Halkla İlişkiler Haberleri

Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunları ne iş yapar? Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunları iş imkânları nelerdir?

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü, kurumların halk ile iletişiminin sağlanması için çalışmalar yürüten kişileri eğitir. Bu bölümden mezun olanlar hem kamuda hem de özel sektörde iş imkânına sahipler. Bölümde psikolojiden fotoğrafçılığa kadar pek çok alanda dersler verilir. Peki, Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunları ne iş yapar, nerelerde çalışır?

Egitim 09-09-22 16:19

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (MYO) mezunları ne iş yapar? Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (MYO) bölümü mezunları iş imkanları nelerdir, nerelerde çalışır?

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, meslek yüksek okullarında eğitim verilen bir bölümdür. Bu bölümü seçen adaylar 2 yıl boyunca mesleğe ilişkin bilgiler edinirler. Bu mesleği seçenlerin iyi iletişim kurma becerisine sahip olması beklenir. İş olanakları oldukça geniştir. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (MYO) bölümü mezunları nerelerde çalışır?

Egitim 11-07-22 05:47

Canten Kaya kimdir? Canten Kaya kaç yaşında ve nereli?

Canten Kaya kamu kurumlarına ve sivil toplum kuruluşlarına etkili iletişim ve müşteri kazandıran iletişim alanında eğitimler vermesinin yanı sıra ekran önünde de yer alıyor ve bilgilerini aktarıyor. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünü tamamlayan Kaya 2000'den beri insan kaynakları alanında iletişim uzmanı ve eğitmen olarak görev yapıyor.

Haber 12-10-21 14:53