HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Erzincan Tercan Saatlik Hava Durumu

29 Kasım Çarşamba 2023, 22:02

22:00

Kapalı -2°
Hissedilen: -5°
Yağış İhtimali: 0%
Kapalı
Hissedilen: -5°
Nem: 76%
En yüksek / düşük: -2° / -2°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: DGD / 1.9 KM/S

Saat 22:00 Civarında Erzincan Tercan hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek -2° en düşük -2° olması bekleniyor. Rüzgar DGD yönünde 1.9 KM/S hızında, nem oranı 76% civarında, bulut oranının da 98% olması bekleniyor.

23:00

Kapalı -2°
Hissedilen: -5°
Yağış İhtimali: 0%
Kapalı
Hissedilen: -5°
Nem: 76%
En yüksek / düşük: -2° / -2°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: D / 1.73 KM/S

Saat 23:00 Civarında Erzincan Tercan hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek -2° en düşük -2° olması bekleniyor. Rüzgar DGD yönünde 1.9 KM/S hızında, nem oranı 76% civarında, bulut oranının da 97% olması bekleniyor.

Erzincan Tercan Saatlik Hava Durumu


Erzincan Tercan hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Erzincan Tercan için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Erzincan Tercan saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Erzincan Tercan’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Erzincan Tercan’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Erzincan Tercan dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;