HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Erzurum Palandöken Saatlik Hava Durumu

23 Şubat Cuma 2024, 22:00

23:00

Açık -5°
Hissedilen: -5°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: -5°
Nem: 81%
En yüksek / düşük: -5° / -7°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: BKB / 0.53 KM/S

Saat 23:00 Civarında Erzurum Palandöken hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek -5° en düşük -7° olması bekleniyor. Rüzgar GB yönünde 2.06 KM/S hızında, nem oranı 80% civarında, bulut oranının da 3% olması bekleniyor.

Erzurum Palandöken Saatlik Hava Durumu


Erzurum Palandöken hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Erzurum Palandöken için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Erzurum Palandöken saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Erzurum Palandöken’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Erzurum Palandöken’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Erzurum Palandöken dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;