HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Erzincan Kemah Saatlik Hava Durumu

23 Haziran Pazar 2024, 21:55

23:00

Açık 21°
Hissedilen: 20°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 20°
Nem: 41%
En yüksek / düşük: 22° / 21°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KKD / 1.82 KM/S

Saat 23:00 Civarında Erzincan Kemah hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 22° en düşük 21° olması bekleniyor. Rüzgar KKD yönünde 1.72 KM/S hızında, nem oranı 40% civarında, bulut oranının da 0% olması bekleniyor.

Erzincan Kemah Saatlik Hava Durumu


Erzincan Kemah hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Erzincan Kemah için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Erzincan Kemah saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Erzincan Kemah’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Erzincan Kemah’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Erzincan Kemah dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;