Cübbeli Ahmet Hoca Haberleri Ve Son Dakika Cübbeli Ahmet Hoca Haberleri

Cübbeli Ahmet Hoca Haberleri Ve Son Dakika Cübbeli Ahmet Hoca Haberleri

27 Şubat 1965 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ahmet Mahmut Ünlü, halk arasında Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinmektedir. Çocukluğundan itibaren cübbe takmaya olan ilgisi sebebiyle kendisine takılan ‘Cübbeli’ lakabını halen kullanmaktadır. İsmailağa Cemaati’nin önde gelen isimlerinden olan Cübbeli Ahmet Hoca, Resaili Ahmediyye takma ismiyle pek çok farklı konuda eser yayınladı. Tartışmaları ifadeleri, verdiği vaazları ve yazdığı kitaplarla medyada tanınan bir isim haline geldi. İslamiyete getirilen yorumlara karşı duran Cübbeli Ahmet Hoca, İslam dinini Sünnilik anlayışına uygun şekilde yaşanması gerektiği düşüncesindedir. Özellikle İstanbul ili dışındaki vaazları izdihama yol açacak kadar kalabalık olabilmektedir. Giyim tarzı ve esprili yorumları ile medyada sık sık gündeme gelmektedir.

Cübbeli Ahmet Hoca Haberleri

Seyhan Soylu: Cübbeli Ahmet çok seksi, tahrik ediyor! Evli olmasa isterdim

Son günlerin gündemden düşmeyen ismi Seyhan Soylu , nam-ı diğer Sisi, katıldığı YouTube programında birbirinden çarpıcı açıklamalara imza attı. Cübbeli Ahmet'e hayranlığını dile getiren Sisi, ilk suçuyla da izleyenleri şaşkına çevirdi.

Magazin 04-05-22 10:01

Cübbeli Ahmet Hoca'nın Siri ile imtihanı: Tövbe yarabbi, ulan dedim sus

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü bir videosu sosyal medyada gündem oldu. Sesli asistan Siri'nin cemaatle konuşması sırasında araya girip sohbeti bölmesinden dert yanan Ünlü, ''Kendine kendine konuşmaya başladı. Cemaat de duyacak. Tövbe yarabbi. Ulan dedim sus'' sözlerini sarf etti.

Haber 11-04-22 16:28

Cübbeli Ahmet'ten Sezen Aksu şarkısına sert tepki! Milli Beka Hareketi'nden de Aksu'ya tepki

Sezen Aksu'nun şarkısındaki "Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem'e" sözleri sosyal medyada tepki topladı. Aksu'ya bir kesim de destek verirken Cübbeli Ahmet, şarkıya ilişkin, "Allah Âdem'e bütün isimleri öğretti buyruğunu bilmeyecek derecede echeller bugün toplumun en meşhur ve gözde sanatçısı olarak kabul ediliyorsa..." dedi. Gündem olan Aksu'ya hedef gösterilen Sezen Aksu'ya Milli Beka Hareketi'nden tepki geldi.

Magazin 17-01-22 08:51

Gonca Vuslateri'nin dansı sosyal medyada gündem oldu! Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni...

Gonca Vuslateri, Cübbeli Ahmet Hoca'nın "Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni..." sözlerinden uyarlanan şarkıda dans ettiği anları paylaştı. Paylaşım kısa sürede sosyal medyada gündem olurken, tartışmaya da neden oldu.

Magazin 08-01-22 07:43

Cübbeli Ahmet Hoca

Cübbeli Ahmet Hoca Hakkındaki Haberler Mynet'te. Cübbeli Ahmet Hoca Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Cübbeli Ahmet, Selefilerle ilgili merak edilen emniyet ifadesini canlı yayında anlattı

Türkiye'de bulunan Selefi derneklerin silahlandığını ve iç savaş çıkarmaya hazırlandığını söyleyen Cübbeli Ahmet, konuk olduğu canlı yayında, söz konusu iddiasıyla ilgili emniyette verdiği ifadeyi anlattı. Cübbeli Ahmet, emniyete 5 dosya götürdüğünü belirterek, "Sorular konuşmamdaki kelimeler üzerine yoğunlaştı" dedi.

Haber 26-09-20 23:51

Erzurum'un manevi önderlerinden Bilgin toprağa verildi

Erzurum'un manevi önderlerinden, FETÖ'nün darbe girişimine karşı çıkan halk ile hareket eden ve tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Hacı İsmail Fakirullah Bilgin, defnedildi

Haber 22-10-19 14:38

Cübbeli Ahmet: Bazı ilahiyatçılara kapak olsun!

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, hadis ve peygamber sünnetlerinin tartışmaya açılmasını savunan bazı ilahiyatçılara, sosyal medya hesabından paylaştığı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından bir bölümle tepki gösterdi.

Trend 15-05-19 07:44

Cübbeli Ahmet sevenlerine seslendi: Bana dua edin

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, geçireceği ameliyat öncesinde sosyal medya hesabından mesaj yazdı ve sevenlerinden dua istedi.

Haber 22-11-18 23:37

Cübbeli Ahmet'ten ABD Başkanı Donald Trump için çok konuşulacak sözler: Trump Allah'ın tokadı!

'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak da bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, ABD Başkanı Donald Trump hakkında kullandığı ifade ile gündemde...

Haber 15-10-18 11:21

Twitter'da büyük kavga! Cübbeli Ahmet Hoca'dan Emre Uslu'ya cevap!

Firari Fetö'cü Emre Uslu'nun 'Sen Dünya liderine kafa tutmanın ne olduğunu anlayacaksın Trump efendi. Türk’ün bileğini bükemeyeceksin. Cübbeli Ahmet hocamız bir Saleten Tefriciye okudu mu nalları dikersin' açıklamasına Cübbeli Ahmet Hoca'dan cevap geldi.

Haber 11-08-18 04:00

Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Hocam' dediği Ömer Öztürk'ten, Cübbeli Ahmet Hoca'nın sözlerine sert cevap: Senin şeyhin kim de ona sorulacak!

Erdoğan'ın hocam dediği Ömer Öztürk, Cübbeli Ahmet Hoca'nın İsmailağa Cemaati’nin lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’na ilişkin "Birisi gördü zuhuratta Azrail geldi efendi hazretlerine, çok sene oldu 15 sene. Efendim alacak (Canını almayı kastediyor). Efendi hazretleri böyle yaptı; ‘Ben şimdi gelmek istemiyorum." sözlerine sert çıkarak, “Hiçbir Peygambere sorulmayan senin şeyhin kim de ona sorulacak. Böyle bir şey yok İslam’da” dedi.

Haber 06-08-18 18:08

Cübbeli hocadan 'tatil' açıklaması

İsmailağa Cemaati’nin ünlü ismi “Cübbeli Ahmet” olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü'den 'tatil' açıklaması geldi. Antalya'daki Cübbeli o sırada cemaatin önde gelen isimlerinden “Abdülmetin” adıyla tanınan Metin Balkanlıoğlu cenazesine katılmamıştı.

Haber 23-06-18 10:48

Cübbeli'nin sözleri kafa karıştırdı: Bunlar dururken...

'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Fransa'daki Kur'an-ı Kerim'den ayetlerin çıkarılması tartışmasına ilişkin ilginç bir çıkışta bulundu.

Haber 07-05-18 11:32

Cübbeli Ahmet'ten Ahmet Hakan mesajı: Bir dua ettim, işinden oldu

Ahmet Hakan'ın Kanal D Ana Haber'deki görevine son verilmesinin ardından Twitter'dan paylaşımda bulunan Cübbeli Ahmet Hoca, "Umrede yaptığımız duâlarda bazı kişileri Allâh'a havale etmiştik. Ertesi gün Ahmet Hakan'ın Kanal D'den ayrıldığını işittik" dedi.

Haber 28-04-18 17:23

Cübbeli Ahmet'ten penis duası açıklaması: Suya okuyup üflüyor sonra...

Kamuoyunda “Cübbeli Ahmet Hoca”olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün, İsmailağa Cemaati'nin yayınevi Tuana Basın Yayın'dan çıkan "Şifa Ayetleri"isimli kitabı tartışma yaratmıştı. Cübbeli Ahmet kitabında, erkek cinsel organına okunması gerektiğini ileri sürdüğü ayetlere yer vermişti. Kitabının ilk sayfalarında bu bilgileri şeyhinden öğrendiğini yazan Cübbeli Ahmet, bugün yaptığı açıklamada ise kitabın tercüme olduğunu ileri sürdü.

Haber 15-04-18 18:39

Cübbeli Ahmet kitabında yazdıklarıyla gündeme oturdu

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün yazdığı kitapta yer alan ifadeler gündeme oturdu.

Haber 12-04-18 02:45

'Cübbeli ile Nureddin iyice zıvanadan çıktı!'

Ahmet Hakan bugünkü yazısında, son zamanlarda açıklamalarıyla tepki toplayan İlahiyatçı Nureddin Yıldız ile 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün görüşmesini yazdı.

Haber 26-03-18 13:58

O toplantıda neler konuşulduğu ortaya çıktı...

Çok konuşulan 'hocalar buluşması' toplantısının moderatörü Nevzat Çiçek, o günü anlattı. Çiçek, 'Son dönemde fetvalarıyla çok tartışma yaratan Nurettin Yıldız ile Cübbeli Ahmet Hoca’nın arasındaki soğukluğun sebebi neydi?' sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi.

Haber 25-03-18 13:38

Jet kazası yorumları Cübbeli'yi rahatsız etti

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, 11 kadının hayatını kaybettiği uçak kazası hakkında yapılan çirkin yorumlar için "Şiddetle kınıyorum" ifadesini kullandı.

Haber 14-03-18 08:11

Jet kazası yorumları Cübbeli'yi çıldırttı!

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, 11 kadının hayatını kaybettiği jet kazasıyla ilgili yapılan çirkin yorumlara tepki gösterdi.

Haber 14-03-18 06:47

Cübbeli'den tarikatlarla ilgili şok iddia

Hürriyet gazetesi yazarı Taha Akyol, ‘Efendi hazretleri’ başlıklı bugünkü yazısında tarikat ve cemaatler dünyasındaki güç kavgalarını, rant yarışını, birbirlerine karşı öfke patlamalarını derin bir hüzünle izlediğini belirterek, Cübbeli Ahmet Hoca'nın gündeme bomba gibi düşecek sözlerine yer verdi. Cübbeli tarikatların nasıl meydana geldiği çarpıcı ifadelerle anlattı.

Haber 21-02-18 10:31

Cübbeli'den yanıt geldi! 'İftira atıyorlar'

“Altı yaşındaki kızlar evlenebilir” fetvasıyla bilinen Sosyal Doku Vakfı Başkanı Nurettin Yıldız’ın Sultan Abdülhamit hakkında söylediği "Abdülhamit ne yaptı kendisi kızıyla oturup piyano dersleri yaptılar orada. Ama Aziz Mahmut Hüdai’yi çağırdı İstanbul’a tarikatını ihya etti. Kendisi girmediği tarikattan insanların istifade etmesini istedi " sözlerine Cübbeli Hoca'dan yanıt geldi.

Haber 20-02-18 10:06

Cübbeli'den dikkat çeken sözler

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü sohbetinde, istifa ettirilen eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i ve projelerini hedef aldı.

Haber 07-12-17 08:28

Cübbeli Ahmet Hoca'nın hedefinde Akit TV var!

'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Caner Taslaman'ı programa çıkaran Akit TV'yi hedef alırken, tartışma yaratacak sözler sarf etti. "Millette kırmızı çizgi yok" diyen Cübbeli, "Çizgi olmazsa ne olur? Kaza, bela çok olacak. Allah bizi haktan ayırmasın…” diye konuştu.

Haber 16-11-17 09:13

Cübbeli Ahmet'ten 'yanmayan kefen'den sonra 130 liraya 'Hz.Muhammed terliği

Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün çok konuşulacak bir videosu daha ortaya çıktı. Cübbeli “Nal-ı Şerif” denilen bir terliği anlatığı videosunda, bu terliği giyenlerin Hz Muhammed’i rüyasında gördüğünü ileri sürüyor. Geçtiğimiz yıllarda, Cübbeli'nin kefenle ilgili bir sohbeti ortaya çıkmıştı. Cübbeli, 'Benimle ilgisi yok' dediği o kefenlerin, kişiyi kabin azabından koruduğunu, hatta sorgu meleklerinin sorularına rahat cevap vermelerini sağladığını ileri sürmüştü.

Haber 21-10-17 09:30

Cübbeli'den tartışma yaratacak sözler: HDP'lilerin yüzde 90'ı namaz kılıyor Karadeniz'de namaz abdest oranı yüzde 0

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü büyük tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu. Doğu'da ve Güneydoğu'da ezan okunduğu anda camilerin Cuma namazında olduğu gibi tıklım tıklım olduğunu belirten Cübbeli Ahmet Hoca, Karadeniz'de ise namaz kılma oranının sıfıra yakın olduğunu öne sürdü. Cübbeli, Ben Karadenizliyim, ama namaz abdest oranı sıfıra yakın bizim oralarda" dedi."

Haber 10-10-17 09:42

Cübbeli Ahmet rüyasını anlattı: Meclis savaş kararı aldı, hayırlısı olsun

İsmailağa Cemaati’nin önde gelen isimlerinden ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ diye bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, rüyasında meclisin savaş kararı aldığını belirterek “Vatanımız için hayırlısı nasip olsun” dedi. Ünlü, resmi YouTube sayfasından paylaşılan sohbet videosunda rüyasındaki savaş kararının, bağımsızlık referandumu hazırlığındaki Irak Kürt Bölgesel Yönetimi’ne (IKBY) karşı ‘vatanın bölünmemesi için’ alındığını ifade etti.

Haber 17-09-17 08:44

Mehmet Görmez'i eleştiren Cübbeli'ye Akif Beki'den sert yazı

'Cübbeli Ahmet Hoca' diye bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, eski Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in emekliye ayrılmasının ardından "Diyanet'e Görmez'den tehlikelisi gelmemiştir diye düşünüyorum" sözleriyle gündemde deprem etkisi yarattı. Hürriyet yazarı Akif Beki, Cübbeli'nin bu çıkışı için "Bir ara, Cübbeli’nin Sultanahmet’e vaiz olmak istediği ama Görmez Hoca engelini aşamadığı kulağıma gelmişti. Niye zıvanadan çıktığını açıklıyor sanki" yorumunu yaptı. Ertuğrul Özkök ise Görmez'i eleştirdi.

Haber 02-08-17 08:09

Cübbeli'den şok Mehmet Görmez tweeti

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez emekliye ayrıldı. Görmez’in emekliye ayrılma talebini içeren dilekçesi Başbakanlık tarafından kabul edildi. Görmez’in yerine Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanı Ekrem Keleş’in vekalet edeceği öğrenildi. Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Mehmet Görmez'in ardından şoke eden yorumlar yaptı.

Haber 01-08-17 15:04

Cübbeli'den gündemi sarsacak sözler

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü yine çok tartışılacak açıklamalar yaptı. Ünlü, "PKK neden bitmiyor" sorusuna kendi üslubuyla böyle yanıt verdi.

Haber 04-07-17 20:50

Cübbeli Ahmet Hoca'nın avukatı FETÖ'den aranıyor

FETÖ'den tutuklanan eski Isparta Valisi Memduh Oğuz'un oğlu olan ve Cübbeli Ahmet Hoca diye bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün avukatı Fatih Oğuz aranıyor. FETÖ'nün kendisine kumpas kurduğu soruşturma kapsamında savcılıkta ifade veren Ahmet Mahmut Ünlü, Oğuz'un telefonuna ByLock uygulamasını, 15 Temmuz darbe girişiminin kilit ismi Adil Öksüz'ün “Benimle görüşeceksen bu program üzerinden görüşelim” diyerek yüklediğini, Oğuz'un kendisine anlattığını belirtti.

Haber 30-06-17 08:05

Cübbeli'den dondurma yiyen gence müdahale ve şortlu kıza saldırı yorumu

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Eminönü'nde dondurma yiyen gence sakallı-cübbeli bir kişinin sataşması ve şort giydiği için saldırıya uğrayan Asena Melisa Sağlam hakkında konuştu. Saldırgana seslenen Cübbeli, "Niye milletin başına bacağına bakıyorsun? Allah sana göz vermiş, kapak da vermiş. Bu kapağı niye vermiş, gerekirse indirmen için. Bir de kalkıp tokat atıyor, böyle bir kabalık, yobazlık olabilir mi? Bu hareketleri yapanlara Allah lanet etmiştir" ifadelerini kullandı.

Haber 23-06-17 10:17

Akit gazetesi Cübbeli Ahmet Hoca'yı papaza benzetti

Akit gazetesi yazarı Atilla Özdür, bugünkü köşe yazısında Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'yü hedef aldı. Özdür, Ünlü'nün kıdem tazminatı almanın caiz olmadığına ilişkin söylemini hatırlatarak, "Kaynaklarımızda yine bahsi geçmemesine karşın 'Cübbeli', KIDEM TAZMİNATI için ağzını açarak 'zinhar' çekerek haramlaştırıyor… Neden acaba. Ayıp ve günah değil mi?" diye sordu. Özdür ayrıca Ünlü'nün söz konusu ifadesini 'Ortaçağ papazlarına' benzetti.

Haber 19-06-17 12:53

Cübbeli Ahmet Hoca: Kıdem tazminatı caiz değil

“Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Beyaz TV’de katıldığı bir programda kıdem tazminatının “caiz” olmadığını söyledi. Programda, “İşten çıkarılınca kıdem tazminatı almak caiz midir?” şeklindeki soru üzerine Ahmet Mahmut Ünlü, “Caiz değil. Çünkü, kıdem tazminatı hakkı değil, maaşını almış. Kendi çıksa alamıyor, adam çıkarırsa alıyor. Hakkı olsa kendi çıksa da alması lazım. Demek ki hakkı değil” diye konuştu.

Haber 13-06-17 09:03

Cübbeli Ahmet: Bunu ne Hristiyan yapar ne de Yahudi

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, TGRT Haber ekranlarında yine gündeme dair çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Cübbeli Ahmet Hoca, TGRT Haber Ana Haber Bülteni'ne bağlanarak, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in, terör örgütü lideri FETÖ'ye gönderdiği mektup hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

Haber 23-05-17 22:45

Cübbeli Ahmet Hoca: Atatürk'ün annesine hakaret CIA projesi

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Mustafa Kemal Atatürk’ün annesine hakaret edenleri eleştirdi. Bu hakaretlerle vatandaşı tahrik etmek istediklerini söyleyen Cübbeli, “Bu da CIA’in oyunu” ifadelerini kullandı. Cübbeli, Atatürk’ün annesine hakaret edenlere kaynaklık eden Rıza Nur’un için de “gavurun önde gideni” ifadelerini kullandı. Cübbeli Ahmet, "Atatürk'ün annesine sövdürüyorlar, hakaret ettiriyorlar. Hiç olacak iş midir yani?" diye sordu.

Haber 12-05-17 08:29

'Mavi Marmara' kavgasına Cübbeli Ahmet de katıldı

Cem Küçük'ün Mavi Marmara'da hayatını kaybedenlere "manyak tipler" demesinin ardından AK Partililer arasındaki tartışmalar devam ediyor. 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Cem Küçük'ü kast ederek, “Siyonizme karşı giden mücahitlere ‘manyak’ diyenleri adam yerine koymamak lazım” dedi. İHH, gazeteci Cem Küçük’ün Mavi Marmara’ya yönelik ifadelerine yönelik suç duyurusunda bulunmuştu.

Haber 24-04-17 22:51

Savcılıktan Cübbeli Ahmet Hoca'nın satranç sözleri için karar

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen, Ahmet Mahmut Ünlü'nün sosyal medyada yer alan bir videosunda, “Satranç tavladan da kumardan da beter, satranç oynamaktansa ateşi tutmak daha hayırlı… Oynayana bakan da domuz eti yiyen gibidir" sözlerine takipsizlik kararı verildi. Takipsizlik kararında Ünlü'nün sözlerinin ifade ve düşünce özgürlüğü kapsamında olduğu belirtildi.

Haber 21-04-17 11:38

FETÖ toplantısında Cübbeli Ahmet'i bitirme talimatı!

Fethullahçı Terör Örgütü’nün Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’yü, FETÖ elebaşı Fethullah Gülen aleyhine konuştuğu gerekçesiyle ‘bitirme’ kararı alındığı ortaya çıktı.

Haber 20-03-17 11:34

Cübbeli Ahmet Hoca'dan YouTube isyanı: Allah hepinizi ıslah etmesin

Cübbeli Ahmet Hoca, YouTube kanalının 100 bin kişi tarafından takip edilmesi nedeniyle cemaatine içerledi.

Haber 03-03-17 21:51

IŞİD'den Cübbeli Ahmet ve Mehmet Görmez için suikast talimatı

IŞİD, Türkiye'deki din adamları ve ilahiyatçıları hedefe koydu. IŞİD'in listesinde Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in yanı sıra Cübbeli Ahmet ve İhsan Eliaçık da var.

Haber 06-02-17 08:11

İslam Ansiklopedisi de Cübbeli Ahmet'in satranç açıklamasını yalanlıyor

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca diye bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün satrançla ilgili iddialarının Diyanet Vakfı’nın İslam Ansiklopedisi’nde de yalanlandığı ortaya çıktı.

Haber 24-01-17 10:17

Cübbeli Ahmet'ten Ahmet Hakan'a '4 tavsiye' cevabı

Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, Kanal D Ana Haber sunucusu Ahmet Hakan'ın kendisine canlı yayından ilettiği '4 tavsiye'ye kendisi de 4 tavsiye ile cevap verdi.

Haber 19-01-17 09:59

Ömer Çelik'ten Cübbeli Ahmet Hoca'ya cevap

AB Bakanı Ömer Çelik, Cübbeli Ahmet Hoca'nın "Satranç oynamaktansa ateşi tutmak daha hayırlı" sözleri hakkında yorum yaptı.

Haber 04-01-17 14:47

Satranç Federasyonu'ndan 'Cübbeli Ahmet Hoca' açıklaması

Türkiye Satranç Federasyonu, kamuoyunda "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün, "Satranç oynamaktansa ateşi tutmak daha hayırlı" sözleriyle ilgili yazılı açıklama yaptı.

Haber 02-01-17 23:44

Cübbeli Ahmet'ten olay açıklama: Satranç oynayanlar lanetli

Medyaya yaptığı açıklamalarındaki sivri çıkışlarıyla bilinen Cübbeli Ahmet Hoca, satrancın kumardan daha beter olduğunu savundu.

Haber 02-01-17 12:15

Ünlü isimlerden Reina saldırısına tepkiler

2017'nin ilk saatlerinde bir eğlence mekanında meydana gelen terör saldırısı, ünlü isimler tarafından kınandı.

Haber 01-01-17 13:22

Cemaatler sohbet toplantılarını iptal etti

Çeşitli dini cemaatlerin önde gelenleri tarafından sohbet toplantılarının iptal edildiği duyuruldu. Kararın gerekçesi açıklanmazken, bazıları sohbetlerinin internet üzerinden yapılacağını açıkladı.

Haber 22-12-16 09:39

Cübbeli Ahmet Hoca beraat etti

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, yazdığı bir kitabında "halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağıladığı" iddiasına ilişkin yargılandığı davada beraat etti.

Haber 03-11-16 16:42