Priz Haberleri

Elektrik faturanızı anında yarıya indirecek tüyolar! Tasarruf yapmak için uzak durmanız gerekenler

Elektrik faturası hem yazın hem de kışın cebi en çok zorlayan faturalar arasında bulunuyor. Kışın doğal gaz faturalarının da eklenmesiyle birlikte göze batan yüklü elektrik faturasını düşürmek için etkili yöntemler aranıyor. Enerji uzmanları elektrik faturanızı düşürecek basit tüyoları paylaştı.

Kadin 09-01-23 14:15

Amazon kullanıcılarından tam not alan ürün önerileri

Online alışveriş yapmak büyük bir zaman tasarrufu sağlıyor. Ancak kaliteli ürünü bulmak her zaman kolay olmuyor. Eğer siz de kaliteli ve kullanınca memnun kalabileceğiniz ürün arayışındaysanız doğru yerdesiniz! Geniş ürün yelpazesiyle aradığınız her şeyi kolayca bulmanızı sağlayan Amazon'un kullanıcılardan tam not alan ürünlerini listeledik. Haydi gelin, bu ürünlere beraber bir göz atalım.

Haber 29-11-22 15:45

Prizde fiş bırakmayın! Ay sonu faturaya yansıyan rakama inanamayacaksınız

Fişe takılı olan cihazlar kapalıyken de elektrik harcıyor. Bunların başında uydu alıcıları, televizyon, bilgisayar, ketıl, çay ve kahve makinası, çamaşır ve bulaşık makinası, klima ve sinema ses sistemleri geliyor. Ayrıca cep telefonu şarj aletleri de fişe takılı olduğu anlarda elektrik tüketiyor. Tüketim masrafı ise duyanları şaşırtacak türden...

Finans 14-10-22 12:03

Evdeki priz ihtiyacını tamamıyla karşılayacak en iyi çoklu priz çeşitleri

Bulunduğunuz yerde çok az sayıda priz var ve onları kullanmak için diğer cihazların fişini prizden çekmeniz mi gerekiyor? Çoklu priz çeşitleri sayesinde artık buna gerek kalmayacak. Birçok markanın ürettiği oldukça kullanışlı çoklu prizler sayesinde ihtiyacınız olan tüm elektronik cihazları aynı anda kullanmanız mümkün. İşte karşınızda "Keşke daha önce alsaydım." dedirtecek en iyi çoklu priz modelleri!

Haber 07-10-22 14:39

Priz

Priz Hakkındaki Haberler Mynet'te. Priz Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.