Fantezi Haberleri

Doktorlar bile şaşırıyor: Cinsel ilişki sırasında yapılan fanteziler ölümle sonuçlanıyor! En ilginç fantezi deneyimleri

Toplumda bir tabu olarak görülen cinsel ilişki üzeri kapalı bir kutu olarak biliniyor. Seks sırasında yapılan sıra dışı olaylar ciddi sonuçlara neden olabiliyor. Dünya üzerinde çok farklı cinsel ilişki fantezileri bulunuyor. Doktorlar hastaneye gelen şaşırtıcı seks mağdurlarını kayıt altına alıyor. İşte en ilginç cinsel ilişki fantezileri ve ölümcül sonuçları...

Haber 02-10-22 08:36

Cinsel ilişki sırasında bunları yapmak hayat kurtarıyor! Seksten aldığınız zevki yükseltecek 7 öneri

Cinselliğin her ne kadar kolay olduğu düşünülse de seks aşamasında bazı adımları kaçırmak hem sizin hem de partnerinizin aldığı zevki oldukça düşürebiliyor. Bu konuda erkeklere düşen görev çok daha fazla oluyor. Cinsel ilişki sırasında yapacakları basit adımlar ile iki tarafında aldıkları zevki artırmaları mümkün olabiliyor.

Haber 30-09-22 09:09

Böylesi görülmedi! Cinsel ilişkide hazzı artırmak için yapılan bu fantezi çok tehlikeli

Cinsel ilişki sırasında herkesin aldığı haz farklılık gösteriyor. Bu hazzı artırmak için çeşitli fanteziler uygulayan insanlar bulunuyor. Bu fanteziler arasında en ilginci otoerotik asfiksi. Otoerotik asfiksi, cinsel ilişki yaşayan kişinin daha fazla haz alması için kendini nefessiz bırakmasına deniliyor.

Haber 21-09-22 20:54

Cinsel fantezileri için 'sahibe' olarak çalışıyor! Erkekleri aşağılayarak para kazanıyor

Los Angeles, California'dan iki çocuk annesi 48 yaşındaki Emme Witt, seks işçisi olarak çalışıyor. Fetişleri olan itaatkar erkekleri aşağılayarak binlerce sterlin kazandığını iddia eden Witt, hikayesini paylaşarak seks işçiliğine dair kalıplaşmış düşünceleri ve önyargıları yıkabilmeyi ümit ettiğini söyledi.

Trend 12-05-22 16:17

Fantezi

Fantezi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Fantezi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Öğrendiğinizde inanamayacaksınız! Arı sokmasından cinsel anlamda haz alma durumu: Melissofili

Söz konusu cinsellik olduğunda toplumsal baskılar ve tabular nedeniyle kişiler kimi zaman bastırılmış duygular hissedebilirler. Cinsellik, herkesin özel bir alanı olmasıyla beraber kendisine sakladığı küçük sırları da içerebilir. Sizler için tıptaki adıyla parafili olarak kabul edilen cinsel bir bağımlılıktan söz edeceğiz.

Trend 13-10-21 16:56

Bolu'yu karıştıran 'erotik shop' mühürlendi

Bolu'da, kentin en işlek caddesinde bulunan bir iş merkezinde açılan ve öğle saatlerinde tabelası asılan erotik shop, ruhsatsız olduğu gerekçesiyle belediye ekipleri tarafından akşam saatlerinde mühürlendi. Vatandaşların tepki gösterdiği erotik shopun tabelası da itfaiye tarafından söküldü. Polis ekipleri herhangi bir provokasyona karşı bölgede güvenlik önlemi aldı.

Haber 24-09-21 23:07

Afgan keskin nişancı Taliban tarafından katledildi: Af sözleri bir fanteziden ibaret

İngiliz özel kuvvetlerinin yanında çalışan adı verilmeyen Afgan bir keskin nişancı, İngiliz eski Albay Ash Alexander-Cooper'ın iddiasına göre Taliban tarafından ailesi önünde katledildi. Cooper, ''Taliban başa geldiğinde kendisine karşı gelen grupların affedileceğini söylemişti ancak görüyoruz ki bu bir fanteziden ibaret'' dedi.

Haber 15-09-21 08:56

Hakan Altun kimdir? Hakan Altun kaç yaşında ve evli mi?

Sanat camiasının başarılı isimlerinden biri olan Hakan Altun, gündemde kalmaya devam ediyor. Fantezi ve arabesk müziğin önde gelen başarılı isimlerinden biri olan Hakan Altun, şarkılarıyla birçok kişiyi derinden etkiliyor. Sesi ile büyüleyen Altun’un kim olduğu ve hayat hikayesi ise merak ediliyor. Peki Hakan Altun kimdir? Hakan Altun kaç yaşında?

Magazin 09-07-21 12:00

Şarkıcı Güllü kimdir, nereli kaç yaşında? Güllü'nün asıl ismi nedir?

Star TV ekranlarının popüler müzik eğlence programı İbo Show'un bu haftaki konukları arasında fantezi müziğin sevilen ismi Güllü yer alıyor. Yayınlanan yeni bölüm tanıtımında boy gösteren Güllü seyirci tarafından merak konusu oldu. Peki Güllü kimdir, nereli kaç yaşında? Güllü'nün asıl ismi nedir? Detaylar haberimizde...

Magazin 19-06-21 15:22

Cinsellikte onay kavramı nedir? Cinsellikte onay nasıl alınmalıdır?

Cinsellik temelde iki kişinin karşılıklı rıza ve istediğine bağlı olarak gerçekleşen bir eylemdir. Aksi durumlar cinsel saldırı, taciz ve tecavüz olarak ifade edilir. Bu nedenle birliktelik sırasında kullanılan ifadeler çoğu zaman zannedilenden daha büyük anlamlar taşır. Cinsel davranışlar geniş bir yelpazede şekillense de temelde onay kavramı bulunur. Peki cinsellikte onay kavramı nedir? Nasıl alınmalıdır?

Kadin 20-05-21 11:03

Şekerlemeli 'seks fantezisi' hastanede son buldu!

Cinsel hayatlarını renklendirmek isteyen çiftin sonu ne yazık ki hastanede bitti. Zira partnerinin jelatin katkılı lastik şekeri yüksek sıcaklıkta eritip göğsüne dökmesi sonucu 3. dereceden yanık olan kadın hastaneye kaldırıldı.

Haber 29-03-21 14:17

Fantezi ölüm getirdi

Cinayetle suçlanan koca, hâkim önünde hatalı olduğunu kabul etti.. İngiltere'nin Yorkshire bölgesinde yaşayan bir adamın seks fantezisi başına iş açtı.

Haber 30-11-99 00:00