Farah Zeynep Haberleri

Farah Zeynep Abdullah Aşk-ı Memnu eleştirilerine yanıt verdi

Halit Ziya Uşaklıgil'in ölümsüz eseri Aşk-ı Memnu, bir dönem Kanal D ekranlarında fırtınalar estirmişti. Başrollerinde Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı efsane dizinin, film olarak yeniden izleyici karşısına çıkacağı ve yeni Bihter'i Farah Zeynep Abdullah'ın oynayacağı iddia edildi. Eleştiri oklarının hedefinde yer alan Farah Zeynep Abdullah, tepkiler karşısında sessizliğini bozdu.

Magazin 12-01-23 15:33

Farah Zeynep Abdullah'ın cesur yatak pozlarına yorum yağdı!

Bergen ve Masumlar Apartmanı projeleriyle uzun süre gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, fotoğrafçı Ali Kalyoncu'ya cesur pozlar verdi. Farah Zeynep Abdullah'ın iddialı karelerine bazı takipçileri tepki gösterirken, bazıları ise hayran kaldığını dile getirdi.

Magazin 17-12-22 20:29

Farah Zeynep Abdullah göğüs dekolteli yatak pozunu paylaştı!

Bergen filmindeki performansıyla adından söz ettiren güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah, dün akşam katıldığı 33. Ankara Film Festivali'nden ödülle ayrıldı. Özel gecede pudra tonlarında bir elbise tercih eden Farah Zeynep Abdullah, göğüs dekoltesiyle dikkat çekti.

Magazin 04-11-22 09:38

Pınar Altuğ'dan Farah Zeynep Abdullah'ın sözlerine yanıt! Domates seçer gibi....

Farah Zeynep Abdullah, "Başrol erkeklerinin yanına domates seçer gibi kadın oyuncuları seçiyorlar" demişti. Pınar Altuğ, Farah Zeynep Abdullah'ın bu sözlerine istinaden bakın ne dedi...

Magazin 08-10-22 09:26

Farah Zeynep

Farah Zeynep Hakkındaki Haberler Mynet'te. Farah Zeynep Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.