Only Fans Haberleri

Yetişkin film yıldızı Mia Malkova'dan şoke eden açıklama! ''Kocam benimle seks yapmak istemeyince...''

Ünlü yetişkin film yıldızı Mia Malkova şu anda mutlu bir ilişki içinde. Ancak güzel fenomen, bir podcast'te samimi bir şekilde konuşurken evliliğinin çöküşünün ardında yattığı iddia edilen neden hakkında konuştu. Açıklaması herkesi şaşkına çevirdi.

Trend 12-08-22 10:47

Sevgilisi için o sektöre girmişti! Aldatıldığını öğrenince...

Hayranlarına internet üzerinden müstehcen fotoğraflar sunarak ayda 83.000 sterlin kazanan 24 yaşındaki model Lola Tessa, kariyerine nasıl başladığını anlattı. Erkek arkadaşının borçlarını ödemek amacıyla bu sektöre girdiğini anlatan genç kadın, fedakarlığının ardından aldatıldığını öğrendiğinde nasıl şaşkına döndüğünü açıkladı.

Trend 10-08-22 15:02

Yetişkin bebek akımı çığ gibi büyüyor! Giydiği kirli bebek bezlerini satıyor ama...

Yetişkin bebek akımı son günlerde sık sık gündemde. Kendini de onlardan biri olarak tanımlayan Kathy Maria, kirli bezlerini satın almak isteyen hayranları olduğunu, onlara bezlerini sattığını ve hatta bir müşterisi için dışkısını ülke dışına gönderdiğini anlattı.

Trend 07-08-22 17:42

İngiltere'nin en çok dövmesi olan kadını anlattı! ''Özel bölgeme dövme yaptırdıktan sonra...''

Cheshire’da yaşayan 34 yaşındaki Becky Holt, İngiltere’nin en çok dövmesi olan kadını olarak ünlü. Son olarak özel bölgesini dövmelerle kaplatan genç kadın, cesaretiyle gündem olmuştu. Ancak Holt, ne yazık ki şişlik ve yanma nedeniyle zor günler geçirdiğini ve 1 ayı aşkın süredir sevgilisiyle cinsel ilişkiye giremediğini açıkladı.

Trend 07-08-22 09:29

Diğer Haber Etiketleri

Only Fans

Only Fans Hakkındaki Haberler Mynet'te. Only Fans Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Nereden nereye! Satılık araçta tilki uykusundan, topuklularla Range Rover'a...

Dorset'ten 27 yaşındaki yetişkin içerik üreticisi Chloe Gray, bugün Range Rover'a binen bağımsız ve zengin bir kadın. Ancak geçmişte durum hiç böyle değilmiş. Yetişkin içerik sektörüne atılmadan öncekini hayatına ilişkin açıklamalar yapan genç yıldız Gray, anlattıklarıyla herkesi şoke etti.

Trend 02-08-22 10:12

Alex Le Tissier, 6 günde 2 milyon TL kazandı! Kulüp taraftarları ona saldırıyor...

İngiltere futbolunun efsane futbolcuları arasında gösterilen Matt Le Tissier ilginç bir olayla karşı karşıya kaldı. Oğlunun eşinin sosyal medyada para karşılığı çıplak fotoğraflarını satması, Matt Le Tissier'i derinden etkiledi. Southampton taraftarları tarafından eleştirilere maruz kalan Matt Le Tissier sessizliğini korurken, fotoğraflarını para karşılığı satan Alex Le Tissier flaş bir cevapla karşılık verdi.

Spor 28-07-22 12:08