Biberon Haberleri

20 günlük kuzu sahibinin peşinden ayrılmıyor

Bursa'da 20 günlük kuzu, sahibi Şerif Mert'in peşinden bir an olsun ayrılmıyor.

Yurthaber 30-04-2024 11:06

Yenidoğan bebekler için özel tasarlanmış en iyi yenidoğan bebek biberonları

Kendi bebeğinizin veya sevdiklerinizin bebeğinin dünyaya gelmesine sayılı günler kalmışken hâlâ onun ihtiyacı olan araç gereçleri tamamlamaya çalışıyor olabilirsiniz! Yenidoğan bebekler için özel olarak üretilen biberonlar arasından hem bütçenize uygun hem bebek sağlığını desteleyen seçenekler bulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! En iyi yenidoğan biberonlarından oluşan listemize göz atmaya ne dersiniz?

Haber 30-10-2023 17:13

Uzun şişeleri, vazoları, biberonları nasıl rahatlıkla temizleyebilirsiniz? İşte püf noktaları

Günlük hayatta pek çok araç gereci bulaşık makinesinde ya da sünger kullanarak elde yıkıyoruz. Dekoratif objeler ve bebek biberonları da sık sık yıkanan ürünler arasında yer alıyor. Ancak bulaşık makinesinde ya da elde yıkasak bile şişe ve vazoların dip kısımlarında kir ve lekeler kalabiliyor, daha da önemlisi yeterince temiz olmayabiliyorlar. Elbette temizlenmesi zor şişeleri tertemiz hâle getirmenin de son derece kolay ve etkili yolları var!

Haber 01-08-2023 18:05

Ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak kullanışlı ve ilginç ürünler

Anne babalar, kendi hayatlarını kolaylaştırmak ve çocuklarının gereksinimlerini en doğru şekilde karşılayabilmek için birbirinden farklı ürünlere ihtiyaç duyarlar. Günümüzde eskiye göre çok daha işlevsel ürünler ve teknolojik çözümler bulabilmek mümkün. Çocuk sahibi olan bireylerin mutlaka ellerinin altında olması gereken pratik ürünlerden bazılarını sizin için bir araya getirdik. Göz atmaya ne dersiniz?

Kadin 16-03-2023 18:02

Biberon

Biberon Hakkındaki Haberler Mynet'te. Biberon Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Bebeğine sıcak bir mama yedirmek isteyenler için en iyi biberon ısıtıcılar

Hayatınızdaki en narin varlıklar olan bebekleriniz için her şeyin en güzelini arıyorsunuz. Özellikle de beslenmeleri konusunda. Onlar için en ideal beslenme şeklini, en ideal koşullarda ve ideal hijyenle sağlamak tüm ebeveynlerin öncelikleri arasında elbette. İşte tam da bunun için çalışan birçok başarılı marka, birbirinden kaliteli biberon ısıtıcı modelleri üretiyor. Gelin, bebeğinize ve sizin beklentilerinize uygun en iyi biberon ısıtıcı modellerini birlikte inceleyelim!

Kadin 20-01-2023 11:57

Bebeğinizin sağlığı için tercih edebileceğiniz en iyi cam biberonlar

Bebeğinizi kucağınıza almak için gün sayıyorsanız ya da hâlihazırda anne veya babaysanız bebeğinizi en iyi şekilde beslemenin alternatif yollarını arıyor olabilirsiniz. Öyleyse doğru yerdesiniz! Biberon, bebeklerin emme refleksine en uygun beslenme aracı. Peki, bebeğinizin sağlığı için tercih edebileceğiniz en iyi biberon modellerini incelemek ister misiniz? İşte, bebeğini plastikten uzak tutmak isteyenler için seçtiğimiz biberon modelleri!

Kadin 19-01-2023 15:27

Mersin'de köpeği kaybolan marangoz, annesi ölen kuzuya sahip çıktı

Kuzuyu biberonla besleyen Rıza Akyıldız: - "Baba kız gibiyiz. Evlat gibi aynı. Nereye gitsem arkamdan ayrılmaz"

Yurthaber 10-07-2022 15:03

Yaralı karacayı biberonla besleyip tarım ve orman müdürlüğü ekiplerine teslim ettiler

Yaralı karacayı biberonla besleyip tarım ve orman müdürlüğü ekiplerine teslim ettiler

Yurthaber 12-06-2022 11:31

Erzurum'da yaralı bulunan tilki yavrusu korumaya alındı

Erzurum'da yaralı bulunan tilki yavrusu korumaya alındı

Yurthaber 05-06-2022 13:00

Tunceli'de anneleri ölen yavru sincaplara biberonlu bakım

Tunceli'de anneleri ölen yavru sincaplara biberonlu bakım

Yurthaber 19-05-2022 09:39

Kenya'dan ilginç karar! Bebeklerin anne sütü ile beslenmesi için biberon ve emzik yasaklanıyor

Doğu Afrika ülkesi Kenya, bebeklerin anne sütüyle beslenmesini desteklemek için biberon ve emziği yasaklayacağını duyurdu. Bebek mamalarının yasaklanmadığı ancak yeni yasayla mamaların üretimine ve pazarlanmasına düzenleme getirileceği kaydedildi.

Haber 30-03-2022 22:22

Ameliyattan sonra Şere yaşamını ahırda değil evde sürdürüyor

Tunceli'de besicilik yapan Çakmak ailesi, iki hafta önce dünyaya gelen ve sindirim bozukluğu nedeniyle ameliyat ettirdikleri "Şere" isimli buzağıyı evde biberonla besleyip yarasının mikrop kapmamasına özen gösteriyor - Semra Çakmak: - "Bir bebekten farksız ve evin içinde çocuk gibi oyunlar oynuyor. Biz de onu izlerken gülüyoruz"

Yurthaber 12-03-2022 11:02

Donmaktan kurtardıkları yeni doğan köpek yavrularına bebek gibi bakıyorlar

Iğdır'daki hayvan dostları, kırsal arazide donmak üzereyken buldukları yeni doğmuş 8 köpek yavrusunu özel mama koydukları biberonla besliyor - Sokak Hayvanları ve Doğal Yaşamı Koruma Derneği Başkanı Tenzile Eroğlu: - "Annelerinden koparılmış, dağlık bir araziye atılmış vaziyette bulduk. Çok soğuktu ve donmak üzereydiler. Biz yetişmesek yaşayamazlardı"

Yurthaber 27-01-2022 11:04

Sağlıklı ve konforlu kullanım sunan en iyi biberon çeşitleri

Bebeğiniz için biberon seçimi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Neden biberonların her birinin diğerinden farklı olduğunu hiç düşündünüz mü? Bebeklerin yaşına, gelişimine ve ihtiyaçlarına göre alacağınız biberon da değişir. Farklı özelliklere sahip biberon seçenekleri hakkında bilgi almak ister misiniz?

Kadin 11-11-2021 12:19

Pet biberonlar kanser riski taşıyor

Pet şişeler ve biberonlar olmak üzere birçok ürünün plastik ambalajlarında kullanılan BPA adlı maddenin yasaklanması gündeme geldi.

Haber 17-04-2008 11:01

Yalancı meme mikrop yuvası

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Neonatoloji Uzmanı Prof. Dr. Şükrü Küçüködük, ağlayan bebeği susturmanın yolunun mikrop yuvası olan yalancı meme (emzik) vermek değil, ağlamaya sebep olan ihtiyacını gidermek olduğunu söyledi.

Haber 23-06-2007 14:53