HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Ağrı Hamur Hava Durumu

02 Aralık Cumartesi 2023, 08:00
Parçalı az bulutlu
-2 °
Hissedilen: -2°
Hissedilen: -2°
Nem: 75%
En yüksek / düşük: 3 ° / -3°
Rüzgar Hızı: GD / 0.84 KM/S
Yağış İhtimali: 0%

Parçalı Az Bulutlu

Ağrı Hamur Hava Durumu: Havanın Parçalı az bulutlu, en yüksek sıcaklığın 3° ve en düşük sıcaklığın -3° olması bekleniyor. Rüzgar GD yönünde 0.84 KM/S hızında, nem oranı 75% civarında, bulut oranının da 25% olması bekleniyor.


Pazar

03 Aralık 2023 Pazar Hamur Hava Durumu / -1°

Pazartesi

04 Aralık 2023 Pazartesi Hamur Hava Durumu / -0°

Salı

05 Aralık 2023 Salı Hamur Hava Durumu / 0°

Çarşamba

06 Aralık 2023 Çarşamba Hamur Hava Durumu / 1°

Perşembe

07 Aralık 2023 Perşembe Hamur Hava Durumu / 2°

Cuma

08 Aralık 2023 Cuma Hamur Hava Durumu / 1°

Ağrı Hamur Bugün Hava Durumu


Ağrı Hamur hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Ağrı Hamur için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Ağrı Hamur saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Ağrı Hamur’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Ağrı Hamur’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Ağrı Hamur dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;