Mehmet Özhaseki Haberleri Ve Son Dakika Mehmet Özhaseki Haberleri

Mehmet Özhaseki Haberleri Ve Son Dakika Mehmet Özhaseki Haberleri

25 Mayıs 1957 Kayseri doğumlu Mehmet Özhaseki, siyasetçidir. İlk, orta ve lise eğitimini Kayseri’de tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektronik Mühendisliği Bölümü'nü kazanmış ancak eğitimini yarıda bırakmak zorunda kalmış daha sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirmiştir. 1974 yılında Karakebap olan soyadını değiştirerek Özhaseki yaptı. 1982 yılında Neşe Özhaseki ile evlendi. Siaysete adım atan Özhaseki, 1994 Türkiye yerel seçimlerinde Melikgazi Belediye Başkanlığı görevine seçildi. Özhaseki, 1994 Türkiye yerel seçimlerinde Melikgazi Belediye Başkanlığı görevine seçildi. 13 Eylül 2015 tarihinde AK Parti yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcılığı görevine başladı. Haziran 2015 Türkiye genel seçimlerinde AK Parti Kayseri milletvekili olarak meclise girdi. Kasım 2015 Türkiye genel seçimlerinde yeniden AK Parti Kayseri milletvekili olarak meclise girdi. Binali Yıldırım tarafından 24 Mayıs 2016 tarihinde kurulan 65. Türkiye Hükûmeti'nde Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak yer aldı. 2019 Türkiye yerel seçimlerinde AK Parti tarafından Ankara Büyükşehir Belediyesi başkanlığına aday gösterildi. Ancak seçimi kazanamadı.

Mehmet Özhaseki Haberleri

Mehmet Özhaseki'nin sözleri gündem olmuştu! O konuşmanın detaylarını anlattı Mustafa Ceceli'yi aradım...

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin Mustafa Ceceli ile ilgili anlattığı anısı kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Özhaseki’nin sözleriyle ilgili çok sayıda yorum gelirken Özhaseki, toplantı öncesinde Mustafa Ceceli ile arasında geçen konuşmanın detaylarını anlattı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da tepki gösteren Özhaseki, "Kılıçdaroğlu televizyonlara çıkıp, suçunu itiraf ederse hakkımı helal ederim.” ifadelerini kullandı.

Haber 08-07-22 17:54

Mehmet Özhaseki'nin Mustafa Ceceli videosu sonrası olay yorum! 'Küçük boylular ne ya...'

AK Parti’nin Yerel Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, şarkıcı Mustafa Ceceli ile aralarında geçen bir konuşmayı aktardı. Özhaseki, "Kabe'den Mustafa Ceceli aradı, 'Küçük boylular geliyorlar Recep Tayyip Erdoğan diye duaya başlıyorlar' dedi" ifadelerini kullandı. Bu açıklama bir anda gündem yaratırken, gazeteci Cüneyt Özdemir'den çok konuşulacak bir çıkış geldi. Sezen Aksu'ya çağrıda bulunan Özdemir, "'Değer mi hiç?' şarkısını Mustafa Ceceli yapmalı" diye konuştu.

Haber 08-07-22 15:08

AK Parti'li Özhaseki, partisinin önceki dönem belediye başkanları toplantısında konuştu:

"Bu seçim, ne sadece Recep Tayyip Erdoğan seçimi ne sadece Türkiye seçimi. Hepimiz biliyoruz ki bu seçim, tüm dünya mazlumlarının seçimi, yıllarca emek verdiğimiz kazanımlarımızın berhava edilmemesi seçimi"

Yurthaber 06-07-22 21:59

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, CHP'li belediyeleri eleştirdi:

"3,5 senelik süre içerisinde Kayseri Belediyesinin bütçesinin neredeyse 10-20 misli büyük bütçelere sahip bu belediyelerin, bir tane hizmetini duydunuz mu? Bir tane hizmetine rastlayamazsınız"

Yurthaber 26-06-22 16:06

Asgari ücrete zam gelecek mi 2022? Asgari ücret ne kadar, kaç TL olacak?

Asgari ücret zammı ile ilgili son açıklama AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'den geldi. Öte yandan asgari ücret zammına ilişkin son durumu merak eden vatandaşlar konuya ilişkin araştırma yapmayı sürdürüyor. Peki Asgari ücrete zam gelecek mi 2022? İşte detaylar...

Finans 20-06-22 08:13

AK Parti'li Özhaseki Siyasete elveda demek üzere olan birisiyim söylemine açıklık getirdi:

"Söylemek istediğim şey, Cumhurbaşkanımızı 2023 Haziran'da yapılacak olan seçimlerde seçtirmek ve ardından gelen yerel seçimlerde de mücadelemizi verip ondan sonra Allah'a ısmarladık demek"

Yurthaber 11-06-22 18:02

Üniversiteli gençlerin İzmir Marşı görüntüleri sosyal medyayı sallamıştı! AK Partili Özhaseki: 'İYİ Parti çıkalı 3 gün oldu, onlara ne oluyor?'

Erciyes Üniversitesi'ndeki (ERÜ) bahar şenliğinde binlerce üniversiteli gencin hep bir ağızdan İzmir Marşı'nı söylediği görüntülerin yankısı sürüyor. Konuyla ilgili AK Parti'den dikkat çeken açıklamalar geldi. "Kimse buralardan kendine ekmek çıkarmaya çalışmasın" diyen AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, görüntüler üzerinden İYİ Parti'ye de yüklendi.

Haber 07-06-22 16:34

AK Parti'li Özhaseki'den güçlendirilmiş parlamenter sistem eleştirisi:

"(6 siyasi parti genel başkanlarının açıklaması) Yarının Türkiye'si için süslü bir kelam olarak söyledikleri 'güçlendirilmiş parlamenter sistem', eski Türkiye’ye dönme arzusudur. Bu sistem kriz ve kaos demektir"

Yurthaber 05-03-22 15:21

Son dakika: AK Parti ve CHP'nin son oy oranı! Mehmet Özhaseki: Yüzde 37'lerin altına hiç düşmedi

Son dakika haberi: AK Parti'nin oy oranıyla ilgili dikkat çeken bir açıklama geldi. Ekonomik gidişata bağlı bir kırgınlığın olduğunu söyleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, partisinin son oy oranını açıkladı. "Çok şükür oyumuz yüzde 37’lerin altına hiç düşmedi." diyen Özhaseki, AK Parti'nin oy oranının yüzde 37 ile 43-44 arasında olduğunu söyledi. Özhaseki CHP'nin ise yüzde 25'i geçemediğini savundu.

Haber 15-02-22 06:22

Son dakika... Özhaseki'den doğal gaz faturası açıklaması: 1000 liralık geliyorsa 4000 liradır

Son dakika haberi: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki katıldığı bir televizyon programında doğal gaz faturalarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. "Doğal gazın yüzde 75’ini devlet karşılıyor" diyen Mehmet Özhaseki, "Doğal gaz bir vatandaşa 1000 lira geliyorsa aslında o fatura 4000 liralık" ifadelerini kullandı.

Haber 14-02-22 22:05

AK Parti'li Özhaseki 2021 Yılı Kayseri Yatırımları Değerlendirme Toplantısı'nda konuştu:

"Küresel salgınla birlikte 2020 yılında dünya ekonomisi yüzde 3,1 oranında daraldı. Türkiye, yüzde 1,8 büyüdü. Çin ile birlikte büyüyen 2. ülke olduk" - "2021 yılının ilk çeyreğinde yüzde 7,2, ikinci çeyreğinde yüzde 21,7, üçüncü çeyreğinde yüzde 7,8 oranında büyüyerek geçen yılki başarımızı daha da artırdık"

Yurthaber 02-01-22 15:09

CHP'li belediyelerle ilgili çarpıcı iddia: Ajanslara trilyonlarca para döküldü

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, CHP'li belediyeler eliyle ajanslara trilyonlarca para döküldüğünü iddia etti. Özhaseki, "Hizmet ne gezsin, aradan 3 yıl geçti. Lütfen, eğer ben bilmiyorsam söylesinler, düzeltmeye hazırım yarın sosyal medyamdan da paylaşırım." dedi. Özhaseki, açıklamasının devamında "Haklarını yememek için söylüyorum, son 2-3 yıl içinde gördüm bir iki açılışları var. Bol bol heykel yaptırıyorlar, yaptırsınlar sanattır ne diyelim." ifadelerini kullandı.

Haber 11-12-21 17:39

Özhaseki: Cumhuriyet tarihi boyunca gelen bütün hükümetlerden başarılıyız

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, tek amaçlarının eser bırakmak olduğunu belirterek, "Cumhuriyet tarihi boyunca gelen bütün hükümetlerden başarılıyız. 19 yıllık iktidarda hem genel hem de yerelde sessiz bir devrim yaptık" dedi.

Haber 28-11-21 02:39

Özhaseki: Cumhurbaşkanı asgari ücreti süresi gelmeden açıklayacak

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın süresi gelmeden asgari ücretin ne olacağını açıklayacağını kaydederek, “Cumhurbaşkanımız hiçbir çalışanı, sabit ücretliyi, dar gelirliyi enflasyon karşısında zor durumda bırakmayacak. Daha süresi gelmeden Cumhurbaşkanımız asgari ücretin ne olacağını ilan edecektir. Bu konuda bizler de bekliyoruz.” dedi.

Haber 25-11-21 18:49

Özhaseki: Allah, Devlet Bey’den de razı olsun; dimdik duruyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti hükümetini yıkmaya karşın içte ve dışta tüm kesimin kendilerine karşı birleştiğini ifade ederek, “Allah Devlet Bey’den de razı olsun, dimdik duruyor. Çünkü onun kaygılarıyla bizim kaygılarımız aynı kaygılar” dedi.

Haber 24-11-21 19:56

Özhaseki'den LGBTİ+ açıklaması: Sözlerimin arkasındayım

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, ”Bir TV kanalında yaratılıştan kaynaklanan farklı bireylerle ilgili söylemiş olduğum sözler tamamıyla bağlamından koparılıp başka mecralara çekildi. Meramımın tam anlaşılması için bir kez daha açıkça sözlerimi tekrarlıyor ve sözlerimin de arkasında olduğumu ifade ediyorum. Kainatı ve insanları Allah yaratmıştır. Yaratan hiçbir şeyi boş ve anlamsız yaratmamıştır.” dedi.

Haber 19-11-21 00:08

Mehmet Özhaseki'den LGBTİ+ açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, katıldığı programda LGBTİ+ bireyler için "Madem ki Allah yaratmış, hepsinin başımızın üstünde yeri var" dedi.

Haber 16-11-21 10:56

Seferberlik ilan ettik diyerek duyurdu! Özhaseki'den öğrenci yurtlarıyla ilgili açıklama

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, öğrenci yurtlarına ilişkin "AK Partili belediyeler olarak seferberlik ilan ettik. Önümüzdeki günlerde hangi öğrencimiz ihtiyaç sahibi ise belediyelerimize müracaat edebilirler." dedi.

Haber 23-09-21 10:38

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki Malatya'da soruları yanıtladı:

"Muhalefet haliyle biraz daha özgüven patlaması yaşayarak 'erken seçim' diye bağırsa da millete soruluyor. 'Sorunlar var, size göre kim çözer?' Yine 'Recep Tayyip Erdoğan' ve 'AK Parti' deniyor çok şükür. Yerel seçimler zamanında yapılır, genel seçimler de zamanında yapılır, herkesin de zaten tıraşı da gözünün önüne düşer" - "Afgan göçmenlerle ilgili ülkeye gelmemesi konusunda elimizden geleni yapıyoruz. Bu konuda, batının kendine has bir takım iç siyasi dengeleriyle yaptıkları konuşmaları da kınıyoruz"

Yurthaber 26-08-21 13:26

Orman yangınları için dikkat çeken sözler: Bir provokasyon var gibi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, orman yangınlarıyla ilgili, "Sanki bir provokasyon var gibi. Bir anda birkaç yerde başlayan orman yangınları da böyle bir şeyi işaret ediyor. Daha önce PKK'lıların 'ateşin çocukları' diye başlattıkları yangınların da var olduğunu biliyoruz. İnsan canına kıyan ağacın da kıyar, canlının da canına kıyar. Çünkü onlarda vicdan, merhamet yok" dedi.

Haber 30-07-21 14:16

Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki'den AK Partili belediyelere Kurban Bayramı genelgesi

Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki'den AK Partili belediyelere Kurban Bayramı genelgesi

Yurthaber 16-07-21 11:18

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Müjdemi isterim

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki'nin "Yüzde 45 oyumuz var” açıklamasını paylaşarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a erken seçim çağrısı yaptı.

Haber 24-06-21 17:53

Mehmet Özhaseki, AK Parti'nin oy oranını açıkladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti'nin oy oranına ilişkin önemli bir açıklamada bulundu. Özhaseki, her seçimden birinci çıktıklarını belirterek, "Son seçimlerde Ankara, İstanbul'a kilitlendiği için olay biraz, sanki millet bizim zaafa uğradığımız gibi bir kanaate kapıldı ama yüzde 45 oyumuz var yine" dedi.

Haber 24-06-21 16:40

AK Parti Şanlıurfa 7. Olağan İl Kongresi yapıldı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki: - "Bizler sıradan bir partinin mensupları değiliz, bizim bir davamız var, bizim bir derdimiz var, bizim millet diye, ümmet diye, bayrak diye, ezan diye bir derdimiz var. Bizim bu vatanın bölünmez bütünlüğü diye bir derdimiz var" - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta: - "Hiçbir zaman rahat olmadık, her dönem zorluklarla mücadele ettik ama zorluklarla mücadele etmek bizim işimiz"

Yurthaber 17-02-21 16:19

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, partisinin Antalya 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu:

"Deniz Baykal'dan sonra CHP'de eksen kayması oldu. Bütün politikalar bir FETÖ'nün röntgenlemesiyle kaset operasyonuyla işbaşına gelen Kemal Kılıçdaroğlu ile başladı. Eski yapılan milli ve yerli kendine has muhalefet anlayışını terk ettiler" - "Bu memlekete hizmet etme arzumuz hiçbir zaman bitmeyecek. Geçtiğimiz 19 yılda olduğu gibi insanımız yüzünü, gönlünü AK Parti'ye dönmüş ümidini Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a bağlamıştır"

Yurthaber 01-02-21 16:01

AK Parti'li Mehmet Özhaseki'den dikkat çeken 'militan' çıkışı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Biz görevdeyken hiç kimseyi ayırmadık, hizmet ettik. Ancak, muhalefet oluşturduğu dedikodu ile bizleri yıpratmak istedi. Militan tipler gitti, hizmet başladı" dedi.

Haber 29-01-21 17:46

Özhaseki’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ’diktatör’ diyen CHP’li Özel’e cevap

AK Partili Özhaseki, Cumhurbaşkanı Erdoğan için ’diktatör’ diyen CHP'li Özgür Özel’e yüklendi. "Eğer diktatör diyeceklerse askeri güçle gelip oturan Cumhurbaşkanlarını söylesinler" diyen Özhaseki, "Ruhları, kalpleri CHP yazıyordu onların. Askeri ürün olarak geldiler oturdular. Adam 10 kere seçim kaybediyor, orada oturmaya devam ediyor. Niye? Delegeleri ayarlamış. O diktatör olmuyor, her seçimde Türk milletinin oyunu almış insana siz ’diktatör’ diyorsunuz. Ne söylenebilir buna?" dedi.

Haber 19-12-20 14:57

Koronavirüs tedavisi gören Mehmet Özhaseki taburcu oldu

Kayseri Şehir Hastanesi'nde koronavirüs tedavisi gören AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, taburcu edildi.

Haber 29-11-20 17:16

Mehmet Özhaseki ve eşinin koronavirüs tedavisine hastanede devam edilecek

Koronavirüse yakalanan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki ile eşi Neşe Özhaseki’nin tedavisinin hastanede devam edeceği öğrenildi.

Haber 26-11-20 12:28

AK Partili Mehmet Özhaseki, koronavirüse yakalandı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Haber 19-11-20 18:47

Kayserispor Onursal Başkanı Özhaseki: Kayserispor, Samet Aybaba ile çıkış yakalayacaktır

Kayserispor Onursal Başkanı Özhaseki: "Kayserispor, Samet Aybaba ile çıkış yakalayacaktır"

Yurthaber 14-11-20 20:06

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: Türkiye'nin birliğini hala sindiremeyenler var

"Bu ülke karışsın, işler kötüye gitsin de bir seçim olsun, biz de bir şeyler yapabilir miyiz?’ diyenler var. Bu son derece üzücü ve hainlikle eş değer" - "Kimsenin önünü kesmeye niyetimiz yok, yeter ki çalışsınlar. Ama daha taş üstüne taş koyamayan CHP'li belediye başkanları var, bunu vatandaş görür. Bir yerde biletini keser. Algı operasyonlarıyla uğraşıyorlar"

Yurthaber 30-10-20 18:33

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki'den Kayserispor'a ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki'den Kayserispor'a ziyaret

Yurthaber 11-09-20 12:34

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki'den Kayserispor'a ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki'den Kayserispor'a ziyaret

Yurthaber 24-08-20 17:27

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, CHP'li belediye başkanlarını eleştirdi:

"Seçimden önce hayali kaynaklardan devasa bütçeler yarattılar, yapamayacakları projeler sunup, altından kalkmayacakları vaatlerde bulundular, şimdi ise para yok diye ağlıyorlar" - "Sadece İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana'da 10 binlerce kişiyi işten çıkardılar. Yani onca kişiyi, sırf kendilerinden olmadığı için ve partizanlarına kapı açmak için ekmeğinden ettiler"

Yurthaber 09-06-20 21:47

AK Partili belediyelerden sağlık personellerine ücretsiz otopark ve ulaşım desteği

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele sürecinde AK Partili belediyelerde sağlık personeline belediyelere ait otoparklar ile toplu taşıma araçlarında ulaşımın ücretsiz olacağını bildirdi.

Haber 21-03-20 10:04

Bakan Pakdemirli, trafik kazası geçiren Özhaseki'yi ziyaret etti

Bakan Pakdemirli, trafik kazası geçiren Özhaseki'yi ziyaret etti

Yurthaber 21-02-20 15:19

AK Partili Özhaseki'den kaza sonrası ilk açıklama

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, geçen hafta Antalya'da geçirdiği trafik kazasıyla ilgili, "Burnumda kırıklar ve boynumda çatlaklar oluştu. Bu vesileyle gördük ki ülkemiz, sağlık hizmetleri alanında muazzam bir yükselişle üst düzey seviyeye ulaşmıştır. Bir kez daha devletimizle gurur duyduk" dedi.

Haber 18-02-20 14:46

Trafik kazasında yaralanan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, taburcu edildi

Kazada yaralanan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ve eşi Semiha Yılmaz'ın ise yarın hastaneden ayrılacakları bildirildi

Yurthaber 10-02-20 17:13

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki'nin yaralandığı trafik kazası güvenlik kamerasında

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki'nin yaralandığı trafik kazası güvenlik kamerasında

Yurthaber 10-02-20 14:11

Kaza geçiren Özhaseki, Yılmaz ve Türel'in tedavileri tamamlandı

Antalya'da dün trafik kazası geçiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, eşi Neşe Özhaseki, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, eşi Semiha Yılmaz ile Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Menderes Türel'e Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde müdahalede bulunuldu. Başhekim Prof. Dr. Bülent Aydınlı, Mehmet Özhaseki'nin burnundaki kırığa müdahale ettiklerini, Yusuf Ziya Yılmaz'ın eşinin ise 2 kaburgasında çatlak olduğunu ve tedavilerinin yapıldığını söyledi.

Haber 10-02-20 11:59

GÜNCELLEME 2 - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki trafik kazasında yaralandı

Özhaseki'nin yanı sıra kazada yaralanan Özhaseki'nin eşi Neşe Özhaseki, eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, eski Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, eşi Semiha Yılmaz Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde tedavi altına alındı - Aracı kullanan şoförün de sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi - Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal: - "Muhtemelen Menderes Bey ile Yusuf Ziya Bey bu akşam çıkarlar, Mehmet Bey'i bu gece misafir ederiz, burun kemiğine müdahale yapılırsa" KAZADA DİĞER YARALANANLARIN BİLGİLERİ VE REKTÖRÜN BASIN AÇIKLAMASI EKLENDİ

Yurthaber 09-02-20 22:10

GÜNCELLEME 2 - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki trafik kazasında yaralandı

Özhaseki'nin yanı sıra kazada yaralanan eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile eski Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde tedavi altına alındı - Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal: - "Mehmet Özhaseki ve Menderes Türel'in sağlık durumu iyi. Mehmet Bey'in burnunda kırıklar var. Filmleri çekiliyor, tetkikleri yapılıyor. Buna göre tedavi uygulanacak" AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜNÜN AÇIKLAMASI EKLENDİ

Yurthaber 09-02-20 21:43

GÜNCELLEME - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, trafik kazasında yaralandı

Özhaseki'nin yanı sıra kazada yaralanan eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile eski Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da Serik Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı - Kazada burnu kırılan Özhaseki, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi DETAY VE MENDERES TÜREL'İN AÇIKLAMASI EKLENDİ

Yurthaber 09-02-20 20:33

AK Parti'li Özhaseki: Milletin ümidi olmaya devam edeceğiz

AK Parti'li Özhaseki: "Milletin ümidi olmaya devam edeceğiz"

Haber 18-01-20 19:27

Kayserispor'da kulüp tesislerine eski başkan Recep Mamur'un adı verildi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayserispor Kulübü Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki: "Hayattayken birisini kolay kolay övmeyiz ama ölünce arkasından övgüler dizeriz. Bugün tersi oluyor, hayattayken Recep Mamur'un adını tesisimize vererek ölümsüzleştiriyoruz"

Yurthaber 04-01-20 15:18

Özhaseki: CHP'li belediyeler 11 bin 718 kişiyi işten çıkardı

Özhaseki: "CHP'li belediyeler 11 bin 718 kişiyi işten çıkardı"

Yurthaber 28-12-19 17:54

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, Kayseri'de hastane inşaatında incelemede bulundu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, Kayseri'de hastane inşaatında incelemede bulundu

Yurthaber 07-12-19 18:37

Belediyeler bu yasadan son derece mutlu olacak

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki: - "AK Parti olarak, yerel yönetimlerle ilgili hazırlığımızı yaptık. Ciddi bir yasa hazırlığımız var. Önümüzdeki günlerde, yılbaşına doğru Meclis'e getireceğiz. Belediyeler bu yasadan son derece mutlu olacak"

Yurthaber 13-10-19 17:26