HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bitlis Ahlat Hava Durumu

03 Mart Pazar 2024, 04:30
Parçalı az bulutlu
-4 °
Hissedilen: -7°
Hissedilen: -7°
Nem: 81%
En yüksek / düşük: 1 ° / -7°
Rüzgar Hızı: K / 1.62 KM/S
Yağış İhtimali: 0%

Parçalı Az Bulutlu

Bitlis Ahlat Hava Durumu: Havanın Parçalı az bulutlu, en yüksek sıcaklığın 1° ve en düşük sıcaklığın -7° olması bekleniyor. Rüzgar K yönünde 1.62 KM/S hızında, nem oranı 81% civarında, bulut oranının da 34% olması bekleniyor.


Pazar

03 Mart 2024 Pazar Ahlat Hava Durumu / -5°

Pazartesi

04 Mart 2024 Pazartesi Ahlat Hava Durumu / -4°

Salı

05 Mart 2024 Salı Ahlat Hava Durumu / -2°

Çarşamba

06 Mart 2024 Çarşamba Ahlat Hava Durumu / 0°

Perşembe

07 Mart 2024 Perşembe Ahlat Hava Durumu / 1°

Cuma

08 Mart 2024 Cuma Ahlat Hava Durumu / -1°

Bitlis Ahlat Bugün Hava Durumu


Bitlis Ahlat hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Bitlis Ahlat için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Bitlis Ahlat saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Bitlis Ahlat’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Bitlis Ahlat’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Bitlis Ahlat dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;