Cellat Haberleri

Kimse onlara beddua edemiyor! Türkiye'de tek bir benzeri olan esrarengiz toplu mezarlığın gizemi çözüldü: 'Buradaki cellatlar, padişahın hükmettiği cezayı uygulayan kişilerdir'

İstanbul'un Beyoğlu semtinde yoldan geçenlerin fark etmesi güç bir toplu mezarlık bulunuyor. Mezarların üstünde ne bir isim bulunuyor ne de herhangi bir bilgi. Yıllar içinde bakımsızlığın da etkisiyle daha da gizemli bir görünüme bürünen toplu mezarlıkların Osmanlı'da çokça bulunsa da günümüzde Türkiye'de bu büyüklükte tek bir benzeri olduğu belirtiliyor. Araştırmacı yazar Halid Develioğlu'na göre, cellatlara ait mezarların bu denli gizemli olmasının ardında ise 'beddua' gerekçesi yer alıyor...

Haber 08-10-22 10:46

Altın kolyesi zorla alınmıştı! Fenomen Cellat Merve Boluğur ve Mert Aydın'dan intikam aldı

Geçtiğimiz günlerde dünyaevine giren Merve Boluğur ve Mert Aydın çifti, düğünlerine gelen Tiktok fenomeni Cellat'ın altın kolyesini zorla almıştı. Sosyal medyada ses getiren görüntüler sonrası, konuya dair açıklama yapan Cellat, Mert Aydın'dan intikam aldığı görüntüleri takipçileriyle paylaştı.

Magazin 07-10-22 10:52

Yeni sosyal medya fenomeni Özgür Deniz Cellat

Özgür Deniz Cellat. Kendisini sosyal medyada "Cellat" lakabıyla tanıyorsunuz. Tiktok ile sanal dünyaya girip kısa sürede milyonlara ulaştı.

Trend 02-11-20 17:12

Sri Lanka idam cezalarının infazı için 2 cellat istihdam etti

Sri Lanka idam cezalarının infazı için 2 cellat istihdam etti

Haber 30-06-19 14:12

Cellat

Cellat Hakkındaki Haberler Mynet'te. Cellat Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Cellat yorgun olduğu için üç kez infazdan kurtulup hayatta kaldı

Byson Kaula, Afrika ülkelerinden Malawi'de ölüm cezasına çarptırıldı ve cezası üç kez az daha infaz ediliyordu. Ama her üç seferde de cellat, listesindeki bütün idam mahkumlarını asmadan önce çalışmayı bıraktı. Kaula bu sayede, ülke ölüm cezasına toptan son verene dek hayatta kaldı.

Trend 21-02-19 16:25

Resmi gazeteye ilan verdiler: 203 dolar maaşla cellat aranıyor!

Sri Lanka'da resmi gazeteye cellat ilanı verildi. İşe alınacak cellatlar, 203 dolar (1000 TL) maaşla çalışacak. Ülkede mevcut asgari ücret ise 10 bin rupi yani 63 dolar (332 TL).

Trend 12-02-19 15:30

IŞİD'in celladı olarak bilinen terörist Hatay'da yakalandı

Suriye’de korkunç infazlar gerçekleştiren IŞİD’lı Abdulhalik Abdulkadir A.’nın kasım ayında Kayseri’de yakalanmasının ardından ‘IŞİD celladı’ olarak kayıtlara giren 28 yaşındaki Mahmud A. da Yunanistan’a gitmek üzere geçtiği Hatay’da yakalandı.

Haber 21-12-17 05:04

Suudi Arabistan ilanla cellat arıyor

Suudi Arabistan hükümeti iş ilanı vererek 8 cellat arandığını duyurdu.

Haber 19-05-15 14:14

Celladının omzuna başını yasladı, yalvardı

İran'da, idama mahkum edilen iki çete üyesinden biri, başını celladın omzuna dayayıp 'Ne olur beni asma' diyerek yalvardı.

Haber 21-01-13 11:57

PKK'nın celladı yeniden ortaya çıktı

TSK'nın, Kuzey Irak'ta Kandil Dağı'na yönelik hava operasyonu sırasında yaralandığı ve Suriye'de tedavi gördüğü öne sürülen Fehman Hüseyin, örgüt kadrolarına eylem talimatları yağdırdı.

Haber 28-03-12 11:30