Buket Aydın Haberleri Ve Son Dakika Buket Aydın Haberleri

Buket Aydın Haberleri Ve Son Dakika Buket Aydın Haberleri

1985 Bursa doğumlu olan Buket Aydın, haber sunucusu ve öğretim görevlisidir. İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu olan ünlü spiker yüksek lisansını yine bu üniversiteden yapmıştır. Kuşdili Spikerlik ve Sunuculuk Kursu’nda aldığı eğitim sonrası özel bir radyoda çalışmaya başlayan Aydın, Buradan KanalTürk kanalına geçti ve önce spor bülteni dahas sonra hafta sonu ana haber bülteni sunuculuğu yaptı.

KanalTürk’ten ayrıldıktan sonra kariyerine TRT’de devam eden Aydın, 2011’de yenilenme aşamasındaki NTV’ye katılmış ve Gece Bülteni Kuşağı ile Ana Haber Bülteni’ni sunmuştur. Buradan Kanal D’ye transfer olmuş, 9 Mayıs 2020’de ise görevinden istifa ettiğini açıklamıştır.

2013 yılında iş adamı Erce Baykan ile evlenmiş, 13 mayıs 2020’de boşanmıştır. Sunuculuk kariyerinin yanında Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü öğretim görevlisidir.

Buket Aydın Haberleri

Buket Aydın pozlarını paylaştı! Ellerine bak yaşlanmış yorumuna kızdı

Değişimiyle sık sık gündeme gelen Buket Aydın sosyal medyada adından söz ettiriyor. Politika yorumlarıyla sık sık polemiklere konu olan Aydın son pozlarına gelen bir yoruma kızdı.

Magazin 14-04-2024 10:58

Buket Aydın'ın Ekrem İmamoğlu yorumu gündem olmuştu! Aydın'a Özgür Demirtaş'tan sert tepki geldi

Buket Aydın'ın Youtube’da yaptığı bir yayında, ikinci kez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Ekrem İmamoğlu hakkında yaptığı açıklama çok konuşulmuştu. “Ekrem İmamoğlu kim?” diyen Aydın’a, Ekonomi Profesörü Özgür Demirtaş’tan sert tepki geldi.

Magazin 05-04-2024 09:15

Buket Aydın'ın Ekrem İmamoğlu yorumu tekrardan gündemde! Ekrem İmamoğlu'nun kazanması mümkün gözükmüyor

Daha önce Murat Kurum ile yaptığı yayında Ekrem İmamoğlu'na oy vermeyeceğini açıklayan spiker Buket Aydın'ın bir süre önce yaptığı bir yorum sosyal medyada yeniden gündem oldu. Buket Aydın sosyal medyada adından söz ettirdi.

Magazin 03-04-2024 07:20

İmamoğlu'na oy vermeyeceğini açıklayan Buket Aydın'dan AK Parti eleştirisi! Sözleri gündemde

Daha önce Murat Kurum'u konuk ettiği yayında İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na oy vermeyeceğini açıklayan Buket Aydın'ın seçim sonrası analizi gündem oldu.

Magazin 01-04-2024 14:35

Tuğba Ekinci yine duramadı... Buket Aydın ve Şahan Gökbakar'ın tartışmasına ilginç bir yorum yaptı

Buket Aydın'ın erkeklerin bu hayattaki amacı ve göreviyle ilgili yaptığı açıklamaları Şahan Gökbakar tarafından dalga konusu olmuştu. Aydın, kendisini taklit eden Şahan Gökbakar ve eşi Selin Ortaçlı'yı skandal sözlerle hedef aldı. Gökbakar'dan eşini hedef alan Aydın'a yanıt geldi. Magazin olaylarını kendince yorumlayan Tuğba Ekinci ise bu sefer Buket Aydın ve Şahan Gökbakar tartışmasına dahil oldu. İlginç yorumu dikkat çekti.

Magazin 26-01-2024 15:39

Şahan Gökbakar Buket Aydın'ın karısını hedef almasına sessiz kalmadı! Bu leş, paçoz, çirkin, seviyesiz...

Emir Sarıgül ile yaşadığı aşkla hafızalara kazınan spiker Buket Aydın açıklamalarıyla sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Aydın, "Hesabı erkek ödemeli. Erkekliğin doğasından gelir" demişti. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, sunucu Buket Aydın’ın sözlerini yaptığı paylaşımla ti’ye almıştı. Aydın, kendisini taklit eden Şahan Gökbakar ve eşi Selin Ortaçlı'yı skandal sözlerle hedef aldı. Gökbakar'dan eşini hedef alan Aydın'a yanıt geldi.

Magazin 26-01-2024 10:58

Buket Aydın Şahan Gökbakar'a tepki gösterirken eşinin geçmişini hedef aldı! Jess Molho dayanamadı: Selin Hanım'ın ne alakası var?

"Ben hesap ödemem" diyerek sosyal medyanın diline düşen spiker Buket Aydın kendisiyle dalga geçen Şahan Gökbakar'a ateş püskürürken eşini de hedef aldı. Jess Molho ve Demet Akalın'a katılan Aydın söylediği sözlerle dikkat çekerken Jess Molho en sonunda dayanamadı ve bakın ne dedi.

Magazin 25-01-2024 13:27

Hesabı erkek ödemeli sözlerini ti'ye almıştı! Buket Aydın, Şahan Gökbakar'a sert çıktı! 'Kadın düşmanı reziller'

Emir Sarıgül ile yaşadığı aşkla hafızalara kazınan ünlü haber spikeri Buket Aydın "Hesabı erkek ödemeli" sözleriyle sosyal medyanın gündemine oturdu. Açıklamasıyla dillere düşen Aydın'ı ünlü komedyen Şahan Gökbakar'da çektiği bir video ile ti'ye aldı. Gökbakar'ın videosuna sinirlenen Buket Aydın sert çıktı.

Magazin 24-01-2024 09:08

Şahan Gökbakar'ın Buket Aydın paylaşımı gündem oldu! O sözlerini ti'ye aldı

Emir Sarıgül ile yaşadığı aşkla hafızalara kazınan spiker Buket Aydın açıklamalarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Buket Aydın "Hesabı erkek ödemeli. Erkekliğin doğasından gelir" demişti. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, sunucu Buket Aydın’ın “maddi durumu kötü biriyle birlikte olmam” açıklamalarını yaptığı paylaşımla ti’ye aldı.

Magazin 23-01-2024 17:08

Buket Aydın Hesabı erkek ödemeli deyip söylediği sözlerle sosyal medyada gündem oldu! Özgür Demirtaş'tan bomba yanıt

Emir Sarıgül ile yaşadığı aşkla hafızalara kazınan spiker Buket Aydın açıklamalarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Buket Aydın "Hesabı erkek ödemeli. Erkekliğin doğasından gelir" deyince Özgür Demirtaş kendini tutamadı.

Magazin 23-01-2024 07:52

Estetikleriyle gündemdeydi! Buket Aydın ticarete atıldı! Yeni işi bakın neymiş

Yıllar içindeki değişimi, özel hayatı ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen eski haber spikeri Buket Aydın şimdi de yeni işiyle gündeme geldi. Kendi markasını kuran ünlü isim yeni işini sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla duyurdu.

Magazin 05-10-2023 10:19

Estetikle bambaşka birisi oldu, yetmedi! Buket Aydın yeni doğan bebeğin...

Emir Sarıgül ile ilişkisiyle tanınan ve açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen Buket Aydın, 2. Sayfa'nın konuğu oldu. Estetiksiz halleri ekrana yansıyan Aydın daha estetik yaptıracağını söyleyerek bebeklerin kordon kanından elde edilen kök hücre tedavisini yaptıracağını söyledi.

Magazin 27-09-2023 13:23

Ebrar Karakurt’u eleştiren Buket Aydın Yeşim Salkım’ı çıldırttı! “Alın teriyle para kazanıyor yatak teriyle değil”

Ünlü spiker Buket Aydın’ın mili voleybolcu Ebrar Karakurt’la ilgili sert sözlerinin ardından Yeşim Salkım zehir zemberek açıklamalarda bulundu. "En azından alın teriyle para kazanıyor yatak teriyle değil" diyen Salkım’a Buket Aydın’dan yanıt gecikmedi. Ünlü isimlerin tartışması sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 04-09-2023 10:58

Özgür Demirtaş'ın Buket Aydın'a yanıtı sosyal medyayı salladı! Buket Aydın çıldırdı

Emir Sarıgül'ün eski aşkı spiker Buket Aydın, Özgür Demirtaş'ın Mikanos tatilinden yaptığı paylaşımı alıntılayarak ekonomiste eleştiride bulundu. Buket Aydın, "Hiç Çeşme'ye gitmemiş herhalde" deyince ortalık karıştı. Aydın'ın geçmişte yaptığı kredi kartı açıklamaları sözüne üstü kapalı gönderme yapan Demirtaş sosyal medyayı salladı.

Magazin 08-08-2023 14:35

Spiker Buket Aydın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yemin törenine katıldı! Topuklu ayakkabısına yorum yağdı

28 Mayıs seçiminde bir kez daha Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan Meclis'te düzenlenen törende yemin ederek resmen görevine başladı. Son dönemde açıklamalarıyla gündeme gelen Buket Aydın da törene katılan isimler arasındaydı. Aydın törendeki tarzıyla dikkat çekerken topuklu ayakkabılarına da yorum yağdı.

Magazin 04-06-2023 14:34

Buket Aydın'ın saatinin fiyatı sosyal medyanın diline düştü! Şoke eden fiyat

Son dönemde yaptığı açıklamalarla eleştiri konusu olan spiker Buket Aydın yine gündemde. Kolundaki saatin uçuk fiyatıyla gündeme gelen Buket Aydın sosyal medyanın diline düştü. Eski AK Partili vekil Feyzi İşbaşaran da konuya dair sessiz kalmadı.

Magazin 09-04-2023 11:47

Altılı Masa'yı eleştiren spiker Buket Aydın patladı! İzzet Çapa'ya sert çıktı! Herhangi bir tarafım yok

Sosyal medya paylaşımları ve Emir Sarıgül ile yaşadığı aşkla bir süre adından söz ettiren Buket Aydın Altılı Masa’da belirsizlik olduğunu söylemişti. Buket Aydın'ın sözleri sosyal medyada tepki çekince sunucu sosyal medyadan isyan etti ve İzzet Çapa'ya da sert çıktı.

Magazin 24-03-2023 15:52

Buket Aydın'ın önüne estetiksiz halini koydular! Tek tek açıklamak zorunda kaldı

Son dönemde kendisinden 11 yaş küçük sevgilisi olduğu iddiasıyla gündeme gelen spiker Buket Aydın'ın değişimi de sık sık gündeme geliyor. Spiker Buket Aydın 2. Sayfa'da eski haline bakarak yaptırdığı estetik işlemleri anlatmak zorunda kaldı.

Magazin 12-01-2023 10:23

Buket Aydın kimdir, nereli ve kaç yaşında? Meğer yıllara böyle meydan okumuş! 2. Sayfa konuğu Buket Aydın'ın şaşırtan değişimi!

Buket Aydın, bugün 2. Sayfa magazin programına konuk oldu. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel ile magazin gündemini değerlendiren ünlü sunucu, yıllar içerisindeki değişimini ekrana yansıtılan fotoğrafları üzerinden yorumladı. Dolgu, botoks ve çene dolgusu yaptırdığını söyleyen ünlü ismin seneler içerisindeki değişimi görenleri şaşırttı. Peki, Buket Aydın kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte 2. Sayfa konuğu Buket Aydın'ın şaşırtan değişimi...

Magazin 11-01-2023 09:59

Spiker Buket Aydın şarkıcılığa soyundu! Sesi beğenilmedi

Hem Emir Sarıgül ile yaşadığı aşkla hem de açıklamaları ve paylaşımlarıyla gündeme gelen spiker Buket Aydın yılbaşı programında şarkı söyleyince sosyal medyanın diline düştü. "Şimdi de şarkıcı mı oluyor?" yorumları yapılan Aydın'ın sesi de beğenilmedi.

Magazin 03-01-2023 13:35

Buket Aydın'a katılan Gülben Ergen'den itiraf! O sözler Seren Serengil'e mi?

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, Buket Aydın'ın sunduğu programda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Canlı yayında Buket Aydın'a, 'Helalleşmek istediğim biri yok' diyen Ergen, "Kime değer vereceğimi biliyorum. Hak önemli bir şey." dedi. Magazinde sık sık olumsuz şekilde gündeme gelmesi üzerine de konuşan Ergen, Seren Serengil'e göndermede bulunmadan edemedi.

Magazin 30-11-2022 14:20

Yılmaz Vural'ın sözleri Buket Aydın'ın ağzını açık bıraktı! ''Bu yaptığım dünyada yok''

Türkiye'nin efsane teknik direktörleri arasında yer alan Yılmaz Vural, katıldığı canlı yayında soruları yanıtladı. Birçok konuya değinen Yılmaz Vural, "Türkiye'nin her yerinde görev yaptım, nereye gidersem gideyim ben aç kalmam. Her yerde tanıdığım bir aile var. Neredeyse her takımda görev yaptım ama beklediğim değeri göremiyorum" dedi.

Spor 15-11-2022 21:56

Emir Sarıgül ile aşkı çok konuşulmuştu! Buket Aydın'dan bomba itiraf

Boşandıktan sonra Emir Sarıgül ile aşk yaşayan ve aldatıldığı iddia edilen spiker Buket Aydın, 2. Sayfa programında bomba açıklamalar yaptı. Her ne kadar özel hayatıyla gündeme gelmek istemediğini söylese de özel hayatına dair açıklama yapmaktan da kaçınmayan sunucu Buket Aydın "Hayatımda birisi var" dedi.

Magazin 24-10-2022 13:00

Buket Aydın kimdir, kaç yaşında, sevgilisi kim? 2. Sayfa konuğu Buket Aydın'dan olay açıklama: Hayatımda birisi var!

Buket Aydın, 24 Ekim 2022 Pazartesi günü 2. Sayfa magazin programında Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sorularını yanıtladı. Emir Sarıgül ile yaşadığı aşk olay olan ve ayrılık sonrası onunla anılmaktan rahatsız olduğunu ifade eden ünlü haber sunucusu hayatında biri olduğunu açıkladı. Peki, Buket Aydın kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte bir dönem Emir Sarıgül ile yaşadığı aşkla gündem olan ünlü sunucu Buket Aydın'ın açıklaması...

Magazin 24-10-2022 10:31

Yeşim Salkım'dan bomba ihanet itirafı! Buket Aydın duyduklarına şok oldu

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım, konuk olduğu Buket Aydın ile Yüz Yüze programında, yaptığı evlilikler ve eski eşi Hakan Uzan'a dair samimi açıklamalarda bulundu. Salkım, aynı zamanda özel hayatına dair çarpıcı bir aldatma itirafı yaptı. Desteklediği siyasi lideri de açıklayan Yeşim Salkım, açıklamalarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu.

Magazin 19-10-2022 12:07

11 kilo vermişti! Buket Aydın taytını giyip verdiği kiloları gösterdi

Spiker olarak tanınan ardından özel hayatıyla ve paylaşımlarıyla ön plana çıkmaya başlayan 37 yaşındaki Buket Aydın'ın taytlı paylaşımı gündem oldu. 11 kilo verdiği göstermek için kıvrımlarını sergileyen Aydın kısa sürede sosyal medyanın gündemine girdi.

Magazin 16-09-2022 14:59

Spiker Buket Aydın kampa girdi! 11 kilo verdi

Spiker Buket Aydın yaz biterken kampa girdi. Emir Sarıgül ile yaşadığı aşkla uzun süre gündemde kalan ünlü isim kamp sonrası iddialara göre 11 kilo verdi. Son dönemde iddialı pozlarıyla dikkat çeken Buket Aydın'ın son hali...

Magazin 26-08-2022 11:39

Haber sunucusu Buket Aydın derin yırtmaçlı elbisesiyle poz verdi!

Haber sunucusu Buket Aydın kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da ön plana çıkıyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan isim, iddialı paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Magazin 17-08-2022 10:16

Sunucu Buket Aydın derin göğüs dekolteli elbisesiyle ayna pozu verdi!

Ünlü sunucu Buket Aydın, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Her paylaşımıyla olay yaratan güzel sunucu, son olarak pembe derin göğüs dekolteli elbisesiyle poz verdi. Aydın'ın düzgün fiziği ve güzelliği mest etti.

Magazin 05-08-2022 09:24

Sunucu Buket Aydın'ın tatil pozlarına yorum yağdı! Beğeni butonu çöktü...

Ünlü haber sunucusu Buket Aydın son zamanlarda özel yaşantısı ve Instagram pozlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak çıktığı tatilden pozlarını paylaşan Aydın'a çok sayıda beğeni ve yorum geldi.

Magazin 25-07-2022 10:19

Buket Aydın'ı sinirlendiren Emir Sarıgül sorusu! Yeter artık ya

Spiker Buket Aydın bir süre Emir Sarıgül ile aşk yaşamıştı. Sarıgül tarafından aldatıldığı konuşulan Buket Aydın ilişkisine bir şans daha vermiş ama yine beklediğini bu aşkta bulamamıştı. Son dönemde özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Buket Aydın Bodrum'da görüntülendi. Aydın muhabirlerin Emir Sarıgül sorusuna ise çok sinirlendi.

Magazin 22-07-2022 09:37

Buket Aydın derin göğüs dekolteli pozuyla Instagram'ı salladı! Çok güzelsiniz Buket hanım

Son zamanlarda kariyerinin yanı sıra özel yaşamıyla da gündemde olan ünlü sunucu Buket Aydın, pozlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Aydın, karelerini takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

Magazin 18-07-2022 21:59

Buket Aydın derin göğüs dekolteli pozuyla takipçilerini büyüledi! Çok güzel fiziğin var

Haber programı sunucusu Buket Aydın hem kariyeri hem de özel yaşamıyla son zamanlarda göz önünde olan isimlerden biri... Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Buket Aydın, derin göğüs dekolteli pozuyla çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Magazin 10-07-2022 11:42

Reklam kazancı gündemdeydi... Buket Aydın'ın Bodrum keyfi

Sunucu Buket Aydın sosyal medyada aktif olarak paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Tatil için Bodrum'u tercih eden Buket Aydın renkli tarzıyla dikkat çekti. Aydın son dönemlerde filtreli ve dekolteli pozlarıyla adından söz ettiriyor.

Magazin 08-07-2022 09:48

Yüsra Geyik, Buket Aydın ve Demet Özdemir'in giydiği o hırkayla poz verdi!

‘Arka Sokaklar’ dizisiyle şöhrete kavuşan oyuncu Yüsra Geyik son dönemde tatil pozlarıyla dikkat çekiyor. Tatilden pozlarını takipçileriyle paylaşan Geyik, daha önce Buket Aydın ve Demet Özdemir'in de giydiği son dönemin modası o hırkayı giydi. Yüsra Geyik'in sütyensiz hali olay oldu.

Magazin 03-07-2022 14:21

Buket Aydın reklam anlaşmasından bakın ne kadar para kazandı

Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen, bir dönem Emir Sarıgül ile de aşk yaşayan Buket Aydın reklam anlaşmasından aldığı parayla olay oldu. Köpeğiyle oynadığı reklamdan 1 yıllık 500 bin TL aldı.

Magazin 13-06-2022 12:21

Buket Aydın'dan korkutan haber! Üzülerek sizlerle paylaşıyorum

Ünlü sunucu Buket Aydın paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Aydın bu defa, sevenlerini üzecek türden haber verdi.

Magazin 10-05-2022 20:55

Ünlü sunucu Buket Aydın'dan göğüs dekolteli poz! Bu güzelliğe hayranım

Kariyeri ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen isimlerden biri olan Buket Aydın, son dönemlerde Instagram pozlarıyla da dikkat çeken isimlerden biri oldu. Aktif olarak kullandığı Instagram hesabından paylaştığı pozlarla adeta fenomen haline gelen Buket Aydın'dan göğüs dekolteli paylaşım geldi.

Magazin 09-05-2022 21:52

Buket Aydın meğer doğru kişiyi bulamamış! Evlilik düşünmüyor değilim ancak o kişi...

Gazeteci Buket Aydın'dan evlilik hakkında çarpıcı bir açıklama geldi. 2020 yılında eşi Erce Baykal'dan boşanan Buket Aydın ikinci bir evliliğe sıcak baktığını ima etti. Sosyal medya hesabından takipçilerin sorularını cevaplayan Aydın, sorulan her soruya içtenlikle cevap verdi.

Magazin 02-04-2022 12:32

Buket Aydın'ın hamlesi şaşırttı! Göğüs dekoltesini bakın nasıl sansürledi

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Buket Aydın'ın yeni hamlesi görenleri şaşırttı. Ünlü sunucu Buket Aydın'ın, dekoltesini kapatmak için bulduğu yol dikkat çekti.

Magazin 27-03-2022 11:35

Buket Aydın Emir Sarıgül'ü unuttu! Sosyetik iş insanıyla yakalandı

Emir Sarıgül ise uzun süre birlikte olan ve aldatıldığı için ayrılıp sonra yeniden barışan ve sonra yeniden ayrılan Buket Aydın yeni aşka yelken açtı. Sosyetik iş insanı Yaman Taciroğlu ile yakalanan Buket Aydın sorulara yanıt vermedi.

Magazin 25-03-2022 15:50

Enginyurt'un Tansu Çiller yanıtı Buket Aydın'ı kahkahaya boğdu: Çok alem bir insansınız

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un canlı yayında Tansu Çiller'le ilgili soruya verdiği cevap Buket Aydın'a kahkaha attırdı. İzleyicilere "Kusura bakmayın" diyen Aydın, Enginyurt'a "Çok alem bir insansınız" sözleriyle karşılık verdi. İşte canlı yayında yaşanan ilginç anlar...

Haber 22-03-2022 21:45

Emir Sarıgül'ün eski eşi Fatoş Altınbaş'tan olay iddialar! Ölümle tehdit etti

Spiker Buket Aydın ile bir ayrı bir barışık ilişkisiyle gündeme gelen Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül gündemden düşmüyor. Sarıgül'ün eski eşi Fatoş Altınbaş olay iddialarda bulundu. İddialara göre Altınbaş eski eşi tarafından ölümle tehdit edildi.

Magazin 22-03-2022 07:38

Buket Aydın'ın derin göğüs dekoltesi ortalığı kasıp kavurdu! Sarı kıyafetiyle büyüledi

Ekranlarda sunuculuk yapan ünlü isimlerden olan Buket Aydın, sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme geliyor. Buket Aydın, Instagram hesabı üzerinden son olarak spor yaptığı anları paylaşmış ve dikkatleri üzerine çekmişti. Aydın, şimdi de derin göğüs dekolteli pozuyla Instagram'ı salladı.

Magazin 21-03-2022 10:30

Ünlü sunucu Buket Aydın spor yaptığı anları paylaştı! Fiziğini gözler önüne serdi

Bir dönem CNN Türk ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve şimdilerde Haber Global'de sunuculuk yapan Buket Aydın, sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alıyor. Buket Aydın, Instagram hesabından spor yaptığı anları paylaştı.

Magazin 16-03-2022 14:15

Emir Sarıgül'ün eski eşi Fatoş Altınbaş itiraf etti! Şiddete maruz kaldım

Buket Aydın ile bir küs bir barışık ilişkisiyle son yıllarda magazin gündeminde yer alan Emir Sarıgül hakkında eski eşinden olay bir iddia geldi. Eski eş Fatoş Altınbaş "Eski eşimin şiddetine maruz kaldım" dedi.

Magazin 10-03-2022 11:26

Ünlü sunucu Buket Aydın'ın göğüs dekolteli pozuna yorum yağdı! Mum ışığı eşliğinde...

CNN Türk ekranlarında milyonların tanıdığı bir isim haline gelen ünlü sunucu Buket Aydın, şimdilerde Haber Global'de kamera karşısına geçiyor. Cesur paylaşımlarıyla magazin gündemini meşgul eden Buket Aydın, bu defa göğüs dekolteli pozuyla dikkat çekti.

Magazin 03-03-2022 11:57

2 milyon TL'ye reklam yüzü olan Buket Aydın soluğu Paris'te aldı

Emir Sarıgül ile yaşadığı aşkla uzun süre gündemde olan spiker Buket Aydın reklam yüzü oldu. Elektrikli aracın reklam yüzü olarak 2 milyon TL kazanan Buket Aydın soluğu kız arkadaşlarıyla Paris'te aldı.

Magazin 28-02-2022 12:26

Buket Aydın Sevgililer Günü paylaşımı ile kimi hedef aldı? Buket Aydın'ın paylaşımında hedefteki kişi Emir Sarıgül mü?

Buket Aydın Sevgililer Günü paylaşımı ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Paylaşımın yankıları hâlâ sürüyor. Instagram hesabında ilginç bir video paylaşarak dikkatleri üzerine çeken ünlü sunucu Buket Aydın kullandığı ifadeler nedeniyle konuşulmaya devam ediyor. Pek Buket Aydın Sevgililer Günü paylaşımı ile kimi hedef aldı? Buket Aydın'ın paylaşımında hedefteki kişi Emir Sarıgül mü? İşte ayrıntılar...

Magazin 16-02-2022 13:56