Duş Jeli Haberleri

Duş jelleri ve sabunlardan zehir akıyor! Kokusundan çok içeriğine bakmalısınız: Tahriş, alerji, kanser...

Kişisel hijyenin temel ürünlerinden olan sabun ve duş jelleri, göz ardı edilemeyecek kadar çok zarar veriyor olabilir. Cildinize gösterdiğiniz önemi hatta daha fazlasını duş jeli ve sabun seçerken de gösterebilirsiniz. Cildinize en uygun duş jeli ve sabunu seçerken önceliğiniz kokusu olmamalı. İlk yapmanız gereken arkasını çevirerek içeriğini okumak olmalı.

Haber 03-06-22 15:16

Cildinizi yumuşacık yapıp aynı zamanda mis gibi kokmanızı sağlayacak duş jeli önerileri

Uzun bir iş gününün ardından sonra alınan sıcacık bir duş kadar rahatlatıcı bir şey yok. Kendinizi akışına bırakacağınız ılık suyun altında mis gibi kokular saçan duş jeli ve şampuanlar, bütün yorgunluğunuzu alıp götürmeye yeter. Güzel kokulu bir duş jeli, alacağınız yumuşacık bir duş sayesinde temiz bir gün geçirmenize olanak sağlar. Siz de bu zevki tutkuya dönüştürmeye, renkli ve güzel kokulu duş jellerinin içine dalmaya ne dersiniz?

Kadin 13-05-22 16:10

Kokusuyla mest edecek en iyi erkek duş jeli tavsiyeleri

Güzel koku herkes tarafından önemsendiği için kozmetik ürünlerinde dikkat ettiğimiz ilk özellik, güzel kokması oluyor. Özellikle duş jellerinin kokusuna ekstra önem veriyoruz. Duş jelinin kalıcı olduğu kadar etkileyici bir kokuya sahip olması gerekir diye düşünüyoruz. En iyi erkek duş jelleri üzerine detaylı bir araştırma yaptık ve uzun bir liste oluşturduk. Siz de bizimle aynı fikirdeyseniz listemizi inceleyebilirsiniz.

Haber 02-11-21 16:03

Diğer Haber Etiketleri

Duş Jeli

Duş Jeli Hakkındaki Haberler Mynet'te. Duş Jeli Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.