Kazanç Haberleri

Borsada fiyat kazanç oranı kaç olmalı ve oran nasıl okunmalı? Yatırımcılar fiyat kazanç F/K oranını nasıl yorumlar?

Borsa ile yakından ilgili olanları ilgilendiren pek çok kavram bulunur. Fiyat/Kazanç yani F/K oranı da borsada sıklıkla kullanılan bu kavramlardan biridir. Hisse senedi seçimleri ve borsada aktif olabilmek adına bu kavramın bilinmesi ve kullanılması oldukça önemlidir. Gerekli analizlerin yapılması sonucunda doğru yatırıma karar verebilmek adına büyük önem taşıyan F/K kavramı yatırımcılar tarafından nasıl yorumlanır, borsada F/K oranı kaç olmalıdır ve bu oran nasıl yorumlanır?

Finans 06-01-23 09:23

Burdur'da su basan hububat tarlalarına ekilen ayçiçeğiyle çiftçinin yüzü gülecek

"Burdur'da Tarım ve Orman Bakanlığının hibe tohum desteğiyle su basan atıl arazilere ekimi teşvik edilen ayçiçeğinden 6-7 milyon liralık kazanç elde edilmesi bekleniyor" - Bucak Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Akgül: - "Cumhurbaşkanımızın 'Ekilmedik bir karış arazi kalmasın.' sözüne istinaden biz de su baskınıyla atıl duruma düşmüş arazilerimizi ayçiçeği tohumuyla bereketlendirdik"

Yurthaber 17-09-22 11:04

Hatay'da öğrencilerin okul bahçesinde yetiştirdiği sebzeler mahallelinin sofrasında

Saadet Yusuf Mıstıkoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Barış Körkü: - "Ürünlerimizi kaliteli, doğal ve herhangi bir ilaç kullanmadan yetiştiriyoruz. Ülkemiz için üretmeye devam edeceğiz"

Yurthaber 17-09-22 11:03

Kazanç

Kazanç Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kazanç Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.