz konusu geceyle ilgili Birce Akalay'dan açıklama geldi.

Magazin 02-03-2024 12:30

Melis Sezen'in yeni adresi belli oldu! Hayranlarını heyecanlandıran iddia

Son olarak Gülcemal dizisinde Murat Ünalmış ile başrolü paylaşan Melis Sezen özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. İddialı ve cesur tarzı ile dikkat çeken Melis Sezen'in yeni adresi belli oldu.

Magazin 01-03-2024 13:12

Bomba iddia... Yalı Çapkını'nın Seyran'ı Afra Saraçoğlu o filme konuk olacak!

“Yalı Çapkını” dizisinin Seyran’ı Afra Saraçoğlu kariyerindeki yükselişine devam ediyor. İddiaya göre; Saraçoğlu, 'Bir Cumhuriyet Şarkısı' filmine oyuncu olacak.

Magazin 01-03-2024 11:17

Birce Akalay ve Hakan Kurtaş sevgili oldu! 'El ele film izlediler' iddiası

Uzun süredir yalnız olan Birce Akalay iddialara göre yeni bir aşka yelken açtı. Akalay meslektaşı Hakan Kurtaş’la sevgili olurken el ele görüntülendikleri de iddia edildi.

Magazin 22-02-2024 14:03

Bakan bir daha baktı... İbrahim Çelikkol'un üstsüz pilates pozu gündem oldu!

'Kuş Uçuşu' dizisinin yemeğinde bir araya gelen ünlü oyuncular Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol arasındaki diyalog ve sonrasında Çelikkol'un Akalay'ı omzundan öpmesi gündem olmuştu. Şimdi de ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol'un pilates pozları gündem oldu.

Magazin 10-01-2024 17:28

Olaylı gece! Nejat İşler İnanç Konukçu'ya yumruk attı, Birce Akalay başını duvara vurdu...

Ünlü oyuncu Nejat İşler iddiaya göre bir gece kulübünde arkadaşı Birce Akalay'la eğlendiği sırada yanına eski rol arkadaşı İnanç Konukçu geldi. İşler, alkolün etkisiyle yanına gelen arkadaşını tanımayınca yumruk attı. İddiaya göre çıkan arbedede Birce Akalay da başını sert şekilde duvara çarptı.

Magazin 08-01-2024 12:45

İbrahim Çelikkol, Birce Akalay'ı omzundan öpmüştü! Çok konuşulan görüntüler için açıklama yaptı

'Kuş Uçuşu' dizisinin yemeğinde bir araya gelen ünlü oyuncular Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol arasındaki diyalog ve sonrasında Çelikkol'un Akalay'ı omzundan öpmesi magazin gündeminde çokça konuşulmuştu. O görüntülerle ilgili Birce Akalay'dan açıklama geldi.

Magazin 22-12-2023 12:21

Kuş Uçuşu'nun 2. sezonuna Miray Daner'in ateşli sahneleri damga vurdu! Demircan Kaçel ile o anları gündem oldu

Başrollerinde Miray Daner, İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay'ın yer aldığı Kuş Uçuşu'nun 2. sezonu geçtiğimiz gün itibarıyla Netflix izleyicisi ile buluştu. Farklı hayat biçimlerine sahip olan X kuşağı ile Z kuşağının çarpışmasını merkezine alan diziye Miray Daner ile Demircan Kaçel'in ateşli sahnesi damga vurdu.

Magazin 15-12-2023 11:02

BİR DERDİM VAR 6. BÖLÜM! Bir Derdim Var yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? Kanal D yayın akışı

Bir Derdim Var 6. bölüm izle ekranı yoğun bir şekilde sorgulanıyor. Mert Fırat ve Birce Akalay'ın başrolde olduğu dizi bu akşam altıncı bölümü ile ekrana gelecek. Her hafta perşembe akşamları yayınlanan dizi için Bir Derdim Var canlı izle ekranı da sorgulanıyor. Peki, Bir Derdim Var saat kaçta, hangi kanalda? İşte BİR DERDİM VAR 6. BÖLÜM İZLE ekranı ve Kanal D yayın akışı

Magazin 14-12-2023 19:57

Kuş Uçuşu 2. sezon yayınlandı mı? Netflix'te Birce Akalay, İbrahim Çelikkol ve Miray Daner'li Kuş Uçuşu yeni sezon Netflix'te!

Kuş Uçuşu 2. sezonu Netflix izleyicisi tarafından merak edildi. Netflix; Birce Akalay, İbrahim Çelikkol ve Miray Daner'in başrollerini paylaştı dizinin 2. sezonu için tarih vermişti. Meriç Acemi'nin senaryosunu kaleme aldığı, Koray Kerimoğlu'nun yönetmen koltuğuna oturduğu dizi ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Peki, Kuş Uçuşu 2. sezon yayınlandı mı? İşte, Birce Akalay, İbrahim Çelikkol ve Miray Daner'in başrollerini paylaştığı Kuş Uçuşu dizisinin 2. sezonuna ilişkin detaylar...

Magazin 14-12-2023 13:27

İbrahim Çelikkol, Birce Akalay’a omzunu öperek teşekkür etti! O anlar sosyal medyayı salladı

Kuş Uçuşu dizisinin 2. sezonu öncesi dizinin oyuncuları İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, İrem Sak, Miray Daner ve Şifanur Gül ekip yemeğinde buluştu. Basına açıklama yapıldığı sırada Birce Akalay yakın dostunu övdü. O anlarda İbrahim Çelikkol, Birce Akalay’a omzunu öperek teşekkür edince sosyal medya sallandı.

Magazin 14-12-2023 10:31

BİR DERDİM VAR 4. BÖLÜM İZLE! Bir Derdim Var saat kaçta, hangi kanalda? Son bölüm özeti

Bir Derdim Var 4. bölüm izle ekranı yoğun bir şekilde sorgulanıyor. Mert Fırat ve Birce Akalay'ın başrolde olduğu dizi bu akşam dördüncü bölümü ile ekrana gelecek. Her hafta perşembe akşamları yayınlanan dizi için Bir Derdim Var canlı izle ekranı da sorgulanıyor. Peki, Bir Derdim Var saat kaçta, hangi kanalda? İşte BİR DERDİM VAR 4. BÖLÜM İZLE ekranı ve son bölüm özeti

Magazin 30-11-2023 20:21

Reytinglere yenik düştü! Kanal D o dizinin fişini çekti

Kanal D’nin büyük umutlarla yayın hayatına başlattığı, başrollerinde Birce Akalay ve Mert Fırat'ı buluşturan Bir Derdim Var dizisi reytinglere yenik düştü. Kanal D yeni dizisi için final kararı aldı.

Magazin 28-11-2023 14:31

BİR DERDİM VAR 3. BÖLÜM İZLE! Bir Derdim Var saat kaçta, bugün var mı? Kanal D yayın akışı

Bir Derdim Var 3. bölüm izle ekranı yoğun bir şekilde sorgulanıyor. Mert Fırat ve Birce Akalay'ın başrolde olduğu dizi bu akşam üçüncü bölümü ile ekrana gelecek. Her hafta perşembe akşamları yayınlanan dizi için Bir Derdim Var canlı izle ekranı da sorgulanıyor. Peki, Bir Derdim Var saat kaçta, bugün var mı? İşte BİR DERDİM VAR 3. BÖLÜM İZLE ekranı ve Kanal D yayın akışı

Magazin 23-11-2023 18:45

BİR DERDİM VAR 2. BÖLÜM İZLE! Bir Derdim Var saat kaçta? Kanal D yayın akışı

Bir Derdim Var 2. bölüm izle ekranı yoğun bir şekilde sorgulanıyor. Mert Fırat ve Birce Akalay'ın başrolde olduğu dizi bu akşam ikinci bölümü ile ekrana gelecek. Her hafta perşembe akşamları yayınlanacak olan dizi için Bir Derdim Var canlı izle ekranı da sorgulanıyor. Peki, Bir Derdim Var saat kaçta? İşte BİR DERDİM VAR 2. BÖLÜM İZLE ekranı ve Kanal D yayın akışı

Magazin 16-11-2023 19:16

Kuş Uçuşu 2. sezon ne zaman? Kuş Uçuşu dizisi yeni sezon tarihi belli oldu! Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol başrolde!

Kuş Uçuşu 2. sezonun ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Başrollerinde Birce Akalay, İbrahim Çelikkol ve Miray Daner gibi isimlerin yer aldığı Kuş Uçuşu dizisinin ilk sezonu Netflix platformunda yayınlandı. İlk sezonuyla büyük beğeni toplayan Kuş Uçuşu'nun yeni sezon fragmanının yayınlanmasının ardından yayın tarihine dair araştırmalar hız kazandı. Peki, Kuş Uçuşu 2. sezon ne zaman? Kuş Uçuşu dizisi yeni sezon tarihi hangi gün?

Magazin 15-11-2023 23:03

Bir Derdim Var konusu nedir, oyuncuları kimdir? Bir Derdim Var nerede çekiliyor, uyarlama mı?

Bir Derdim Var oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Ünlü oyuncular Birce Akalay ve Mert Fırat, Kanal D'nin yeni sezon dizilerinden biri olan Bir Derdim Var'ın başrollerini paylaşıyor. İlk bölümüyle dikkat çeken Bir Derdim Var dizisine dair detaylar sorgulanmaya başladı. Peki, Bir Derdim Var konusu nedir, oyuncuları kimdir? Bir Derdim Var nerede çekiliyor, uyarlama mı?

Magazin 13-11-2023 23:30

BİR DERDİM VAR İLK BÖLÜM! Bir Derdim Var fragman yayınlandı mı, yeni bölüm ne zaman? Kanal D yayın akışı

Bir Derdim Var fragmanı ve yeni bölümü merak ediliyor. Mert Fırat ve Birce Akalay'ın başrolde olduğu dizi bu akşam ilk bölüm tekrarı ile yeniden ekrana gelecek. Her hafta perşembe akşamları yayınlanacak olan dizi için Bir Derdim Var canlı izle ekranı da sorgulanıyor. Peki, Bir Derdim Var fragman yayınlandı mı, yeni bölüm ne zaman? Kanal D yayın akışı ve Bir Derdim Var Kanal D canlı izle ekranı...

Magazin 11-11-2023 19:13

Bir Derdim Var'ın Savcı Ömer'i Mert Fırat kimdir, nereli ve kaç yaşında? Mert Fırat evli mi? Rol aldığı dizi ve filmler

Mert Fırat, yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olan Bir Derdim Var dizisinde Savcı Ömer'i, Birce Akalay ise Nilüfer karakterini canlandırıyor. Burak Müjdeci'nin yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin senaryosu ise Yekta Torun'a ait. Bir Derdim Var dizisinin senaryo ekibinde Deniz Gürlek de bulunuyor. İlk bölümüyle bu akşam Kanal D izleyicisi ile buluşacak dizi için heyecan dorukta. Peki, Mert Fırat kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte, Bir Derdim Var'ın Savcı Ömer'i Mert Fırat'ın hayatı...

Magazin 09-11-2023 19:49

BİR DERDİM VAR KONUSU ne, OYUNCULARI kimler? Bir Derdim Var gerçek hikaye mi, uyarlama mı? İşte oyuncu kadrosu

Bir Derdim Var dizisi bu akşam ilk bölümüyle yayın hayatına merhaba diyecek. Uzun zamandır heyecanla beklenen dizi fragmanları ve afişleri ile büyük ses getirmişti. Başrollerinde Birce Akalay ve Mert Fırat’ın yer aldığı dizi hikayesi ve konusu ile şimdiden çok beğenildi. Peki, Bir Derdim Var konusu ne, oyuncuları kimler? İşte Bir Derdim Var oyuncu kadosu ve karakterleri..

Magazin 09-11-2023 19:48

BİR DERDİM VAR çekim yeri neresi, hangi il ve ilçede çekiliyor? YENİ DİZİ BİR DERDİM VAR nerede çekiliyor?

Yeni dizi Bir Derdim Var'ın nerede çekildiği merak edildi. Kanal D’nin, yapımını AyNA Yapım’ın üstlendiği başrollerini Birce Akalay ve Mert Fırat’ın paylaştığı dizisi Bir Derdim Var bu akşam ilk bölümüyle ekran macerasına başlayacak. Şimdiden büyük yankı uyandıran dizi farkı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekti. Peki, Yeni dizi Bir Derdim Var nerede çekiliyor?

Magazin 09-11-2023 19:48

BİR DERDİM VAR İLK BÖLÜM CANLI İZLE! Bir Derdim Var saat kaçta, hangi kanalda? TV yayın akışı

Bir Derdim Var dizi oyuncuları, konusu ve hangi kanalda yayınlanacağı merak ediliyor. Mert Fırat ve Birce Akalay'ın başrolde olduğu dizi bu akşam ilk bölümü ile ekrana gelecek. Her hafta perşembe akşamları yayınlanacak olan dizi için Bir Derdim Var canlı izle ekranı da sorgulanıyor. Peki, Bir Derdim Var saat kaçta, hangi kanalda? İşte Bir Derdim Var canlı izle ekranı ve tv yayın akışı...

Magazin 09-11-2023 18:36

Bir Derdim Var'ın Nilüfer'i Birce Akalay kimdir, nereli ve kaç yaşında? Birce Akalay kaç kere evlendi? Oynadığı diziler!

Birce Akalay, Kanal D'nin yeni dizisi Bir Derdim Var'da Nilüfer karakterine hayat veriyor. Mert Fırat ile başrolü paylaşan ünlü oyuncu dizi nedeniyle şu sıralar tatlı bir heyecan yaşıyor. Dizi adını Türk Rock müziğinin önde gelen gruplarından Mor ve Ötesi’nin efsanevi şarkısından alıyor. Peki, Bir Derdim Var'ın Nilüfer'i Birce Akalay kimdir, nereli ve kaç yaşında? Birce Akalay kaç kere evlendi? İşte, oynadığı diziler...

Magazin 09-11-2023 15:24

Kubilay Aka 2 ayda 16 kilo verdi! Nasıl zayıfladığını anlattı

Vatanım Sensin, Çukur, Cam Tavanlar ve Dokuz Oğuz gibi birçok başarılı projede rol alan ünlü oyuncu Kubilay Aka yeni projesi 'Zaferin Rengi' filmi için 2 ayda tam tamına 16 kilo verdi. Ünlü oyuncu zayıflama sırrını açıkladı.

Magazin 08-11-2023 16:52

BİR DERDİM VAR OYUNCULARI VE KONUSU! Bir Derdim Var 1. bölüm ne zaman, hangi gün başlıyor?

Bir Derdim Var konusu, oyuncuları ve 1. bölüm tarihi merak ediliyor. Ünlü oyuncular Birce Akalay ve Mert Fırat, Kanal D'nin yeni sezon dizilerinden biri olan Bir Derdim Var'ın başrollerini paylaşıyor. İlk bölüm fragmanlarıyla dikkat çeken Bir Derdim Var dizisine dair detaylar sorgulanmaya başladı. Peki, Bir Derdim Var oyuncuları kimdir, konusu nedir, 1. bölüm ne zaman başlayacak?

Magazin 07-11-2023 22:24

Halide Edib Adıvar rolünü canlandıran Birce Akalay'ın sahnesi sosyal medyayı salladı

Zaferin Rengi filminin Beyazıt'ta gerçekleşen çekimlerinde Halide Edib Adıvar rolünü canlandıran Birce Akalay'ın sahneleri ise gündem oldu. Kurtuluş Savaşı’nın “Halide Onbaşı”sı, Türk Edebiyatının “ilk savaş romancısı” Halide Edip Adıvar'ın 1919’da Sultanahmet Meydanı mitinginde yaptığı tarihi konuşmanın canlandırıldığı sette tüyler diken diken oldu.

Magazin 23-10-2023 14:53

Bir Derdim Var oyuncuları kimdir, konusu nedir? Birce Akalay ve Mert Fırat'lı Bir Derdim Var dizisi ne zaman başlıyor?

Bir Derdim Var dizisi konusu, oyuncuları ve yayına başlayacağı tarihe ilişkin detaylar merak ediliyor. Kanal D'nin yeni sezon dizilerinden biri olan Bir Derdim Var'ın başrollerinde Birce Akalay ve Mert Fırat yer alıyor. İlk tanıtımıyla dikkat çekmeyi başaran Bir Derdim Var dizisi merakla bekleniyor. Peki, Bir Derdim Var oyuncuları kimdir, konusu nedir, yayın tarihi belli oldu mu?

Magazin 22-10-2023 15:52

Birce Akalay yeni dizisi için imaj değiştirdi! Son hali olay oldu

Şimdilerde Mert Fırat ile başrolünü paylaşacağı yeni dizisi Bir Derdim Var için hazırlıklara başlayan güzel oyuncu Birce Akalay imaj değiştirdi. Güzel oyuncunun son hali sosyal medyada çok beğenildi.

Magazin 27-09-2023 14:36

Arka Sokaklar'ın Birce'si Sinem Reyhan Kıroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Sinem Reyhan Kıroğlu'nun oynadığı diziler!

Arka Sokaklar dizisi için geri sayım devam ederken dizide Birce Yaman karakterini canlandıran ünlü oyuncu Sinem Reyhan Kıroğlu da vatandaşlar tarafından arama motorlarında araştırılmaya başlandı. Rıza ve ekibiyle Narkotik Şubede görevliyken tanışan ve ekibin başarılarını duyduktan sonra dahil olan Birce Yaman karakterinin izleyiciler tarafından beğenilmesi bekleniyor. Peki, Sinem Reyhan Kıroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte Arka Sokaklar'ın Birce'si Sinem Reyhan Kıroğlu'nun dizileri...

Magazin 01-09-2023 19:58

Birce Akalay doktor Ayşegül rolüyle ekrana dönüyor

Geçtiğimiz günlerde Disney+'a dair açıklamasıyla tepki çeken Birce Akalay Eşiğin Ötesi kod adlı psikodrama dizisinde çok etkili bir karakterle ekranlara dönüyor.

Magazin 18-08-2023 15:01

Birce Akalay'ın Disney Plus yanıtı tepki çekti! Orta oyun oynayanlar...

Oyuncu Birce Akalay, Disney+'ın Atatürk dizisini iptali hakkında fikir belirtmek istemediğini, zaten 'Ata kızı' olduğunu söyledi. Birce Akalay'ın sözlerine tepki gelince oyuncu kendisini eleştirenlere de cevap verdi.

Magazin 10-08-2023 10:00

Estetiksiz hali olay olmuştu! Birce Akalay makyajsız ve filtresiz poz verdi

Rol aldığı yapımlar ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Birce Akalay kusursuz güzelliği ve fit hali ile dikkat çekiyor. 39 yaşındaki ünlü ismin en son estetiksiz hali gündem olmuştu. Eski hali herkesi şaşırtan Akalay bu defa makyajsız ve filtresiz bir paylaşım yaptı.

Magazin 04-08-2023 15:13

Kuş Uçuşu'nun yıldızı Birce Akalay'ın estetiksiz halini gören tanıyamadı! Değişimi şoke etti

Yer aldığı projeler ile adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu Birce Akalay sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. 39 yaşındaki ünlü ismin yıldızı Yer Gök Aşk dizisinde hayat verdiği "Havva" rolüyle parlamıştı. Oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Akalay'ın estetiksiz halini gören tanıyamadı. Birce Akalay'ın değişimi herkesi şoke etti.

Magazin 13-07-2023 12:00

Birce Akalay göğüs dekolteli deri büstiyeriyle poz verdi! Oyuncuya beğeni yağdı

Birce Akalay, katıldığı bir davetten pozlar paylaşarak magazin basının gündeminde yer aldı. Göğüs dekolteli deri büstiyer ve kalça dekolteli bir pantolon tercih eden ünlü oyuncuya takipçilerinden beğeni yağdı.

Magazin 16-06-2023 23:04

Maviye Sürgün'ün yıldızı Ayça Erturan'ın eşi de çok ünlü çıktı! Duyunca çok şaşıracaksınız

Show Tv'nin yeni dizisi Maviye Sürgün ilk bölümüyle yayın hayatına merhaba dedi. Başrollerini Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak'ın paylaşacağı dizinin konusu ve oyuncu kadrosu merak uyandırdı. Dizide Zehra karakterine hayat veren Ayça Erturan da oyunculuğu ile gündeme geldi. Ünlü oyuncunun eşi de çok tanıdık çıktı.

Magazin 12-06-2023 20:13

Seçim sonrası Birce Akalay'dan Kılıçdaroğlu paylaşımı! Geçmişteki tüm hatalarınızı kabul etmekle birlikte...

Türkiye Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi için sandık başına gitti. Recep Tayyip Erdoğan seçimin kazananı oldu. Oyuncu Birce Akalay seçim sonrası Kemal Kılıçdaroğlu'nu paylaşarak teşekkür mesajı yayınladı. İşte sosyal medyada gündem olan o paylaşım...

Magazin 29-05-2023 07:36

Birce Akalay Erzurum'daki saldırı sonrası paylaştı! Sizi çok seviyoruz Sn. Kemal Kılıçdaroğlu

Erzurum'da Ekrem İmamoğlu'nun mitinginde taşlı saldırı gerçekleşti ve görüntüler kan dondurdu. Birce Akalay saldırıdan sonra "Sizi çok seviyoruz Sn. Kemal Kılıçdaroğlu. Bunu öncelikle sade bir vatandaş olarak söylemek isterim" diyerek duygularını paylaştı.

Magazin 08-05-2023 07:27

Birce Akalay ile boşanması çok konuşulmuştu! Sarp Levendoğlu'nun gizli aşkı ortaya çıktı!

Oyuncu Sarp Levendoğlu, sansasyonel aşk hayatıyla konuşulmaya devam ediyor. Birce Akalay ile evliliği ve boşanmasıyla uzun süre magazin gündeminden düşmeyen Levendoğlu'nun yeni aşkı da ortaya çıktı.

Magazin 25-04-2023 17:25

İbrahim Çelikkol Kuş Uçuşu dizisinde yaptığı hareketle tepki çekti! Ekip saatlerce bekledi...

Birce Akalay ise başrolde oynayan İbrahim Çelikkol dizi setinde yaptığı hareketle tepki çekti. Sette rahatsızlanan yakışıklı oyuncu uzun süre uyuyup uyanınca da seti yapamayacağını söyledi. Bu durum setteki herkesi sinirlendirdi.

Magazin 17-04-2023 11:36

Gülcemal'in yıldız ismi Murat Ünalmış bir zamanlar bakın kimle evliymiş! Yaşattığı acılar için teşekkür ederim

FOX TV'nin yeni dizisi Gülcemal, ekranlara fırtına gibi bir giriş yaptı. Dizide Gülcemal karakterini canlandıran Murat Ünalmış, gerek oyunculuk kariyeri gerekse de özel hayatı ile magazin gündeminde sık sık yer alıyor. Ünlü oyuncunun eski eşi de oldukça ünlü çıktı, görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Magazin 11-04-2023 17:27

Kuş Uçuşu dizisinin başrollerindendi... Flaş iddia

Kuş Uçuşu dizi ekibi kısa bir dinlenme molasından sonra 3. sezon çekimlerine hazırlanıyor. Birce Akalay, İbrahim Çelikkol, Miray Daner ve Burak Yamantürk'ün başrolde olduğu dizinin yeni sezonu hakkında flaş bir iddia gündemde...

Magazin 27-02-2023 13:29

Oyuncu Birce Akalay'dan yardım kampanyasına destek! Depremzede çocuklara böyle moral verdi

Oyuncu Birce Akalay, Muğla’nın Bodrum ilçesinde depremzedeler için toplanan bağış kampanyasına destek vermek için koordinasyon merkezine geldi. Depremzedelere moral veren Akalay, gönüllülerle yardım çalışması yürüttü.

Magazin 14-02-2023 20:13

Dilan Çiçek Deniz sırt dekolteli pozuyla büyüledi! Ünlü isimler beğeni yağdırdı

Burak Deniz ile rol aldığı Kal dizisinden sonra Aniden filmiyle beyaz perdeye dönmeye hazırlanan güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, sırt dekolteli pozuyla takipçilerini büyüledi. Dilan Çiçek Deniz'in iddialı paylaşımına övgü dolu yorumlar yapıldı.

Magazin 14-01-2023 11:07

Birce Akalay'dan yakın dostu İbrahim Çelikkol ve Natali Yarcan aşkına ilk yorum!

Birce Akalay sık sık adının aşk dedikodularına karıştığı yakın dostu İbrahim Çelikkol'un yeni sevgilisi hakkında sorulara yanıt verdi. Kuş Uçuşu dizisinde beraber kamera karşısına geçen ikiliden Akalay bakın ne dedi.

Magazin 06-01-2023 10:01

Birce Akalay ile anılıyordu! İbrahim Çelikkol sevgilisini paylaştı

Kuş Uçuşu dizisindeki partneri Birce Akalay ile sık sık anılan İbrahim Çelikkol, sevgilisi Natali Yarcan’la ilk kez fotoğrafını paylaştı. İbrahim Çelikkol'un romantik karesine beğeni yağdı.

Magazin 02-01-2023 09:54

Birce Akalay sorulan o soruya sinirlendi! Çok çirkin oluyor

Kuş Uçuşu dizisindeki performansıyla uzun süre gündemde kalan Birce Akalay, İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen törende "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü aldı. Akalay "Daha önce aldığınız ödüller sizin için samimi değil miydi?" sorusuna sinirlendi.

Magazin 19-12-2022 09:46

Dilan Çiçek Deniz dekoltesiyle geceye damga vurdu! Ateşli partneriyle sarmaş dolaş poz verdi

Cesur tarzıyla gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, dün akşam hayvan severler tarafından düzenlenen etkinlikte yine çok iddialıydı. Derin göğüs dekolteli bir elbise tercih eden Dilan Çiçek Deniz, ateşli sahneleriyle çok konuşulan rol arkadaşı Burak Deniz'le samimi pozlar verdi.

Magazin 08-12-2022 15:36

Ateşli sahneleri gündemdeydi... Kuş Uçuşu'nun Aslı Tuna'sı Miray Daner sütyen-ceket kombiniyle dikkat çekti

Kuş Uçuşu'nun Aslı Tuna'sı Miray Daner tarzıyla sosyal medyada dikkat çekti. Dizide ateşli sahneleriyle gündeme gelen Miray Daner son olarak sütyen-denim ceket kombiniyle hayranlarını ikiye böldü.

Magazin 08-12-2022 13:35

Kuş Uçuşu'ndaki öpüşme sahneleri çok konuşulmuştu! Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol'dan yeni pozlar

Kuş Uçuşu dizisindeki ateşli sahneleri çok konuşulan Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol uzun süre aşk iddialarıyla gündemde kaldı. Yakın arkadaş olan Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol Kuş Uçuşu 2. sezon çekimlerinden bazı set görüntülerini paylaşınca yine olay oldu.

Magazin 27-11-2022 14:20