HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bitlis Mutki Hava Durumu

04 Mart Pazartesi 2024, 20:30
Kapalı
1 °
Hissedilen: -0°
Hissedilen: -0°
Nem: 76%
En yüksek / düşük: 7 ° / -2°
Rüzgar Hızı: KD / 1.41 KM/S
Yağış İhtimali: 7%

Kapalı

Bitlis Mutki Hava Durumu: Havanın Kapalı, en yüksek sıcaklığın 7° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Rüzgar KD yönünde 1.41 KM/S hızında, nem oranı 76% civarında, bulut oranının da 89% olması bekleniyor.


Salı

05 Mart 2024 Salı Mutki Hava Durumu / -0°

Çarşamba

06 Mart 2024 Çarşamba Mutki Hava Durumu / 2°

Perşembe

07 Mart 2024 Perşembe Mutki Hava Durumu / 2°

Cuma

08 Mart 2024 Cuma Mutki Hava Durumu / -0°

Cumartesi

09 Mart 2024 Cumartesi Mutki Hava Durumu / -2°

Pazar

10 Mart 2024 Pazar Mutki Hava Durumu / -2°

Bitlis Mutki Bugün Hava Durumu


Bitlis Mutki hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Bitlis Mutki için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Bitlis Mutki saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Bitlis Mutki’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Bitlis Mutki’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Bitlis Mutki dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;