Hasan Can Kaya Konuşanlar Haberleri

Hasan Can Kaya konukları arasında 'Benimle Evlenir Misin?' ile ünlenen Caner Toygar'i görünce dayanamadı

Uzun süredir Esra Erol'un programında çalışan Caner Toygar, Konuşanlar'ın seyircileri arasında yer aldı. Hasan Can Kaya Caner Toygar'ın değişimine bir hayli şaşırdı. Ünlü komedyen evlilik programına dair yaptığı göndermelerle herkesi güldürdü.

Magazin 16-02-2024 15:07

Hasan Can Kaya flörtleşen çifte böyle tepki verdi! Gidin kenarda sevişin!

Exxen'deki Konuşanlar'ın yaratıcısı ve sunucusu Hasan Can Kaya her programında konuklarını kırıp geçiriyor. Gelen konuklarıyla sohbetleri, verdiği tepkiler ve yorumlarıyla gündem olan komedyen bu sefer de karşılıklı iltifat eden çifte tepkisiyle gündem oldu.

Magazin 06-11-2023 11:44

Konuşanlar'da Penis boyu ölçüyorum deyince... Hasan Can Kaya'dan olay yanıt

'Konuşanlar' ile şöhreti yakalayan Hasan Can Kaya'nın Exxen'deki programında yapılan açıklamalar sık sık gündem oluyor. Seyircilere fantezilerini soran Hasan Can Kaya son olarak Kübra adındaki seyircisinin hayaliyle şoke oldu. "Seks oteli kurmak istiyorum" diyen seyircinin fantezisi stüdyoda herkesi şaşırttı. Başka bir seyirci ise penis boyu ölçtüğünü açıklayarak olay oldu.

Magazin 09-01-2023 08:14

Konuşanlar'da Hasan Can Kaya'yı şoke eden 'fantezi' itirafı! Kendini tutamadı: Sapığı bile bizi organize ediyor

Konuşanlar programında Hasan Can Kaya'ya dair bir itirafta bulunan erkek seyircinin sözleri hem ekran başındaki izleyicileri hem de salondakileri şaşırttı. Bir fantezisi olduğunu belirten seyirci, Hasan Can Kaya'nın söz vermesi üzerine ünlülerin yatakta neler yaptıklarını tahmin etmeye çalıştığını açıkladı. "Dün gece seni yatakta hayal ettim" diyen seyircinin sözleri Hasan Can Kaya'yı şaşırtırken izleyenler kahkahaya boğuldu.

Magazin 23-12-2022 14:39

Hasan Can Kaya Konuşanlar

Hasan Can Kaya Konuşanlar Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Hasan Can Kaya Konuşanlar Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Konuşanlar sunucusu Hasan Can Kaya'dan olay yanıt! Eski sevgililerimin evine giderdim deyince neye uğradığını şaşırdı

Konuşanlar programında, Hasan Can Kaya’nın "Bir saatliğine görünmez olsaydınız bu süreyi nerede ve kiminle geçirmek istediniz?" sorusuna seyircinin verdiği yanıt olay oldu. Eski sevgililerinin eşlerine gitmek istediğini belirten genç kadının sözleri karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Hasan Can Kaya'nın sözleri ise Konuşanlar stüdyosundaki izleyicileri kahkahaya boğdu.

Magazin 05-11-2022 15:14

Konuşanlar'da Hasan Can Kaya'dan seyirciye olay yanıt: Şimdiki albenin ise yalakalık!

Konuşanlar programına Hasan Can Kaya’nın, ilişkileri üzerine değerlendirmede bulunan seyirciye verdiği yanıt damga vurdu. Genç adama sempatik olduğunu söyleyen Hasan Can Kaya, ilişkilerde bu avantajı kullanıp kullanmadığını sordu. Seyirci samimi olduğunu ve bunu ilişkilerde kullandığını söyleyince olanlar oldu. Hasan Can Kaya'nın yanıtı Konuşanlar stüdyosundaki izleyicileri kahkahaya boğdu.

Magazin 28-09-2022 09:33

Konuşanlar’da Hasan Can Kaya’dan arkadaşına açılan seyirciye olay yanıt! Genç adam ne diyeceğini şaşırdı: Bu yayınlanacak mı?

Hasan Can Kaya, Konuşanlar programında Murat Boz'u ağırladı. Ünlü komedyen yaşadığı diş sorunu nedeniyle yüzünün şiş olduğunu belirtip "Adam yeterince yakışıklı olduğu yetmiyormuş gibi tipimi daha da kaydırdı" ifadelerini kullandı. Konuşanlar programına, ayrılık sürecinde kendisine destek olan arkadaşına, açılan seyircinin sözleri damga vurdu. Hasan Can Kaya, "Sen gerçekten romantikmişsin lan!" diyerek seyirciyi ti'ye alırken genç adam kırdığı potu fark edip "Bu yayınlanacak mı?" diye sordu.

Magazin 24-09-2022 09:21

Konuşanlar’da Hasan Can Kaya’dan Murat Boz'a olay yanıt: Kızlarla tren yapıyorlarmış!

Hasan Can Kaya, Konuşanlar programında başarılı pop müzik şarkıcısı Murat Boz'u konuk etti. Ünlü komedyen Hasan Can Kaya, sosyal medya hesabında Konuşanlar’ın yayınlanmamış bölümünden bir kesit paylaştı. Stüdyoda bulunan bir izleyicinin Almanya'da yaşadığını öğrenmesi sebebiyle "Orada ne iş yapıyorsun?" diye soran Hasan Can Kaya, izleyiciden gelen yanıta Murat Boz'un soruyla karşılık vermesi üzerine espri patlattı. Murat Boz hem kısa süreli şaşkınlık yaşadı hem de kahkahaya boğuldu.

Magazin 18-09-2022 13:18