KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak kullanışlı ve ilginç ürünler

  Anne babalar, kendi hayatlarını kolaylaştırmak ve çocuklarının gereksinimlerini en doğru şekilde karşılayabilmek için birbirinden farklı ürünlere ihtiyaç duyarlar. Günümüzde eskiye göre çok daha işlevsel ürünler ve teknolojik çözümler bulabilmek mümkün. Çocuk sahibi olan bireylerin mutlaka ellerinin altında olması gereken pratik ürünlerden bazılarını sizin için bir araya getirdik. Göz atmaya ne dersiniz?

  Ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak kullanışlı ve ilginç ürünler

  Ebeveynlik heyecanı tatmış olan herkes, çocuk yetiştirmenin eğlenceli ve bir o kadar da zorlu bir süreç olduğunu bilir. Evde veya dışarıda çocuğunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeniz için kesinlikle edinmeniz ve yanınızdan ayırmamanız gereken ürünler var. Hem çocuklarınızın seveceği hem sizin işinizi kolaylaştıracak özel ürünlerin hangileri olduğunu merak edenler için birbirinden kullanışlı ürünleri bir araya getirdik.

  1. Güvenli ve eğlenceli oyun alanı: Fisher Price Şehir Macerası Jumbo Jimnastik Merkezi


  Ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak kullanışlı ve ilginç çocuk/bebek ürünleri

  Evdeyken gün boyu sizi bekleyen bir sürü iş olur ve bunları yapmak istediğiniz zaman bebeklerinizi yalnız bırakmaktan çekinebilirsiniz. İşte tam burada sizin yardımınıza koşacak olan Fisher Price Şehir Macerası Jumbo Jimnastik Merkezi, çocuğunuzun güvenli şekilde oyun oynayabilmesi için tasarlanan bir ürün. Bebeğiniz oyun alanında keyifli vakit geçirirken siz de kendi işlerinizi halledebilirsiniz.

  Ürünü İncele

  2. Bebekleri rahatlatacak bir çözüm: Babyjem Diş Kaşıyıcı Kirpili Eldiven


  Adsız tasarım - 2023-03-17T162029.211

  Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

  Bebeklerinizin büyüme süreçlerinde yaşayabileceğiniz en zorlayıcı dönemlerden biri, tartışmasız, diş çıkartma süreçleri olur. Hem onun hem sizin için ortaya çıkan zorlayıcı durumu idare edebilmek için çözüm aradığınızda Babyjem Diş Kaşıyıcı Kirpili Eldiven'e şans verebilirsiniz. Dikkat çekici tasarımlı ürün, bebeğinizi rahatlatırken aynı zamanda eğlenceli bir oyun arkadaşı da olacak. Bebeğinizin eline giydireceğiniz diş kaşıyıcının düşmesinden de tedirgin olmanıza gerek kalmıyor.

  Ürünü İncele

  3. Burun tıkanıklığına pratik çözüm: Wee Baby Burun Temizleyici


  Adsız tasarım - 2023-03-17T162058.207

  Ebeveynler için en zorlayıcı zamanlardan birinin bebeklerinin hasta oldukları dönemler olduğunu söyleyebiliriz. Burun tıkanıklığı sorunu yaşayan çocuklarının rahat nefes alabilmelerine ve bu sayede rahatça uyuyabilmelerine yardımcı olmak isteyen anne babalar, Wee Baby Burun Temizleyici kullanarak bunu kolayca yapabilirler. Bebeğinizin burnunun içerisindeki fazla salgıların temizlenmesini sağlayan burun temizleyici, burun içine zarar vermeyecek şekilde tasarlanır. Ürünü sadece bebeklerde değil, küçük çocuklarda da kullanabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  4. Çocuklar her zaman güvende: Agubugu Baby Sıkıştırmalı Çocuk Güvenlik Kapısı


  Ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak kullanışlı ve ilginç çocuk/bebek ürünleri

  Bebeklerin emeklemeye başlamaları, sürekli etrafı kurcalayacakları ve gün boyu hareket halinde olacakları anlamına geliyor. İşte bu yüzden de ebeveynlerin o dönemlerde güvenlik önlemlerini arttırmaları gerekir. Agubugu Baby Sıkıştırmalı Çocuk Güvenlik Kapısı, alınabilecek en üst düzey güvenlik çözümlerinden biri olabilir. Oda kapılarına, merdiven başlarına ve daha bir çok yere kolayca kurulabilen ürün sayesinde çocuklarınız girmemesi gereken yerlerden uzak durur, siz de rahatça günlük rutinlerinizi yapabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  5. Bebeklerin uzak durması gereken yerler için kesin çözüm: İdeal Baby 20'li Güvenlik Seti


  Ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak kullanışlı ve ilginç çocuk/bebek ürünleri

  İdeal Baby 20'li Güvenlik Seti, çocuk sahibi tüm bireylerin mutlaka alması gereken kurtarıcı ürünlerden biri. Dolaplara, çekmecelere, prizlere ve mobilya köşelerine uygulanabilecek kilitlerin ve darbeye karşı koruyucu malzemelerin yer aldığı set, bebeklerinizi evdeki tüm tehlikelerden korur. Sağlığa zararı olmayan materyallerle üretilen her bir parçayı istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ev kazalarını en aza indirgemek için tercih edilebilecek ürünler, çocuklarınızın güvenli şekilde mekânları keşfetmesine imkân tanır.

  Ürünü İncele

  6. Tırnak kesme derdine son: A1 Yenidoğan Bebek Tırnak Törpüsü


  Ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak kullanışlı ve ilginç çocuk/bebek ürünleri

  Anne babalar, bebeklerin bakım rutinleri arasında en çok tırnaklarını keserken zorlanırlar. Minik parmaklardaki o ufacık tırnakları kesmek oldukça zorlayıcı bir durum. Artık bunu daha kolay hâle getiren çeşitli ürünler bulunuyor. A1 Yenidoğan Bebek Tırnak Törpüsü, makasa gerek kalmadan bebeklerin tırnaklarının kısaltılmasına yardımcı oluyor. Pille çalışan ürünü bebeklerin hem el hem ayak tırnakları için kullanabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  7. Oyun saatleri arabada da devam edecek: BYENS Oto Koltuğu Çocuk Aktivite Masası


  Ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak kullanışlı ve ilginç çocuk/bebek ürünleri

  Çocukların yapmaktan en çok hoşlandıkları şeyin oyun oynamak olduğunu herkes bilir. Evde odalarındaki oyuncaklarla hoşça vakit geçiren çocuklara dışarı çıkıldığında arabada da aynı konforlu alanı sağlamak mümkün. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey BYENS Oto Koltuğu Çocuk Aktivite Masası! Seyahat sırasında çocuğunuzun sıkılmaması için tasarlanan ürün; çizim yapmaları, kitap okumaları, yemek yemeleri ve oyuncaklarıyla oynamaları için güvenli bir alan sağlar.

  Ürünü İncele

  8. Uzun süre biberon kaynatma derdi bitiyor: Philips Avent Biberon Isıtıcı


  Ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak kullanışlı ve ilginç çocuk/bebek ürünleri

  Bebek bakımı sırasında ne kadar zor anlar yaşanabildiğini tüm anne babalar bilir. Bu süreçte bebeğin ihtiyaçlarını vaktinde ve doğru şekilde karşılamak kadar önemli başka bir şey olamaz. Beslenme vakti geldiğinde süt ve mamaların olması gereken sıcaklıkta bebeklere verilmesi gerekir. Gelişen teknolojiyle birlikte saatlerce biberon kaynatma ve sıcaklık ayarını tutturma derdine kesin bir çözüm sunuluyor. Philips Avent Biberon Isıtıcı sayesinde bebeklerinizin mamalarını sadece üç dakika içerisinde hazırlayabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  9. Bebeklerin gözlerine su kaçmasına son: ebebek Baby Plus Bebek Banyo Duş Şapkası


  Ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak kullanışlı ve ilginç çocuk/bebek ürünleri

  Minik bebeklerinizi yıkarken hem onların vücut ısısına uygun su sıcaklığını ayarlamak hem su ve şampuandan etkilenmemelerini sağlamak için çok fazla uğraştığınızı biliyoruz. ebebek Baby Plus Bebek Banyo Duş Şapkası, sizin işinizi daha kolay bir boyuta taşıyacak müthiş bir tasarım. Bebeğinizin başına dikkatlice geçireceğiniz başlık sayesinde yüzüne hiçbir şekilde su ve şampuan temas etmeyecek, bu sayede keyifli bir duş süreci geçirebileceksiniz.

  Ürünü İncele

  10. Yemek sırasında etraf kirlenmesin: Buffer Çocuk Bebek Mama Önlüğü


  Ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak kullanışlı ve ilginç çocuk/bebek ürünleri

  Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

  Küçük çocuklara yemek yedirmek bazen çok zorlayıcı olabiliyor. Yemek istemedikleri zamanlarda yiyecekleri etrafa dağıtıp size daha çok iş çıkarabiliyorlar. Bunun için güzel bir çözüm sunan Buffer Çocuk Bebek Mama Önlüğü, yiyeceklerin dökülmesine engel oluyor. Bebeğinize mama yedirirken ve eline verdiğiniz yiyeceklerle yemek yemeyi öğrenirken üzerini batırmasının ve etrafa yemek dökmesinin önüne geçecek kaliteli silikon bebek önlüğü, öğünleri tertemiz bir şekilde geçirmenize yardımcı olur.

  Ürünü İncele

  Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler