Sansür Haberleri

Sosyal medyadan isyan etti! “Instagram seksi fotoğraflarımı siliyor”

Aslen İsveçli olan ve Birleşik Krallık’ta yaşayan 31 yaşındaki Alicia Amira Instagram hesabındaki paylaşımları nedeniyle defalarca hesabının askıya alındığını söyledi. Sosyal medyanın ifade özgürlüğünü kısıtladığını dile getiren Amira duruma isyan etti.

Trend 03-12-22 13:13

DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, gündemi değerlendirdi:

"Sansür yasasının tek hedefi basın ve ifade özgürlüğünü yok etmektir. Anayasamıza aykırılık teşkil eden bu sansür yasasını kesinlikle reddediyoruz" - "Biz seçimlere kendi adımızla sanımızla, kendi şanımızla namımızla, kendi logomuzla bayrağımızla gireceğiz"

Yurthaber 22-06-22 15:24

Güldür Güldür'ün merakla beklenen skeci izleyiciyle buluştu! Bakan Nebati sosyal medyadan yanıt verdi

Güldür Güldür'ün fragmanını yayınladığı, günlerdir gündemden düşmeyen ve merakla beklenen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati skeci yayınlandı. Sosyal medyada kısa süre içinde ilgi gören skeç izleyicilerle buluştu. Sansür uygulanacağı öne sürülen skeçteki diyaloglar ise dikkatlerden kaçmadı. Öte yandan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sosyal medya hesabından skeçle ilgili paylaşımda bulundu. İşte haberin detayları...

Magazin 14-05-22 23:36

Love Island modeli, Instagram seksi pozunu yasaklayınca isyan etti! “Cinsel olarak özgürleştirilmiş...”

Love Island yıldızı Megan Barton Hanson, Intagram’ın cinsel fotoğrafları yasaklamasına karşı isyan etti. 1.6 milyon takipçisi bulunan Hanson, Instagram'ı cinsel olarak özgürleştirilmiş kadınları cezalandırmakla suçladı. Fotoğrafını yükleyemediğini anlatan Hanson büyük bir emojinin altına gizleyerek sosyal medya hesabının hikaye bölümünden paylaştı ve isyan etti.

Trend 29-04-22 16:04

Sansür

Sansür Hakkındaki Haberler Mynet'te. Sansür Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Rusya'da basına Ukrayna sansürü! 'Saldırı, istila ve savaş ilanı' olarak yazan medya kuruluşlarını uyardı

Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik başlattığı askeri müdahale üçüncü gününde devam ediyor. Tüm dünyanın tepkisini çeken müdahale sonrası Rus devleti operasyonla ilgili haberlere ilişkin basın kuruluşlarına sansür uygulamaya başladı. Rusya Federal Bilgi Teknolojileri ve Kitle İletişim Denetleme Kurumu Roskomnadzor, Rus ordusunun Ukrayna’ya saldırısını “istila ve savaş ilanı” olarak yazan bir dizi medya kuruluşuna erişimlerinin kısıtlanabileceği uyarısı gönderdiğini duyurdu. İşte detaylar!

Haber 26-02-22 14:26