Kalp Hastalığı Belirtileri Haberleri

Kalbinizin bittiğini gösteren belirtiler! Hemen doktora başvurun

Kalp krizi ve kalp hastalıkları en fazla ölüme sebep olan hastalıklar arasında üst sırada yer alıyor. Hem kadın hem de erkeklerde sıklıkla görülen kalp hastalıklarına bağlı ölümleri önlemek için kalp sağlığının tehlikede olduğunu gösteren belirtileri dikkat etmek gerekiyor. İşte kalbinizin riskli olduğunu gösterebilecek işaretler...

Haber 24-01-23 14:06

Hemen kontrol edin! Kulakta ortaya çıkan bu durum tehlikeli hastalığın habercisi olabilir

Vücudumuzda oluşan farklılıklar çeşitli hastalıkların belirtisi olabiliyor. Genellikle fark edilmeyen bu değişimler tehlikeli hastalıkların önceden teşhis edilmesini sağlayabiliyor. Uzmanlara göre kulaklarınızda görülen değişim kalp hastalıkları hakkında uyarıyor olabilir. İşte kalbin tehlikede olduğunu gösterebilen o işaret...

Haber 09-01-23 09:18

'Ev alma komşu al' diyen haklı çıktı! Durduk yerde hasta ediyor

Apartmanda oturan herkes komşu gürültüsüne zaman zaman maruz kalmıştır. Bilim insanları yaptıkları bir çalışma sonucu komşu gürültüsünün, sokaktan gelen diğer seslerden daha rahatsız edici olduğunu buldu. Yapılan çalışmada ayakları yere vurmak ve bir şeyleri yere düşürmek en sinir bozucu sesler olarak ön plana çıktı.

Haber 08-12-22 10:51

Ağzınızda bunu görüyorsanız büyük risk altındasınız demektir!

Ağız sağlığına ve hijyenine dikkat etmeyenlerin kalp hastalığı için daha fazla risk altında olduğu ortaya çıktı. Dünyanın bir numaralı ölüm nedeni olan kalp hastalıklarının önüne geçmek için başta beslenme olmak üzere yapılması gereken birçok değişiklik var. İyi bir kalp sağlığı için ağız sağlığı ve hijyenine de önem göstermek gerekiyor.

Haber 29-09-22 22:31

Kalp Hastalığı Belirtileri

Kalp Hastalığı Belirtileri Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kalp Hastalığı Belirtileri Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Tespiti çok zor olabiliyor! Çocuklarda görülen kalp hastalıkları belirtileri önem taşıyor

Kalp hastalıkları en tehlikeli hastalıklardan görülüyor. Özellikle çocuklarda ve yaşlılarda görülen kalp hastalıkları büyük risk taşıyor. Ebeveynlerin çocuklarında görülen değişimlerin farkında olup doktora gitmesi kalp hastalıkları için büyük önem taşıyor. Çocuklardaki kalp hastalıklarının en çok görülen belirtilere karşı dikkatli olmak gerekiyor.

Kadin 27-09-22 09:54

En tehlikeli yiyecekler, hemen hayatınızdan çıkarın: Kalbinizi çürütüyor!

Kalp sağlını olumsuz anlamda etkileyen besinler hayatı büyük risk altına sokuyor. Sadece kalp sağlığı ile kalmıyor. Sodyum, şeker ve yüksek oranda trans yağ ile hazırlanan gıdalar kansere davetiye çıkarıyor. Kardiyologların, kalbi çürüttüğünü söylediği besinler maalesef her yerde. Sağlığınıza dikkat etmek istiyorsanız başta trans yağ ile hazırlanan yiyecekler olmak üzere şekerli ve tuzlu gıdaları acilen hayatınızdan çıkarmanız gerekiyor. Kalbi çürüten gıdalar ise şu şekilde...

Haber 13-08-22 11:59

Yanına bile yaklaşmayın: İnanılmaz miktarda katkı maddesi içeren yiyecekler

Sağlıklı bir yaşamın anahtarı sağlıklı beslenmektir. Fast food yiyecekler, şekerli, tuzlu, yağlı yiyecekler ve gazlı içeceklerin aşırı tüketimi sağlığınızı bozarak hastalıklara davetiye çıkarır. Market raflarını kaplayan işlemiş gıdalar herkes için tehlike arz ediyor. Cipsler, çikolatalar uzak durmak isteseniz de etrafımızı sarmış durumda. İşte asla almamanız gereken, düşündüğünüzde daha fazla katkı maddesi içeren 13 yiyecek.

Haber 30-07-22 07:07