HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Diyarbakır Kocaköy Hava Durumu

24 Şubat Cumartesi 2024, 00:00
Kapalı
5 °
Hissedilen: 4°
Hissedilen: 4°
Nem: 85%
En yüksek / düşük: 9 ° / 5°
Rüzgar Hızı: K / 1.6 KM/S
Yağış İhtimali: 62%

Kapalı

Diyarbakır Kocaköy Hava Durumu: Havanın Kapalı, en yüksek sıcaklığın 9° ve en düşük sıcaklığın 5° olması bekleniyor. Rüzgar K yönünde 1.6 KM/S hızında, nem oranı 85% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.


Cumartesi

24 Şubat 2024 Cumartesi Kocaköy Hava Durumu 11° / 3°

Pazar

25 Şubat 2024 Pazar Kocaköy Hava Durumu 12° / 2°

Pazartesi

26 Şubat 2024 Pazartesi Kocaköy Hava Durumu / 1°

Salı

27 Şubat 2024 Salı Kocaköy Hava Durumu / -0°

Çarşamba

28 Şubat 2024 Çarşamba Kocaköy Hava Durumu / -0°

Perşembe

29 Şubat 2024 Perşembe Kocaköy Hava Durumu / -0°

Diyarbakır Kocaköy Bugün Hava Durumu


Diyarbakır Kocaköy hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Diyarbakır Kocaköy için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Diyarbakır Kocaköy saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Diyarbakır Kocaköy’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Diyarbakır Kocaköy’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Diyarbakır Kocaköy dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;