Selin Ciğerci kimdir?

Selin Ciğerci kimdir?

Selin Ciğerci, 4 Nisan 1984 tarihinde İstanbul’da doğdu. Zeytinburnu’da bir gecekonduda büyüdü ancak babasının işleri iyi gidince hayatı da değişti. Selin Ciğerci, bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout’a katıldı. Ciğerci, "Okan Ünsal" takma ismini kullanarak Wipe Out adlı programın 4. sezonuna katıldı. Baba tarafından Konyalı, anne tarafından Kastamonulu olan Selin Ciğerci, 2014 yılında cinsiyet değiştirme ameliyatı oldu. Cinsiyet değiştirme sürecinin ardından sosyal medyada ürettiği içeriklerle popülerliğe kavuştu. Ardından ise kendisine ait bir kozmetik markası çıkarttı.

Müzik sektörüne de kısa süreliğine giriş yapan Ciğerci, 5 Karat ve Hikaye singleları ile sevenleriyle buluştu. 2019 yılında uzun süredir beraberlik yaşadığı futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile evlendi. Ciğerci'nin nikah şahitliğini yakın arkadaşı olan Demet Akalın yaptı.

Selin Ciğerci Haberleri

Gökhan Çıra ile ikinci kez evlenen Selin Ciğerci kimdir? Selin Ciğerci aslen nereli ve kaç yaşında?

Gökhan Çıra ile ikinci kez evlenen Selin Ciğerci'nin hayatı ve memleketi gibi konular merak ediliyor. Ciğerci, daha önce cinsiyet değiştirmiş ve geçirdiği ameliyat ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirmişti. Peki Selin Ciğerci kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? İşte hakkındaki tüm bilgiler...

Magazin 16-05-2022 22:20

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ikinci kez evlendi! İşte ilk fotoğraf

Yeni imajıyla dikkat çeken Selin Ciğerci boşandığı Gökhan Çıra ile yeniden barışmış ve evlenmeye karar vermişti. Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra bugün sessiz bir nikahla ikinci defa dünyaevine girdi. İşte çiftin mutlu gününden ilk fotoğraf...

Magazin 16-05-2022 17:40

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ikinci kez evleniyor! Sessiz sedasız nikah kararı

Son dönemde verdiği kilolarla sık sık gündeme gelen Selin Ciğerci boşandığı Gökhan Çıra ile yeniden barışmış ve evlenmeye karar vermişti. Selin Ciğerci yarın Gökhan Çıra ile sessiz sedasız bir nikah kıyıyor. Ciğerci'nin ilk düğünü oldukça şaşalı olmuş ve günlerce konuşulmuştu.

Magazin 15-05-2022 15:15

"Ruhumu bedenime uydurdum" demişti! Selin Ciğerci Taksim Harbiye yolunda bakın ne iş yapmış

İnternet fenomeni Selin Ciğerci, Taksim Harbiye yolunda yaşadıklarını anlatmasıyla gündeme geldi. Sosyal medyada çok konuşulan Ciğerci yaşadıklarını, konuk olarak katıldığı bir YouTube kanalında anlatmıştı.

Magazin 30-04-2022 16:55

Deniz Akkaya'dan Selin Ciğerci'ye gönderme! 'Ülkede insanlar açlıktan ölürken..."

Selin Ciğerci ve Deniz Akkaya arasında davalar sürerken ünlü model yeniden açtığı sosyal medya hesabından olay bir paylaşım yaptı. Deniz Akkaya Ciğerci'nin ürünleriyle anılmak istemediğini söylerken yine Selin Ciğerci'yi hedef aldı.

Magazin 22-04-2022 13:37

Selin Ciğerci'nin son pozuna "Bu kim?" yorumları yağdı

Ünlüler estetik operasyonlar dışında FaceApp ve fotoşop uygulamaları sıklıkla kullanıyor. Ünlü isim Selin Ciğerci de bu uygulamaları tercih eden isimler arasında. Selin Ciğerci son olarak yaptığı paylaşımdaki görüntüsüyle gündem oldu. Ciğerci'yi görenler "Bu kim?" yorumları yağdı.

Magazin 08-04-2022 15:00

Selin Ciğerci'nin sevgilisi Gökhan Çıra'nın kışla görüntülerine inceleme başlatıldı

Selin Ciğerci'nin boşanıp sevgili olduğu Gökhan Çıra Ankara Mamak'ta bedelli askerlik yaptı. Selin Ciğerci sevgilisi Gökhan Çıra'yı konvoyla kışladan almasıyla gündeme bomba gibi düştü. İkili ayrıcalık görmediklerini açıkladı ama Milli Savunma Bakanlığı (MSB) görüntülere ilişkin inceleme başlattı.

Magazin 04-04-2022 08:52

Selin Ciğerci sevgilisi Gökhan Çıra'yı Mamak’ta askeri kışladan konvoyla çıkarmıştı! MSB harekete geçti

Selin Ciğerci, Ankara Mamak'ta bedelli askerlik yapan sevgilisi Gökhan Çıra'yı kışladan konvoyla çıkardı. Görüntülerin sosyal medyada büyük tepki çekmesi üzerine Milli Savunma Bakanlığınca olayla ilgili inceleme başlatıldığı duyuruldu. İşte tepki çeken olayın detayları!

Haber 03-04-2022 17:29

Gökhan Çıra'dan sonra Selin Ciğerci de açıklama yaptı! "Ne kadar çirkin ve ayıp"

Gökhan Çıra'nın teskeresi sırasında Selin Ciğerci'nin 4 araçlı konvoyla kışlaya girdiği iddiaları gündem oldu. Gökhan Çıra iddiaları yalanlarken Selin Ciğerci de kısa bir açıklama yaptı ve "Ne kadar çirkin ve ayıp" yorumunda bulundu.

Magazin 03-04-2022 15:02

Selin Ciğerci'nin sevgilisi Gökhan Çıra'dan teskere açıklaması! "Ailemle hiç görüştürülmedim"

Selin Ciğerci'nin boşanıp yeniden barıştığı Gökhan Çıra kısa dönem askerlik yapıp evine döndü. Gökhan Çıra'nın teskeresine Selin Ciğerci'nin 4 araçtan oluşan konvoyla gittiği iddiası gündemdeydi. Gökhan Çıra kendisine ayrıcalık yapıldığına dair iddialar sonrası açıklama yaptı.

Magazin 03-04-2022 13:30

Selin Ciğerci Will Smith'i paylaşıp gönderme yaptı! Gökhan Çıra'yı da araya sıkıştırdı

Lüks yaşantısı, paylaşımları ve özel hayatıyla gündeme gelen Selin Ciğerci boşandığı Gökhan Çıra ile barışmıştı. Ciğerci sevgilisinin bedelli askerliğinin bitmek üzere olduğunu duyurdu ve Will Smith paylaşımı yaparak göndermede bulundu.

Magazin 29-03-2022 11:40

Selin Ciğerci, Gülben Ergen ve Simge'nin benzer transparanı olay oldu

Selin Ciğerci, Gülben Ergen ve Simge'nin aynı elden çıkan benzer kostümleri sosyal medyada gündem oldu. Gülşah Saraçoğlu imzalı bu birbirine benzer kıyafetle ilgili soruya ise Ergen hemen yanıt verdi.

Magazin 11-03-2022 09:22

Selin Ciğerci Gökhan Çıra'yı askere gönderdi! "Gören de 18 ay gidiyor sanır"

2019 yılında evlenen Selin Ciğerci Gökhan Çıra çifti 2021'de boşanmış kısa bir süre sonra ise yeniden barışmıştı. Gökhan Çıra, Selin Ciğerci'ye ikinci kez evlilik teklifi etmişti. İlişkileriyle konuşulan ikilinin şu sıralar ise gündeminde askerlik var. Selin Ciğerci Gökhan Çıra'yı askere gönderdi. Paylaşımlar ise tepki çekti.

Magazin 07-03-2022 08:55

Selin Ciğerci'nin 13 milyon TL değerindeki otomobilinin cam çatladı! “Benim de kalbim çatladı”

Gökhan Çıra ile barışmasıyla sık sık gündeme gelen Selin Ciğerci kurduğu kozmetik firmasından kazandığı parayı arabaya, eve ve takılara yatırıyor. Son olarak Selin Ciğerci 13 milyon TL değerindeki aracının camımın çatlamasıyla masrafa girdi. Bakın Selin Ciğerci ne kadar ödedi...

Magazin 04-03-2022 08:58

Selin Ciğerci 13 kilo verdikten sonra çenesini eritti ve gözlerini...

Gökhan Çıra ile boşandıktan sonra kendini spora veren ve bir hayli zayıflayan Selin Ciğerci son haliyle gündem oldu. Selin Ciğerci Gökhan Çıra ile barıştıktan sonra da sporu bırakmadı ve 13 kilonun ardından imaj da değiştirerek; çenesini eritti ve gözlerini yukarı çektirdi. Selin Ciğerci'nin son haline beğeni yağdı.

Magazin 28-02-2022 12:11

Selin Ciğerci cinsiyet değiştirdiği dönem zor günler geçirmişti! Yaşadıkları film olacak

Cinsiyet değiştirdiği dönemlerde ailesi tarafından kabul edilmeyen ve fuhuş bile yapmak zorunda kalan Selin Ciğerci 40 programında "Para karşılığı seks yaptığınız için pişman mısınız?" sorusuyla şoke olmuştu. Selin Ciğerci programda hayatını film yapacağını da açıkladı.

Magazin 27-02-2022 09:57

Selin Ciğerci'ye 40 programında "Para karşılığı seks yaptığınız için pişman mısınız?" sorusu!

Selin Ciğerci 40 programında soruları yanıtladı. Selin Ciğerci cinsiyet değiştirmeden öncesine dair sorulan bazı sorulardan ise rahatsız oldu. "Para karşılığı seks yaptığınız için pişman mısınız?" sorusuna ne diyeceğini bilemeyen Selin Ciğerci soruyu pas geçti.

Magazin 25-02-2022 23:10

Selin Ciğerci taytını aşağı çekip kaslarını gösterdi! "Erkekler sizi neden tercih ediyor?" sorusuna yanıtıyla gündemdeydi

Gökhan Çıra ile yeniden barışan Selin Ciğerci son dönemde iddialı tarzı ve fit vücuduyla dikkat çekiyor. 13 kilo verdikten sonra iddialı paylaşımlar yapan Ciğerci, Cansu Canan Özgen’in programında "Erkekler sizi neden tercih ediyor?" sorusuna yanıtıyla gündem olmuştu. Ciğerci bu konuyla gündemdeyken yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Magazin 22-02-2022 15:44

Selin Ciğerci kimdir? Selin Ciğerci kaç yaşında, nereli, evli mi?

Selin Ciğerci, sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biridir. Ciğerci, geçtiğimiz yıl eşi futbolcu Gökhan Çıra ile tek celsede boşanmasıyla gündeme gelmişti. Fenomen Selin Ciğerci cephesinde Gökhan Çıra ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Bu haberler sonrasında Selin Ciğerci hakkında yapılan araştırmalar hız kazandı. İşte Selin Ciğerci hakkında merak edilenler!

Magazin 18-02-2022 23:53

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ikinci kez evleniyor!

Geçtiğimiz yıl eylül ayında boşanan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile futbolcu Gökhan Çıra, kısa bir süre önce ilişkilerine bir şans daha tanımıştı. Dün 28. yaşını sevgilisi ve arkadaşlarıyla birlikte kutlayan Çıra, teşekkür konuşması yaparken Ciğerci'ye ikinci kez evlenme teklifi etti. Selin Ciğerci'den "Evet" yanıtını alan Gökhan Çıra, o anlarda çekilen videoyu da takipçileriyle paylaştı.

Magazin 16-02-2022 14:28

Selin Ciğerci sevgilisiyle fotoğraf paylaştı! Herkes "Selin nerede?" dedi

Kendini spora veren ve zayıflayan Selin Ciğerci yeniden barıştığı Gökhan Çıra ile Sevgililer Günü'nü kutladı. Kırmızı dekolteli elbisesiyle pozlar veren Ciğerci'yi görenler "Ne kadar değişik çıkmışsın" yorumlarında bulundu. Çoğu takipçi ise Selin Ciğerci'nin zayıflarken sevgilisinin kilo aldığını söyledi.

Magazin 15-02-2022 14:39

Selin Ciğerci süper minisiyle sahnede oryantal yaptı! "Güzel zayıflamış"

Selin Ciğerci Lerzan Mutlu'nun sahnesini izlemeye gitti. Sahneye çıkan Selin Ciğerci süper mini elbisesiyle oryantal yaptı. Son dönemde kendini spora veren Ciğerci'nin görüntüsüne "Güzel zayıflamış" yorumları yağdı. Ciğerci kısa süre önce 13 kilo verdiğini açıklamıştı.

Magazin 13-02-2022 09:24

Lüks hayatına "Bu dünyada adalet olduğuna inanmıyorum" yorumu geldi! Selin Ciğerci kızdı

Lüks yaşantısıyla gündeme gelen Selin Ciğerci gelen bir yoruma kızdı. Selin Ciğerci 30 karat yüzüğünü gören bir takipçinin "Bu dünyada adalet olduğuna inanmıyorum" sözlerine yanıt verdi. Ciğerci geçtiğimiz yıl 7 milyon 168 bin TL vergi ödeyerek iş kadınları sıralamasında ilk 20'de yer almıştı.

Magazin 11-02-2022 13:39

Selin Ciğerci 30 karatlık yüzüğüyle gündemde! "Bununla ev, araba alınır"

Gökhan Çıra ile yeniden barışan Selin Ciğerci lüks yaşantısıyla gündeme geliyor. 2. Sayfa'ya konuk olan Selin Ciğerci 30 karatlık yüzüğüyle Müge ve Gülşen'i büyüledi. Sunucu Müge "Bununla ev, araba ve yazlık alırsın" yorumunda bulundu.

Magazin 08-02-2022 11:00

Selin Ciğerci'yi kızdırdılar! "Bana laf sokacağına..."

Boşandığı eşi Gökhan Çıra ile yeniden barışan Selin Ciğerci kendisi hakkında yapılan yorumlara kızdı. Ciğerci isim vermeden göndermeli bir mesaj yayınladı. Selin Ciğerci verdiği yanıtta lüks arabalarıyla da hava attı.

Magazin 07-02-2022 08:14

Selin Ciğerci ile barışan Gökhan Çıra 20 milyon TL harcadı

Selin Ciğerci ile yeniden barışan Gökhan Çıra Sapanca'da yatırım yaptı. 8 milyon TL'ye arsa alan Gökhan Çıra bungalov evler yapmak için kolları sıvadı. Çıra'nın tesis için 20 milyon TL harcadığı iddia edildi.

Magazin 03-02-2022 07:53

Selin Ciğerci ile sevgili olan Gökhan Çıra makyaj mı yaptı? "Kafayı yemişsiniz"

Selin Ciğerci ile boşandıktan sonra yeniden barışan ve sevgili olan Gökhan Çıra aşkını her fırsatta sosyal medyada paylaşıyor. Gökhan Çıra son olarak bir selfie paylaşıp sevgilisini etiketledi. Çıra'ya makyaj yaptığını söyleyen bazı takipçilere ise yanıt gecikmedi.

Magazin 31-01-2022 09:15

13 kilo veren Selin Ciğerci transparan pantolon giydi! Gökhan Çıra bakın ne dedi

Eski eşi Gökhan Çıra ile barışıp yeniden aşk yaşamaya başlayan Selin Ciğerci'ye aşk yaradı. 13 kilo veren ve sürekli spor yapan Selin Ciğerci transparan pantolon giydi. Ciğerci kendisine İzzet Yıldızhan'ın sözlerini hatırlatanlara da yanıt verdi. Gökhan Çıra da bakın eski karısına ne dedi...

Magazin 30-01-2022 11:01

Selin Ciğerci 0 derecede kısa taytla poz verdi, sosyal medya yıkıldı

Eski eşi Gökhan Çıra ile barışan Selin Ciğerci fit görüntüsüyle adından söz ettirdi. Zayıflayan ve imaj değiştiren Selin Ciğerci sıfır dereceye rağmen kısa taytıyla poz verdi. Ciğerci'nin son hali Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan'a benzetildi.

Magazin 21-01-2022 15:20

Selin Ciğerci balmumu heykeliyle poz verdi! Gökhan Çıra'dan dikkat çeken yorum

Yaklaşık iki yıl önce iş hayatına atılarak kozmetik markası kuran Selin Ciğerci'nin son dönemde hem işte hem de aşkta yüzü gülüyor. Ciğerci, son paylaşımında güzellik merkezine koyduğu bal mumu heykeliyle verdiği pozu paylaştı. Selin Ciğerci'ye ilk yorum eski eşi Gökhan Çıra'dan geldi.

Magazin 18-01-2022 11:54

Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci kararı! Göğsüne kazıttı

Selin Ciğerci boşandığı eşi Gökhan Çıra ile bir süre sonra barıştı. Aşklarına kaldıklarına yerden devam eden ikiliden Gökhan Çıra ilginç bir karar verdi. Gökhan Çıra eski karısının yüzünü göğsüne dövme yaptırdı.

Magazin 13-01-2022 07:42

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra lüks arabasıyla poz verdi! "Bir yağ olmuş 100 TL..."

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ayrılığı uzun sürmedi. Boşanan çift yeniden barışınca sosyal medyada da paylaşım yapmaya başladı. Son olarak lüks arabalarının yanında poz veren Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'ya takipçilerinin bir kısmı tepki gösterdi.

Magazin 10-01-2022 07:14

Selin Ciğerci'den aşk pozu! "Evlilik olacak mı?"

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra boşandıktan sonra ayrılığa çok dayanamadı ve barıştı. Selin Ciğerci eski kocasıyla aşk pozunu paylaşınca fotoğrafın altına yorum yağdı Çoğu takipçisi Gökhan Çıra'nın yeniden evlilik teklifi edip etmeyeceğini merak etti.

Magazin 07-01-2022 13:24

Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci paylaşımı! "Nerede kalmıştık!"

Geçtiğimiz yıl boşanan Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci yeniden bir araya geldi. Bir süre önce bir partide samimi şekilde yakalanan eski karı-koca barıştıklarını sosyal medyadan duyurdu. Çıra, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, Ciğerci ile fotoğrafını paylaşarak, "Nerede kalmıştık" dedi.

Magazin 05-01-2022 16:10

Gökhan Çıra eski karısı Selin Ciğerci'nin peşini bırakmıyor! Yorumu dikkat çekti

Geçtiğimiz yıl boşanan Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci birbirinden kopamıyor. Bir süre önce bir partide samimi şekilde yakalanan eski karı-koca yine gündeme geldi. Gökhan Çıra eski karısı Selin Ciğerci'nin peşini adeta bırakmıyor.

Magazin 03-01-2022 13:08

Selin Ciğerci'ye benzerliğiyle dikkat çekti! İşte Kısmetse Olur yarışmacısı Melis Buse Betkayan'ın son hali

Melis Buse Betkayan, Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur yarışma programı ile adından sık sık söz ettirdi. Yarışmanın sonrasında da sık sık konuşulan Melis Buse Betkayan, bu sefer imaj değişikliği ile gündeme geldi. Betkayan'ın Instagram fenomeni Selin Ciğerci ile olan benzerliği görenleri şaşırttı.

Magazin 30-12-2021 19:33

Selin Ciğerci gençlik iksirini soranlara yanıt verdi: Bekarlık!

Gökhan Çıra boşandıktan sonra zayıflama kararı alan ve kendini spora veren Selin Ciğerci kısa şortuyla verdiği pozla herkesi mest etti. Selin Ciğerci gençlik iksirini mi buldun diyen takipçilerine ise "Bekarlık" yanıtını verdi.

Magazin 30-12-2021 11:22

Selin Ciğerci sosyal medyadan seslendi: Bu benim özelim! Lütfen sil, çok ayıp

Gökhan Çıra ile ayrılıp Beykoz'daki evinden de taşınarak yeni bir başlangıç yapan Selin Ciğerci son dönemde kendini spora verdi. Spor paylaşımları yapan Selin Ciğerci son olarak sosyal medyadan herkese seslendi. Telefon numarasına gelen aramalardan sıkılan Ciğerci "Bu benim özelim" dedi.

Magazin 28-12-2021 11:31

Selin Ciğerci'den şaşırtan paylaşım! Eski dostuyla barıştı mı?

Selin Ciğerci son paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. Bir dönem yakın arkadaşı olan Demet Akalın'ın şarkısını dinlerken paylaşım yapan Ciğerci "Barıştı mı?" sorusunu akıllara getirdi.

Magazin 22-12-2021 16:24

Kerimcan Durmaz eski dostu Selin Ciğerci'yi paylaşıp dalga geçti

Bir dönem yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Kerimcan Durmaz ve Selin Ciğerci daha sonra küsmüştü. Kerimcan Durmaz eski dostu Selin Ciğerci'yi paylaşıp dalga geçince gündem oldu.

Magazin 19-12-2021 08:58

Selin Ciğerci, sarmaş dolaş görüntülendiği eski kocası Gökhan Çıra ile barıştı mı? Canlı yayında açıkladı

Geçtiğimiz eylül ayında boşanan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile futbolcu eşi Gökhan Çıra hakkında barıştıklarına dair söylentiler çıkmıştı. İkilisinin geçtiğimiz günlerde sarmaş dolaş poz vermesi bu söylentileri alevlendirdi. Selin Ciğerci, canlı yayına katılarak merak edilen soruları yanıtladı.

Magazin 15-12-2021 14:35

Selin Ciğerci'den sonra Ebru Polat lüks otomobiliyle gündemde! "Kendimi ödüllendirmem gerekiyor"

Bir süredir Al Sana Haber programında yorumcu olan Ebru Polat hayali olan arabayı aldı. Polat servet değerindeki otomobiline kavuşma anını sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Magazin 14-12-2021 13:27

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra barıştı mı? Sarmaş dolaş görüntülendiler

Bir süre önce boşanan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra son günlerde barışma haberleriyle gündemde. Taraflar açıklama yapmaktan kaçınsa da ikilinin hayranları bu ayrılığın uzun sürmeyeceği görüşünde.

Magazin 13-12-2021 15:58

13 milyon TL'ye otomobil alan Selin Ciğerci'den vergi açıklaması

Selin Ciğerci Türkiye'de sadece bir adet olan ve özel olarak tasarlattığı otomobili için 13 milyon TL ödedi. Selin Ciğerci kendisine gelen vergi sorusuna da hemen yanıt verdi.

Magazin 12-12-2021 14:31

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra birbirinden kopamıyor

8 milyon TL vergi ödeyen Selin Ciğerci son dönemde özel hayatıyla gündemde. Gökhan Çıra'dan boşanan ve ortaklığını da bitirme kararı alan Ciğerci yine de eski eşinden kopamıyor.

Magazin 12-12-2021 07:51

Selin Ciğerci yeni arabasına servet ödedi! 13 milyon TL'ye otomobil aldı

Geçtiğimiz yıl 5 milyon TL değerinde Rolls-Royce satın alan Selin Ciğerci otomobilini yeniledi. Ciğerci, Türkiye'de sadece bir tane bulunan yeni arabası için 13 milyon TL ödedi.

Magazin 11-12-2021 09:08

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra birlikte görüntülendi

Tek celsede boşanan ve yeni aşklara yelken açan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, aylar sonra bir araya geldi. Barıştıkları düşünülen çiftten Çıra, "Buluşup sadece iş yemeği yedik" diyerek iddiayı yalanladı.

Magazin 10-12-2021 09:29

Gökhan Çıra ve eski eşi Selin Ciğerci sarmaş dolaş poz verdi! Barıştılar mı?

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile eski eşi Gökhan Çıra, yıllarca birlikte olduktan sonra, 2019 yılında evlenmişlerdi. Sansasyonel çift, eylül ayında sürpriz bir şekilde boşanarak herkesi şaşırtmıştı. Bu süreçte hem Selin Ciğerci’nin hem de Gökhan Çıra’nın adı başkalarıyla anıldı. 3 ay boşanan çift bu sefer sarmaş dolaş poz verdi.

Magazin 08-12-2021 14:19

Gökhan Çıra yeni bir aşka yelken açtı! Gizemli paylaşım

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci’den boşandıktan sonra çeşitli açıklamalarla gündeme gelen futbolcu Gökhan Çıra, yeni bir aşka yelken açtı. Gökhan Çıra, sarışın bir kadınla sarmaş dolaş fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı. Çıra, sarıldığı kadının yüzünü emoji ile kapattı.

Magazin 08-12-2021 08:33