Eylül Haberleri

İstanbul barajlarında doluluk yüzde 44'lerde

Meteoroloji Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Güven Özdemir: - "Karadeniz, Marmara ve Ege Denizi'nde su sıcaklıklarının fazla olması Marmara Bölgesi'ndeki yağışları etkiledi" - "İstanbul'da su kullanımı çok artmış durumda. Nüfusun yoğun olması barajlardaki doluluk oranını azaltıyor"

Yurthaber 19-10-22 11:45

Otomotiv endüstrisinin eylül ayı ihracatı 2,76 milyar dolar oldu

OİB Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik: - "Sektörün eylül ayında gerçekleştirdiği 2,75 milyar dolarlık ihracat, bugüne kadarki en yüksek eylül ayı ihracatı oldu"

Yurthaber 09-10-22 16:42

Eylül ayı enflasyonu ne zaman açıklanacak? 2022 Eylül ayı enflasyonu saat kaçta açıklanacak?

3 Ekim itibarıyla gözler enflasyon rakamlarına çevrildi. Bilindiği üzere her ay bir önceki ayın enflasyon rakamları, TÜİK (Türkiye İstatistik Kurumu) tarafından açıklanıyor. Peki eylül ayı enflasyonu ne zaman açıklanacak? 2022 Eylül ayı enflasyonu saat kaçta açıklanacak? İşte merak edilenler...

Finans 03-10-22 01:01

Doğu Karadeniz'in yüksek kesimlerinde kar etkili oldu

Doğu Karadeniz'in yüksek kesimlerinde kar etkili oldu

Yurthaber 25-09-22 10:05

Eylül

Eylül Hakkındaki Haberler Mynet'te. Eylül Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Orman yangınlarında risk eylül ayında da devam ediyor

Kastamonu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Küçük: - "Özellikle poyraz ve lodos rüzgarlarının olduğu dönemlere dikkati çekmek istiyorum. Serin hava olsa bile eylül ayı, hatta ekim ortalarına kadar Türkiye için özellikle Akdeniz ve Ege bölgelerinde yangın tehlikesi devam ediyor" - "Ortalama itibarıyla bakıldığında Türkiye, yangınlara 10-12 dakika içerisinde müdahale etmekte olup, yangınlara müdahale açısından Avrupa'da lider durumdayız"

Yurthaber 05-09-22 11:37

Birbirinden farklı Eylül ayı sözleri! En anlamlı, kısa, uzun Eylül ayı mesajları ve sözleri!

Sonbaharın gelişini temsil etmekte olan Eylül ayının başlamasıyla beraber Eylül ayı sözleri ve mesajları sorgulanıyor. Sosyal medyada en güzel ve anlamlı Eylül ayı mesajlarını paylaşmak isteyenler konu hakkında sorgulama yapıyor. İşte WhatsApp, Instagram, Facebook, Twitter'da paylaşmak üzere birbirinden farklı en anlamlı Eylül ayı sözleri...

Haber 01-09-22 21:54

Kartlar yeniden dağıtılıyor! 2022 Eylül ayı burçların aşk hayatı

2022 yılının sonlarına doğru yaklaşırken Eylül ayının nasıl geçeceği merak ediliyor. Astroloji ile ilgilenenler bu ayda burçlarına ve yükselenlerine göre ne yaşayacaklarını araştırıyorlar. Hayatımıza renk katan ilişkilerin eylül ayında nasıl olacağını merak ediyorsanız kendi burcunuzu ve yükseleninizi okumanızı öneririz.

Kadin 01-09-22 11:16