Talat Papatya Haberleri

TFF'den yabancı kuralı hakkında değişiklik kararı! Mehmet Büyükekşi yeniden başkan seçildi...

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) Olağan Seçimli Genel Kurulu, Ankara’da bir otelde başladı ve sona erdi. TFF, kulüplerin A Takım listesine yazılan 14 yabancı futbolcuya ilaveten; Türk vatandaşlığı veya mavi kart sahibi olan en fazla 1 futbolcu ile sözleşme imzalayabileceğini açıkladı. Yapılan görüşmeler sonucu TFF ibra edildi. Mehmet Büyükekşi yeniden başkan seçildi.

Spor 22-06-2023 11:31

Mehmet Büyükekşi'den Rizespor'a ziyaret

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Altyapı Akademileri Projesi kapsamında Altyapı Akademilerinde Türkiye Modeli oluşturmak ve sürdürebilmek adına gerçekleştirdiği kulüp akademileri ziyaretlerine bir yıl aradan sonra Süper Lig'e yükselen Çaykur Rizespor ile devam etti.

Spor 27-05-2023 20:12

TFF ve Kulüpler Birliği, altyapı akademilerinde Türkiye modeli oluşturma çalışmalarını sürdürüyor

Türkiye Futbol Federasyonu; Altyapı Akademileri Projesi için Türkiye'de başlattığı ziyaret ve toplantılarına, Kulüpler Birliği Vakfı tarafından belirlenen temsilcilerin de katılımıyla 16-18 Ocak 2023 tarihlerinde Hollanda Futbol Federasyonu, Belçika Futbol Federasyonu, Hollanda ve Belçika Milli Takım Tesisleri ile AFC Ajax, AZ Alkmaar, KVC Westerlo, KRC Genk kulüplerine yaptığı ziyaretler ile devam etti.

Spor 25-01-2023 16:25

Erden Timur ile Hamit Altıntop buluştu iddiasına yanıt! O fotoğraftaki gerçekler ortaya çıktı! Resmi açıklama geldi...

Türkiye Futbol Federasyonu; Milli Takımlardan Sorumlu Yönetici Hamit Altıntop ile Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur'un birlikte görüntülendiği fotoğrafla ilgili resmi siteden bir açıklama yayımladı. Federasyon, tartışma yaratan fotoğrafta Altıntop ve Timur'a ek olarak Fenerbahçe'den Özgür Özaktaç ve birçok yöneticinin bulunduğu, Avrupa'ya yapılacak ziyarette altyapıların inceleneceği belirtildi.

Spor 16-01-2023 08:09

Talat Papatya

Talat Papatya Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Talat Papatya Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Beşiktaş’ı ziyaret etti

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Futbol Akademileri projesi kapsamında sürdürdüğü ziyaretlerine Beşiktaş ile devam etti.

Spor 22-12-2022 18:04

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'den Başakşehir'e ziyaret!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Futbol Akademileri projesi kapsamındaki ziyaretlerine İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü ile devam etti.

Spor 15-12-2022 15:07

Dünya Kupası şampiyonu Ampute Futbol Milli Takımımız, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile bir araya geldi

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, TFF'nin ev sahipliğinde ülkemizde düzenlenen Dünya Kupası'nda şampiyon olan Ampute Futbol Milli Takımımız ile Riva'da bir araya geldi.

Spor 11-10-2022 16:08