Haberci Haberleri

Çanakkale'de jandarma ekipleri köyde yangından etkilenen hayvanları kurtardı

İl Jandarma Komutan Yardımcısı Jandarma Albay Kamil Türkdönmez ve askerlerin hayvanları kurtarma çabaları ile bir kedi ve köpeğin tahtaların arasına saklanmasına ilişkin görüntüler sosyal medyada ilgi gördü.

Yurthaber 23-08-23 13:20

ABD'da haber sunucusu Feven Kiflegiorgis'i aracının içinde çıplak ve sızmış halde bulundu

ABD'DE Fox5 Vegas kanalında haber spikerliği yapan Feven Kiflegiorgis, geçtiğimiz günlerde aracında çıplak ve sızmış halde bulundu. Detayları hatırlamadığını söyleyen spiker, başından geçenleri canlı yayında seyircilerine anlattı.

Magazin 01-05-21 07:40

170 yıllık Reuters tarihinde bir ilk!

Reuters Haber Ajansı, editörlerinden biri olan Alessandra Galloni'nin, genel yayın yönetmenliğine getirileceğini duyurdu. 170 yıllık haber ajansı Reuters'ın ilk kadın genel yayın yönetmeni olacak olan Galloni'nin ne zaman iş başı yapacağı ise belirtilmedi.

Haber 13-04-21 15:33

AA, Balkan-Güney Doğu Avrupa Haber Ajansları Birliği dönem başkanı

Anadolu Ajansı, ABNA-SE 27. Genel Kurulu'nda dönem başkanlığını Yunanistan'ın Atina-Makedonya Haber Ajansı'ndan devraldı - AA Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkaya: - "ABNA-SE, 1995 yılında sadece bölgedeki haber ajansları arasında iş birliğini geliştirmek için değil, ayrıca bölgemizde barış, dostluk ve güven ikliminin sağlanması için kuruldu" - "AA, ABNA-SE başkanlığını, birliğin amaçları doğrultusunda yapacak ve üyeler arasında diyalog, iş birliği, dostluk ve profesyonel ilişkileri geliştirmek için çalışacak"

Haber 18-11-18 12:03

Haberci

Haberci Hakkındaki Haberler Mynet'te. Haberci Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Ramazan davulcularının mesaisi başladı

Vatandaşları ilk sahura uyandıran davulcular, aynı zamanda bu ramazan geleneğini sürdürerek davul sesleriyle "on bir ayın sultanı"nın başladığının habercisi oldu

Haber 16-05-18 02:29

Banu Güven de modaya uydu

Haberci, sosyal medya hesabından selfie fotoğraflarını paylaştı.

Magazin 21-03-14 12:33