HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

İzmir Kiraz Saatlik Hava Durumu

02 Aralık Cumartesi 2023, 22:01

22:00

Kapalı 14°
Hissedilen: 14°
Yağış İhtimali: 0%
Kapalı
Hissedilen: 14°
Nem: 82%
En yüksek / düşük: 14° / 14°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: GGB / 1.17 KM/S

Saat 22:00 Civarında İzmir Kiraz hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 14° en düşük 14° olması bekleniyor. Rüzgar GGB yönünde 1.17 KM/S hızında, nem oranı 83% civarında, bulut oranının da 98% olması bekleniyor.

23:00

Kapalı 14°
Hissedilen: 14°
Yağış İhtimali: 0%
Kapalı
Hissedilen: 14°
Nem: 83%
En yüksek / düşük: 14° / 14°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: GGB / 1.13 KM/S

Saat 23:00 Civarında İzmir Kiraz hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 14° en düşük 14° olması bekleniyor. Rüzgar GGB yönünde 1.17 KM/S hızında, nem oranı 83% civarında, bulut oranının da 99% olması bekleniyor.

İzmir Kiraz Saatlik Hava Durumu


İzmir Kiraz hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. İzmir Kiraz için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, İzmir Kiraz saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

İzmir Kiraz’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise İzmir Kiraz’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu İzmir Kiraz dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;