Yetenek Sizsiniz Haberleri Ve Son Dakika Yetenek Sizsiniz Haberleri

Yetenek Sizsiniz Haberleri Ve Son Dakika Yetenek Sizsiniz Haberleri

Yapımcılığını Acun Medya’nın yaptığı Yetenek Sizsiniz Türkiye, 10 Ekim 2009’da yayımlanmaya başlayan bir yarışma programıdır. FremantleMedia yarattığı formata göre yarışmacılar bir jüri karşısına çıkıp yeteneklerini sergileyerek finale çıkıp büyük para ödülünü kazanmaya çalışırlar. Program 200-2012 yıllarında Show TV’dei 2012-2014 yıllarında Star TV’de ve 2014-2017'de Acun Medya’nın televizyon kanalı TV8’de yayımlanmıştır. Yarışmada Acun Ilıcalı, Hülya Avşar, Ali Taran, Sergen Yalçın, Eser Yenenler, Özgü Namal, Murat Boz, Seda Bakan, Demet Evgar, Oylum Talu jüri olarak yer almıştır.

Yetenek Sizsiniz Haberleri

Yetenek Sizsiniz'in DJ Yıldırım'ı kocaman oldu! Acun şimdi görse sandalye fırlatır

Bir döneme damga vuran Yetenek Sizsiniz'e katılarak arabesk rap performansı ile damga vuran DJ Yıldırım sosyal medyada oldukça aktif. Yıldırım Elmas son halini paylaşınca sosyal medyada gündeme geldi.

Magazin 12-02-2024 21:47

Acun Bey sözüyle fenomen olmuştu! Yetenek Sizsiniz'in ünlü yarışmacısı Yusuf Baran son haliyle olay oldu! Değişimini gören şaştı kaldı

Bir döneme damga vuran Yetenek Sizsiniz programı birçok isme şöhret kazandırmıştı. Birçok isim sektörde yerini alırken bir çok isim ise hafızlarda kaldı. Programa damga vuran isimlerden biri de rap performansıyla hafızalarımıza kazınan minik delikanlı Yusuf Baran Aygün olmuştu. Yarışmadan yıllar sonra ortaya çıkan Yusuf Baran Aygün'ün değişimi herkesi şaşırttı.

Magazin 29-12-2023 20:49

Önce Yetenek Sizsiniz'e sonra O Ses Türkiye'ye katılmıştı! Türkan Kürşad'ın son hali sosyal medyada gündem oldu

Acun Ilıcalı'nın sevilen ve büyük bir ilgiyle takip edilen programları Yetenek Sizsiniz ve O Ses Türkiye'ye katılan seslendirdiği şarkılarla hafızalarımıza kazınan Türkan Kürşad şimdi de son haliyle gündem oldu. O Ses Türkiye finaline kalarak 3. olan Kürşad'ın yıllar içindeki değişimi herkesi şaşırttı. Türkan Kürşad'ın iddialı pozlarına beğeni yağdı.

Magazin 15-12-2023 16:42

Hülya Avşar masaya çıkarıp poposunu ısırmıştı! Yetenek Sizsiniz'in minik Baha'sı büyüdü, kocaman oldu! Son haline yorum yağdı

Acun Ilıcalı'nın sevilen yapımlarından biri olan Yetenek Sizsiniz yayınlandığı dönemde büyük bir ilgiyle izleniyordu. Her bölümü yankı uyandıran yarışma programına 3 yaşındaki Baha Bayırlı sempatik tavırları ve yeteneği ile damga vurmuştu. Hülya Avşar'ın masaya çıkarıp poposunu ısırdığı minik yıldız şimdilerde büyüdü kocaman delikanlı oldu. Baha Bayırlı'nın son haline yorum yağdı...

Magazin 04-12-2023 16:48

Yetenek Sizsiniz

Yetenek Sizsiniz Hakkındaki Haberler Mynet'te. Yetenek Sizsiniz Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Yetenek Sizsiniz'in sivri dilli jürisiydi! Ali Taran'ın Acun Ilıcalı itirafı sosyal medyayı salladı

Yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran Yetenek Sizsiniz'in zor beğenen ve sivri dilli jürisi Ali Taran yıllar sonra program hakkında itiraflarda bulundu. İlk kez “Yetenek Sizsiniz” yarışmasında jüri üyesi olarak seyirci karşısına çıkan ünlü reklamcı Ali Taran, Acun Ilıcalı’dan aldığı teklifi ilk başta şaka sandığını itiraf etti.

Magazin 23-10-2023 17:25

Yetenek Sizsiniz'in minik yıldızı Sıla Şahin'i bir de şimdi gördün! O artık bir TikTok fenomeni! Yıllar yaramış

Bir dönemin en çok izlenen yapımlarından olan Yetenek Sizsiniz Türkiye'de yarışan yarışmacılar gündem olmaya devam ediyor. Yıllar önce yarışmaya katılan Sıla Şahin'i görenler tanıyamıyor. O dönem tavırları ve cevaplarıyla oldukça dikkat çeken genç yıldız şu sıralar TikTok fenomenliği ile konuşuluyor.

Magazin 04-08-2023 19:03

Yetenek Sizsiniz'den sonra O Ses Türkiye'ye damga vurmuştu! Türkan Kürşad'ın son halini görenler tanıyamadı

Bir dönem Show Tv ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı'nın Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılan ve Je t'aime şarkısını seslendiren Türkan Kürşad ardından O Ses Türkiye'ye katılmış ve performansıyla damga vurmuştu. Özellikle yabancı şarkılardaki hakimiyeti ve duygusuyla izleyenlerden tam not alan Türkan Kürşad, O Ses Türkiye finalinde 3. olmayı başardı. Türkan Kürşad'ın yıllar içindeki değimini görenler çok şaşırdı.

Magazin 25-07-2023 14:26

Yetenek Sizsiniz'in minik delikanlısı Yusuf Baran Aygün yıllar sonra ortaya çıktı! Son hali herkesi şaşırttı

Bir dönemin reyting rekorları kıran yarışması Yetenek Sizsiniz'e katılan yarışmacıların son halleri zaman zaman gündem oluyor. Programa damga vuran isimlerden biri de rap performansıyla hafızalarımıza kazınan minik delikanlı Yusuf Baran Aygün olmuştu. Yarışmadan yıllar sonra ortaya çıkan Yusuf Baran Aygün'ün değişimi herkesi şaşırttı.

Magazin 21-07-2023 08:37

Yetenek Sizsiniz'in minik Baha'sıydı değişimiyle ağızları açık bıraktı! Görenler tanıyamadı

Bir dönemin efsane programı Yetenek Sizsiniz'e henüz 4 yaşındayken baterisiyle damga vuran Baha Bayırlı değişimiyle gündem oldu. Sevimli halleri, tatlı dili ile ilgi odağı olmayı başaran Baha Bayırdır, Yetenek Sizsiniz Türkiye'den sonra defa Güldüy Güldüy Show Çocuk programında da görüldü.

Magazin 07-07-2023 12:09

Müslüm filminin yıldızı Şahin Kendirci'nin son halini gören şaştı kaldı! Yeni imajı olay oldu

Yetenek Sizsiniz yarışması ile tanınan ve daha sonra Müslüm filminde rol alan Şahin Kendirci’nin yeni imajı dikkat çekti. Çocuk yaşta oyunculuğa başlayan ve Müslüm Gürses’in gençliğini canlandıran Kendirci’nin son halini görenler çok şaşırdı.

Magazin 04-07-2023 23:44

Yetenek Sizsiniz'in DJ Yıldırım'ının son hali şaşırttı! “Çocuk değişmiş Acun hala aynı”

Yetenek Sizsiniz'e arabesk rap performansı ile damga vuran DJ Yıldırım’ın son hali olay oldu. 2012 yılında yarışmaya katılan Yıldırım Elmas jüri üyelerini etkilemiş ve Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'dan üç evet almıştı. Yıldırım Elmas’ın son hali ağızları açık bıraktı.

Magazin 13-05-2023 08:38

Yetenek Sizsiniz'in zeka küpüydü! Yıllar sonra Acun Ilıcalı'nın paylaşımında ortaya çıktı

Bir zamanlara damga vuran Yetenek Sizsiniz Türkiye programı geniş kitle tarafından takip ediliyordu. Programda birbirinden yetenekli bireyler, birinci olmak için performans sergiliyordu. Yetenek Sizsiniz Türkiye programının dikkat çeken yarışmacılarından biri de Emre Erdin idi. Yarıştığı dönemde finale kalan Erdin, yıllar sonra ortaya çıktı.

Magazin 05-07-2022 20:16

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de şampiyon olunca horon tepmişti! Ali Yeşilırmak ve Max şimdilerde ne yapıyor?

Yayınlandığı dönemde geniş izleyici kitlesine ulaşan Yetenek Sizsiniz Türkiye programı, birçok yetenekli ismin kendisini tanıtmasına olanak sağlamıştı. Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 2012 sezonunda yarışmayı, Ali Yeşilırmak ve köpeği Max'ın kazanması ise oldukça dikkat çekmişti. Peki Ali Yeşilırmak ve Max şimdi ne yapıyor?

Magazin 08-05-2022 12:30

Yetenek Sizsiniz Türkiye ile ünlenen Aref Ghafouri son haliyle şaşırttı!

2011 yılında katıldığı Yetenek Sizsiniz Türkiye programıyla milyonlarca kişi tarafından tanınan ünlü illüzyonist Aref Ghafouri, yıllar içindeki değişimiyle görenleri şaşırttı.

Magazin 03-01-2022 09:21

İstifasıyla herkesi şaşırtan Alp Kırşan'ın karısı ünlü oyuncu çıktı! Meğer herkes tanıyormuş!

Bir dönem Acun Ilıcalı'nın sağ kolu olan başarılı sunucu Alp Kırşan'ın eşini gören şaşıp kaldı.

Magazin 15-11-2021 13:45

Meryem Uzerli'den Acun Ilıcalı açıklaması! Yetenek Sizsiniz Türkiye'de jüri mi olacak?

'Türk Sinemasını Geçmişten Geleceğe Taşıyanlar Ödül Töreni'ne katılan Meryem Uzerli, Acun Ilıcalı ile görüşme yaptıklarını açıkladı. Açıklama sonrası ünlü oyuncunun Yetenek Sizsiniz Türkiye'de jüri olup olmayacağı merak edildi.

Magazin 15-10-2021 10:37

Hülya Avşar'dan Mesut Can Tomay yorumu! Ne dediyse çıktı

YouTube'da 2 milyona yakın abonesi bulunan ve geniş kitlelerce tanınan Mesut Can Tomay'ın, yıllar önce Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye katıldığı ortaya çıktı. Taklitleriyle, izleyenleri kırıp geçiren fenomene, jüri üyelerinden Hülya Avşar, ''Yıllar geçtikçe bu işe yoğunlaşacaksın gibi bir his var içimde'' yorumunda bulunmuştu.

Magazin 06-09-2021 11:18

Bomba iddia! Meryem Uzerli Yetenek Sizsiniz Türkiye jüri koltuğunda

Acun Ilıcalı geçmişte Yetenek Sizsiniz, Rising Star gibi projelerde teklif götürdüğü Meryem Uzerli'yi sonunda ikna etti. İddiaya göre ünlü oyuncu yeni sezonda Yetenek Sizsiniz Türkiye jüri koltuğunda olacak.

Magazin 11-08-2021 11:06

Bilal Göregen kimdir, kaç yaşında ve evli mi? Bilal Göregen'in hastalığı nedir?

Katıldığı yarışma programlarıyla adını duyurmayı başaran görme engelli fenomen ve ses sanatçısı Bilal Göregen, kendine has üslubuyla ve enstrümanlarıyla seslendirdiği şarkılarla geniş kitleler tarafından tanındı. Yetenek Sizsiniz Türkiye’ye katılarak finale kadar yükselmeyi başaran Bilal Göregen, burada ikinci oldu.

Magazin 13-04-2021 10:05

Yetenek Sizsiniz Türkiye birincisi Max öldü

2012 Yetenek Sizsiniz Türkiye birincisi Max hayatını kaybetti.

Magazin 22-10-2019 15:07

Şeyma’nın ablasından Acun Ilıcalı paylaşımı

Geride bıraktığımız yıla damga vuran boşanmalardan biri olan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ayrılığı tazeliğini korurken Subaşı'nın ablası Kübra'dan şaşırtan bir paylaşım geldi.

Trend 04-01-2019 10:07

Rıfat Ababay'ın yeni adresi neresi oldu?

Posta Genel Yayın Yönetmeni Rıfat Ababay’ın Acun Ilıcalı ile yakın temas halinde olduğu ve Yetenek Sizsiniz kadrosuna katılmayı düşündüğü ortaya çıktı

Magazin 29-06-2018 16:32

Demet Akalın'dan Sefa Doğanay'a teklif

Yetenek Sizsiniz Türkiye isimli yarışma programının 2. sezon şampiyonu Sefa Doğanay'a Demet Akalın'dan sürpriz bir teklif geldi. Demet Akalın, Sefa Doğanay'ın paylaşımının altına, "Oğlum sana şarkı bulucam çıkarır mısın bir single?" şeklinde bir yorum yazdı.

Magazin 08-06-2018 21:34

Yetenek Sizsiniz’de şok… Öyle bir gösteri yaptı ki jüri salonu terk etti!

Yetenek Sizsiniz'in İngiltere versiyonunda sahneye çıkan bir yarışmacı, yaptığı gösteriyle jüri üyelerini kaçırdı.

Magazin 01-06-2018 10:44

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarı finalinde Nehir Miray Atıcı jüriyi mest etti! Nehir Miray Atıcı kimdir?

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de aria söyleyerek finale kalan genç yetenek Nehir Miray Atıcı, performansıyla hem jüriyi hem de izleyenleri büyüledi. Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Finali'nde performansını sergileyen Nehir Miray Atıcı jüriden tam not aldı. İşte Nehir Miray Atıcı'nın yarı final performansı...

Magazin 29-03-2018 03:16

Bu da RTÜK fetvası! 'Allah Baba' ifadesine 1 milyon TL ceza

RTÜK, ‘Yetenek Sizsiniz’ programında söylenen “7 Kocalı Hürmüz” şarkısında geçen “Allah Baba” ifadesiyle ilgili olarak Diyanet fetvasını andıran bir rapor yazdı. Raporda “Kuranı Kerim’de, Allah’ın cinsiyet, doğurma ve doğurulma gibi insana atfedilen özelliklerden münezzeh olduğu açıkça belirtilmektedir” denildi. TV 8’e 1 milyon TL’nin üzerinde ceza kesilmesi gündemde.

Haber 01-02-2018 06:16

Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz ekibine 50 porsiyon köfte ısmarladı

Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz programının çekimleri için geldiği Edirne'de, Acun Medya ekibine 50 porsiyon köfte sipariş ederek kıyak yaptı.

Magazin 10-11-2017 11:22

Yetenek Sizsiniz'de azeri yarışmacı Firuze İdris Beyli sahneye vücuduna doladığı pitonla çıktı

Yetenek Sizsiniz'de üzerindeki örtüyü çıkaran Azeri yarışmacının, vücuduna sarılı halde duran pitonu görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Magazin 27-10-2017 16:25

Yetenek Sizsiniz'e bu hafta Alp Kırşan damga vuracak

Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölümüyle bu akşam 20:00'de TV8 ekranlarında...

Magazin 26-10-2017 13:52

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de opera söyleyen genç kız jüriyi resmen büyüledi

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de opera söyleyen 12 yaşındaki Mehir Miray Atıcı, sesiyle hem jüriyi hem de stüdyoda bulunan izleyicileri derinden etkiledi.

Magazin 14-10-2017 23:07

Hırvatistan'da yayınlanan Yetenek Sizsiniz'e damga vuran dans şov

Ülkemizde de gösterilen Yetenek Sizsiniz'in Hırvatistan'da yayınlanan versiyonunda 18 yaşındaki Sara Seifert'ın dans şovu damga vurdu.

Magazin 10-10-2017 15:48

Yetenek Sizsiniz'in ilk fragmanı geldi! Yeni sezonda Eser yok

Geçtiğimiz sezonlarda Yetenek Sizsiniz'in jüri koltuğunda oturan Eser Yenenler'in yeni sezonda olmadığı görüldü. Acun, eski jüri kadrosuna geri döndü.

Magazin 10-10-2017 11:37

İşitme engelli genç kızdan ayakta alkışlanacak performans

İşitme engelli 29 yaşındaki Mandy Harvey sahnede de performansını gerçekleştirebilmesine yardımcı olması için ayakkabılarını çıkarttı ve şarkısıyla başta jüri üyeleri olmak üzere herkesi büyüledi. Tüm salon Mandy'yi ayakta alkışladı. Mandy, direk finale çıkmasını sağlayan Golden Buzzer'ı da aldı! Babası ise gözyaşlarını tutamadı...

Trend 11-06-2017 09:01

Acun Ilıcalı'dan Yetenek Sizsiniz müjdesi

Acun Ilıcalı, Hüya Avşar'ın 'Yetenek Sizsiniz' yarışması ile önümüzdeki sene ekranlarda olacağının müjdesini verdi.

Magazin 19-12-2016 10:51

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin şampiyonu belli oldu

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 7. sezon şampiyonu belli oldu.

Magazin 29-09-2016 00:24

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin finalistleri belli oldu

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin yarı finali dün akşam gerçekleşti ve büyük finale kalan 10 yarışmacı belli oldu.

Magazin 28-09-2016 01:30

Jürinin ağzını açık bırakan Bachata performansı

İtalya'da Yetenek Sizsiniz'e katılan çift, sergiledikleri dans performansıyla hem jüriyi hem de izleyicileri etkilemeyi başardı.

Magazin 28-03-2016 11:17

Yetenek Sizsiniz'de görülmemiş olay

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 14 Ocak Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Ali isimli yarışmacı, sevgilisine evlenme teklifinde bulundu.

Magazin 15-01-2016 08:41

Ali Taran yeni sevgilisi ile yakalandı

Ali Taran, geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisi ile Kanyon'da görüntülendi.

Magazin 05-01-2016 10:14

Yetenek Sizsiniz Şampiyonu 15 yaşındaki Yunus Karaca oldu

14 Temmuz Salı akşamı yayınlanan Yetenek Sizsiniz bölümünde final heyecanı yaşandı. İzleyicilerin oylarıyla belirlenen Yetenek Sizsiniz Şampiyonu Yunus Karaca oldu. Yunus Karaca'nın sorulara esprili cevabı herkesi kahkahaya boğdu.

Magazin 15-07-2015 09:57

Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm Tv 8'de ekrana geldi

Fenomen yarışma programı Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölümüyle ekrana geldi. Birbirinden muhteşem performansların sergilendiği Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölümde yarışmacılar, 2. turu geçebilmek için hünerlerini sergilediler.

Magazin 20-02-2015 15:27

Yetenek Sizsiniz'e damga vurdu

TV8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Özgü Namal, Murat Boz ve Eser Yenenler'le birlikte jüri üyeliğini yaptığı Yetenek Sizsiniz Türkiye izleyenleri ekran başına kilitledi.

Magazin 19-10-2014 11:49

'Yetenek Sizsiniz' finalisti Mustafa Erden 6 aydır kayıp

Kütahya'nın Simav İlçesi'nde yaşayan ve 'Yetenek Sizsiniz' isimli yarışmada finale kadar yükselme başarısı gösteren 38 yaşındaki Mustafa Erden'in ailesinin endişeli bekleyişi sürüyor.

Haber 17-10-2014 11:15

Yetenek Sizsiniz'e göndereceklerini söyleyip hayatını karattılar

Ahmet Teke, ’Yetenek Sizsiniz’ yarışmasına katılımı sağlanacağı şeklinde kandırılarak, 400 bin lira dolandırıldı.

Haber 09-10-2014 11:05

Yetenek Sizsiniz'de jüriyi şoke etti

Yetenek Sizsiniz'in bu haftaki bölümünde sahneye çıkan Hakan Akın, önyargılara rağmen jüriyi şaşırtmasını bildi.

Magazin 28-09-2014 01:09

Yetenek Sizsiniz Emre Survivor'da

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, 2.5 ay önce Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Emre'ye verdiği sözü tuttu.

Magazin 11-05-2014 21:17

'Yetenek Sizsiniz' finalisti sır oldu

2010 yılında katıldığı Yetenek Sizsiniz'de finale kadar yükselen Mustafa Erden sır oldu.

Magazin 11-05-2014 12:52

Önce dalga geçtiler ama sonra...

ABD'de yayınlanan yetenek sizsiniz programında inanılmaz gösteri sahnelendi. İzleyenlerin ağızlarını açık bırakan o anlar.

Trend 03-03-2014 14:05

Hindistan bu çocuğu konuşuyor

Türk halkının “Yetenek Sizsiniz” adıyla tanıdığı yarışmanın Hindistan versiyonuna, Akshat Singh adlı 8 yaşındaki çocuğun şovu damga vurdu.

Trend 23-01-2014 16:21