Okul Çantası Haberleri

Herkesin gözünü üzerinize çevirecek hem kullanışlı hem şık lise için çanta önerileri

Okul döneminde en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alan çantaların hem kaliteli hem tüm eşyaları rahatça alabilecek kadar geniş olması gerekiyor. Ergonomik tasarımının yanında şık ve sportif tasarımıyla da öne çıkan çanta modelleri arasından "En iyi lise okul çantası hangisi?" diyorsanız sizler için hazırladığımız lise okul çantası önerilerini gelin birlikte inceleyelim.

Haber 20-09-2023 17:47

Kalemlikten çantaya! Okulların açılmasıyla birlikte edinmeniz gereken en önemli okul ihtiyaçları

Okullar açıldığına göre öğrencilerin ihtiyaç duyacağı birçok malzemeyi eksiksiz tamamlamak oldukça önemli. Öğrencilerin hem okulda hem evde ders çalışırken kullanabilecekleri kullanışlı ve kaliteli pek çok okul ekipmanı sayesinde okul süreci, öğrenciler için daha verimli ve keyifli bir hâl alıyor. Gelin, her öğrenciye lazım olacak malzemelere birlikte göz atalım.

Haber 19-09-2023 16:04

Okula Dönüş Fırsatları'ndan kaçırmamanız gereken çanta ve suluk modelleri

Yeni eğitim öğretim döneminin başlamasına sayılı günler kala okula dönecek öğrencileri ve ebeveynleri okul ihtiyaçlarını tamamlama telaşı sardı. Her yaştan öğrencinin ihtiyaç duyabileceği kullanışlı okul çantası ve suluk seçenekleri alışveriş listenizde yer alıyorsa size güzel bir haberimiz var! Amazon'un okula dönüşe özel kampanyası sayesinde bu ihtiyaçlarınızı çok daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Haber 28-08-2023 17:51

Okula dönüş zamanı yaklaşıyor! Çocuklarınızın heyecanla okula dönmesine destek olacak okul alışverişi listesi

Yaz tatilinin sonuna gelinen bu günlerde yavaş yavaş okul hazırlıkları başlıyor. Çocuklarını yeni eğitim döneminde okula göndermeye hazırlanan ebeveynler, şimdiden eksik malzemeleri listelemeye başladılar bile! Her öğrencinin ihtiyaç duyacağı, kalitesi ve kullanışlı yapılarıyla öne çıkan, birbirinden güzel okul malzemeleri arasından siz de en iyi seçenekleri bulmayı hedefliyorsanız 4 Eylül'e kadar devam edecek Okula Dönüş Fırsatları'nı keşfedebilir, listemize göz atabilirsiniz.

Haber 23-08-2023 14:36

Yeni okul döneminde ihtiyacınız olacak Amazon üzerinde en çok satılan okul çantası modelleri

Bir eğitim öğretim dönemi daha başladı. Okula başlayacakları ve ebeveynleri, okul ihtiyaçlarını tamamlama telaşı sardı. Hem çocukların hem gençlerin ihtiyaç duyabileceği güzel ve kullanışlı okul çantası seçenekleri için doğru yerdesiniz. Eğer siz de kaliteli bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız Amazon'un çok satanlar listesinde yer alan ürünleri derlediğimiz yazımıza göz atmaya ne dersiniz? İşte detaylar!

Haber 13-09-2022 15:31

Okula yeni başlayacaklar için çok önemli olan beslenme çantası önerileri

Okul çağında olan çocuğunuzun, sağlıklı ve düzenli beslenmesi büyük önem taşır. Her ebeveyn çocuğunun sosyal, zihinsel ve bedensel gelişimi için iyi beslenmesini ister. Özellikle okula yeni başlayacak olan minikler, okul malzemelerine ayrı bir ilgi duyarlar. Çocuğunuzun sizden ayrı kaldığı saatlerde beslenmelerini daha keyifli hâle getirecek birbirinden güzel beslenme çantalarını bir araya getirdik. Eğer siz de kaliteli ve kullanışlı bir beslenme çantası arıyorsanız listemize göz atın!

Haber 09-09-2022 15:17

Okula yeni başlayacak ya da dönecek çocuklarınız için en iyi sırt çantası çeşitleri

Okul sezonunun başlamasına az bir zaman kala en önemli ihtiyaçlardan biri, sırt çantaları oluyor. İçine kitap, defter, bazen kıyafet bile koyulan sırt çantaları; sürekli kullanılan eşyalar arasında bulunuyor. Bu sebeple kaliteli, kullanışlı ve aynı zamanda güzel bir görüntüye sahip olan model seçmek önemli oluyor.Çocuklara okul döneminde olumlu bir motivasyon sağlayacağını düşündüğümüz en iyi sırt çantalarını sizler için inceledik. İşte detaylar!

Haber 09-09-2022 14:23

Okula dönüşte dayanıklı ve sağlıklı en güzel okul çantası önerileri

Okulların açılması yaklaşırken çocukların tüm eşyalarını koyacakları dayanıklı çanta arayışı da başlıyor. Siz de çocuklarınızın okulda kullanacakları eşyaları alacak kapasitede bir okul çantası mı arıyorsunuz? Öyleyse çok şanslısınız. Çocuğunuz için en güzel okul çantası önerileri listesi hazırladık ve sizler için bir araya getirdik.

Haber 30-08-2022 13:59

Çocuğunuzun okul çantasını hazırlarken atlamamanız gereken ürün önerileri

Okula başlama vakti kapıya dayandı! Tatilin tadını doyasıya çıkaran çocuklar için okula geri dönüş hem keyifli hem hüzünlü bir süreç olabilir. Bu nedenle çocuğunuzu motive etmek ve yeni döneme hazırlamak için onun okul çantasının içindekiler önem taşıyor. Çocukların gün boyu yanlarından ayırmadıkları okul çantalarında olması gereken ürünleri sizler için derledik. İşte detaylar!

Haber 30-08-2022 13:50

İlk kez okula adım atacak çocuklarınız için okulu sevdirecek kırtasiye malzemeleri

Hem ebeveynlerin hem çocukların heyecanla beklediği yeni eğitim öğretim döneminin başlamasına az kaldı! Okulların açılması yaklaşınca kırtasiye ürünlerine olan ilgi arttı. Yapılan kırtasiye alışverişinin hem işlevsel hem çocukların hoşuna gidecek şekilde olması, çocukların okulu sevmesini kolaylaştırabiliyor. Okula ilk kez gidecek çocuklar için okulu sevdirecek birbirinden sevimli ve kullanışlı ürünleri derledik. İşte detaylar!

Haber 29-08-2022 15:58

Çocuklarınızın okul zamanı yaklaştıkça ihtiyacınızın artacağı en iyi okul çantası modelleri

Yaz mevsiminin bitmesine sayılı günler kala birçok öğrenci ve ebeveyni okul telaşı sarar, değil mi? Öncelikli olarak bir ihtiyaç listesi hazırlayıp eksiklerinizi tamamlamak istersiniz. Öğrencilerin en sevdiği okul malzemelerinden olan okul çantaları ise ayrı bir önem taşır. Hem çocuklarınızın beğenisini kazanacak hem ergonomik yapısıyla çocuğunuzu yormayacak bir çanta, oldukça doğru bir karar olur. Peki, birbirinden şık ve kaliteli okul çantalarına göz atmak ister misiniz?

Haber 29-08-2022 15:53

Okul dönemi boyunca çocuklarınızın çantasından eksik etmemeniz gerekenler

Ağustos ayının sonlarına doğru geldiğimiz bu günlerde okul sezonunun başlamasına çok az bir süre kaldı. Şimdiden hem öğrencileri hem ebeveynleri okul eşyalarını hazırlama telaşı sardı. Okula yeni başlayacak bir çocuğunuz varsa ve neler almanız gerektiğini tam anlamıyla bilmiyorsanız üzülmeyin. Okula başlayan öğrenciler için çantasında mutlaka bulunması gerekenleri bir araya getirdik. İşte hayat kurtaran ürünler!

Haber 23-08-2022 14:52

Okula yeni başlayacak çocuklar için vazgeçilmez olan okul sırt çantası önerileri

Okula yeni başlayan çocuklar için en teşvik edici şeylerden birinin okul araç gereçleri olduğunu söyleyebiliriz. Bu eşyalardan biri de sırt çantaları. Renk ve desenleriyle çocuklar için oldukça cezbedici çantaların dayanıklı olması çok önemli. Birçok modeli bulunsa da küçük çocuklar için en uygunu sırta takılan modeller. İşte okula yeni başlayacak çocuğunuz için birbirinden güzel ve dayanıklı sırt çantası önerileri...

Haber 19-08-2022 15:45

Çanta, notebook ve dahası... Okula dönüş heyecanı başladı!

Her öğrencinin okul hayatında ihtiyaç duyacağı bazı ürünler var; sırt çantası, bilgisayar, sunum dosyası, renkli kalemler gibi... Bu ürünler olmadan okulda verimi yakalamak şu zamanlarda oldukça zor desek yanılmayız herhalde. Hazır Amazon'un Okula Dönüş Fırsatları kapsamında büyük indirimi başlamışken her öğrencinin ihtiyacı olabilecek o ürünleri sizin için listeledik. İşte detaylar!

Haber 17-08-2022 13:45