Fatih Özgökçen Haberleri

Konya Büyükşehir Stadı'nın zemin yenileme çalışmaları sürüyor

Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen: - "Bugün itibarıyla zemin düzeltme ve tesviye çalışmalarının tamamlanmasıyla, yeni çim rulolarımız stadyuma serilmeye başlanmıştır"

Yurthaber 02-09-22 13:00

Konyaspor-Fenerbahçe maçının ardından

Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen: "Lig, uzun maratonu gerektiren, uzun yarışı gerektiren bir oyun. Dolayısıyla 36 maçın sonunda neler olur onu konuşacağız. Ama oyun olarak baktığınız zaman Konyaspor'un oyunundan gayet memnunum"

Yurthaber 29-08-22 22:09

Konyaspor'un yeni sezondaki isim ve forma sponsoru arabam.com sitesi oldu

Konyaspor'un yeni sezondaki isim ve forma sponsoru "arabam.com" sitesi oldu

Yurthaber 18-07-22 16:54

Konyaspor'da Avrupa mesaisi erken başladı

Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen: "5 yıl ara verdiğimiz Avrupa maceramıza başlıyoruz, önemli bir deneyim olacak. Bunu için hazırlıklarımıza başladık"

Yurthaber 08-06-22 17:59

Fatih Özgökçen

Fatih Özgökçen Hakkındaki Haberler Mynet'te. Fatih Özgökçen Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Kulüp başkanlarından Ahmet Çalık'ın annesine Anneler Günü ziyareti

Kulüp başkanlarından Ahmet Çalık'ın annesine "Anneler Günü" ziyareti

Yurthaber 08-05-22 17:56

Konyaspor Başkanı Özgökçen, iftarda konuştu:

"Esasında keyfini süreceğimiz bir sezon yaşadık. İnşallah sonunu da getiririz. Arkadaşlar mücadelelerini sonuna kadar gösteriyor" - "Çaykur Rizespor maçında atılan ilk golde VAR teknolojisinin olduğu dönemde ofsayt ile ilgili ilk defa hata yapılıyor. O referans çizgi niye çizilmedi, anlayamadım"

Yurthaber 15-04-22 23:36

Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen'den eleştirilere sitem:

"Transferler yapılabilir, taraftarlarımız da devamlı yeni isimlerin takımda olmasını isteyebilir ama burada mali ve ekonomik tabloları dikkate alarak transfer yapma durumu da Konyaspor yönetimine aittir" - "İlhan Palut ile yenilenmiş bir sözleşme söz konusudur ve hocamızla her ne olursa olsun bir ve beraber yolumuza devam edeceğiz. Hocayı ve özellikle futbolcularımızı haksız eleştirmeye hiçbir şekilde müsaade etmeyiz"

Yurthaber 28-02-22 16:11

Konyaspor Kulübü Başkanı Özgökçen'den Ahmet Çalık için taziye mesajı

Konyaspor Kulübü Başkanı Özgökçen'den Ahmet Çalık için taziye mesajı

Yurthaber 11-01-22 12:58

Konyaspor, teknik direktör İlhan Palut'un sözleşmesini 2 yıl uzattı

Kulüp Başkanı Fatih Özgökçen: "Hocamızla 2022-2023 sezonundan başlamak üzere 2 yıllık bir sözleşme imzalıyoruz" - Teknik Direktör İlhan Palut: "İki gün sonra başlayacak lige, son derece hazır bir şekilde, geride bıraktıklarımızı ve başardıklarımızı unutarak çıkmamız lazım"

Yurthaber 07-01-22 16:29

Konyaspor-Beşiktaş maçının ardından

Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen: "Mücadele azminin bir sonucu olarak Konyaspor ikinci sırada, lidere 7 puan yakınlıkta, 3'üncü takımdan 6 puan uzakta ligin ilk yarısını sonlandırdı"

Haber 28-12-21 00:10

Konyaspor'un evinde bileği bükülmüyor

Sekiz aydır iç saha maçlarında yenilmeyen yeşil-beyazlı ekip, bu sezon evinde yaptığı mücadelelerde 4 galibiyet ve 2 beraberlik aldı - Kulüp başkanı Fatih Özgökçen: "Özellikle iç sahada yenilmezlik kültürü oluşturmak istiyoruz. İnşallah takımımız yenilmezliği alışkanlık haline getirir ve sezon sonunda ulaşmak istediğimiz hedeflerimize emin adımlarla ilerleriz"

Yurthaber 16-11-21 11:00

Kasımpaşa-Konyaspor maçının ardından

Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen: - "Sonuçta deplasmanda bir puan aldık ve namağlup devam ediyoruz"

Yurthaber 28-09-21 00:44

Konyaspor Kulübü Başkanı Özgökçen futbolcularla bir araya geldi:

"Hocamızla sürekli irtibat halindeyiz. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız var. Yeni gelecek arkadaşlarımızda olacak. Katılımlarla birlikte kolej havasında bir takımın oluşacağını umut ediyoruz." - "38 maçlık zor bir süreç bizleri bekliyor. Performansın 38 maça dağıtılması sizlerin de bildiği gibi futbolda önemlidir. İnşallah bunu sağladığımız takdirde iyi sonuçlar alacağımızı da inanıyoruz"

Yurthaber 17-07-21 23:52