Pozisyonlar Haberleri

Seks sırasında alacağınız zevki artırmak için yapacağınız 4 basit teknik

Seks hem kadınların hem de erkeklerin hayatında önemli bi yere sahip. Tüm ilişkiyi etkileyebilen cinsellik çeşitli problemlere sebep olabiliyor. Aşılmayan cinsel problemler iletişimin bozulmasına yol açabiliyor. Kadınların seks sırasında aldıkları zevki artıracak basit teknikler bulunuyor.

Kadin 13-11-22 09:47

Doktorlar bile şaşırıyor: Cinsel ilişki sırasında yapılan fanteziler ölümle sonuçlanıyor! En ilginç fantezi deneyimleri

Toplumda bir tabu olarak görülen cinsel ilişki üzeri kapalı bir kutu olarak biliniyor. Seks sırasında yapılan sıra dışı olaylar ciddi sonuçlara neden olabiliyor. Dünya üzerinde çok farklı cinsel ilişki fantezileri bulunuyor. Doktorlar hastaneye gelen şaşırtıcı seks mağdurlarını kayıt altına alıyor. İşte en ilginç cinsel ilişki fantezileri ve ölümcül sonuçları...

Haber 02-10-22 08:36

Tutkunuzu artırın! Burçlara göre en uygun seks pozisyonları

Astroloji birçok konuda yön gösterici olabiliyor. Özellikle seks konusunda size olabilecek partnerleri belirten astroloji burcunuza en uygun olacak seks pozisyonlarını da gösterebilir. Bu pozisyonları deneyerek hem kendinizi hem de sevdiğiniz kişiyi memnun edebilirsiniz.

Kadin 30-08-22 08:32

Uzmanlar uyarıyor! Seks pozisyonunuz sağlığınızı riske atıyor

İnsanların sevdiği, zevk aldığı cinsel pozisyonlar kişiye göre değişim gösteriyor. Bazı pozisyonlar hem kadınların hem de erkeklerin daha fazla tatmin olmasını sağlayabiliyor. Ancak uzmanlar seks pozisyonlarının sağlığı etkilediğini belirterek uyarıyor.

Kadin 14-08-22 10:03

Pozisyonlar

Pozisyonlar Hakkındaki Haberler Mynet'te. Pozisyonlar Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.