Hadise Açıkgöz Haberleri

Hadise'nin doğum gününde giydiği elbiseye alternatif ürün önerileri

Attığı her adımla ve stil sahibi kombinleriyle olay yaratmayı başaran Hadise'nin doğum gününde giydiği vücuduna tam oturan midi boy elbise, Instagram'da binlerce beğeni almayı başardı. Son zamanlarda yaşadığı sansasyonel olaylar sonrasında mutluluk pozları vermeyi ihmal etmeyen ünlü sanatçının giydiği bu kıyafeti beğendiyseniz ve uygun fiyatlı alternatiflerini görmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! İşte, Hadise'nin doğum gününde giydiği elbiseye alternatif ürün önerileri...

Magazin 25-10-22 16:55

Güzel şarkıcı Hadise'nin bir de kız kardeşini görün! Görenin nutku tutuldu

Geçtiğimiz günlerde Mehmet Dinçerler ile olaylı bir şekilde boşanan Hadise, özel hayatıyla merak uyandıran isimler arasında yer alıyor. Hadise'nin kameralardan uzak yaşayan kız kardeşi Derya Açıkgöz'ü görenler ''Güzellik genetik'' demeden edemiyor.

Magazin 11-10-22 15:10

Mehmet Dinçerler ile boşanan Hadise'ye oturduğu evin sahibi İbrahim Çelikkol’dan destek

Ünlü şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler'in 6 süren evlilikleri geçtiğimiz günlerde noktalanmıştı. İddiaya göre Dinçerler'in evin kirası ve depozitosunu ödemediği ortaya çıktı. Evin sahibi olan ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol ise Hadise'ye "Evi istediğin kadar kullanabilirsin" diyerek destek oldu.

Magazin 04-10-22 21:44

Son dönemlerin çok konuşulan sanatçısı Hadise'nin konserindeki stiline uygun kombin önerileri

Sesi, tarzı ve sahne performansıyla gündemden düşmeyen Hadise, konserlerinde giydiği kıyafetlerle de beğeni kazanıyor. Her konserinde farklı bir tarz yansıtan ünlü sanatçının stilini siz de beğeniyor musunuz? Cevabınız "Evet." ise Hadise'nin çok beğenilen kombinine alternatif ürünleri inceleyebilirsiniz. Böylece siz de güzel sanatçı gibi havalı görünebilirsiniz!

Magazin 03-10-22 15:13

Hadise Açıkgöz

Hadise Açıkgöz Hakkındaki Haberler Mynet'te. Hadise Açıkgöz Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Hadise 'Küçük Bir Yol' şarkısını söylerken ağlamaya başladı! Şarkıya devam edemedi

Hadise sahnede zor anlar yaşadı. Konserinde "Küçük Bir Yol" şarkısını söyleyen Hadise bir anda gözyaşlarına boğuldu. Şarkıya devam edemeyen Hadise'nin o anları sosyal medyada da gündem oldu.

Magazin 04-09-22 12:17