Bisküvi Haberleri

Dikkat! Erken ölüm riskinin artmasına neden oluyor

Ölüm en büyük korkular arasında üst sırada bulunuyor. Çeşitli hastalıklar erken ölüm ihtimalini artırıyor. Uzmanlara göre 'ultra işlenmiş gıdalar' erken ölüm riski ile bağlantı kuruyor. Kanser, diyabet, kalp hastalıkları gibi hastalıklara yakalanma ve erken ölüm riskini azaltmak için ultra işlenmiş gıdalardan uzak durmak gerekiyor.

Haber 14-11-22 17:02

Marketten 1400 liralık bisküvi satın alınca şok gerçek ortaya çıktı! İzi sürülünce...

Muğla’nın Marmaris ilçesinde düzensiz göçmenler ilginç bir olayın tespit edilmesi sonucu yakalandı. Bir marketten 1400 liralık bisküvi satın alındığının belirlenmesinin ardından alışveriş yapan kişilerin izi sürülünce şok gerçek ortaya çıktı. Polis tarafından göçmen kaçakçılığı suçuna yönelik çalışmalarda günübirlik kiraya verilen villadan 28 düzensiz göçmen çıkarıldı. Olaya ilişkin 2 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlarla ilgili 'Bodrum' detayı dikkat çekti.

Haber 24-10-22 17:40

Peşinden koşup yakaladılar! Dayak yerken, 'Bir tane bisküvi aldım abi' diyerek kendini savundu

Küçükçekmece’de bakkaldan bisküvi çaldığı için darp edilen çocuğu mahalleli kurtardı. Yere düşen çocuk, ‘Bir tane bisküvi aldım abi’ diyerek kendini savunurken, o anlar kameraya yansıdı.

Haber 17-09-22 22:42

Gıda şirketi o ürünün adını ayrımcılık nedeniyle değiştiriyor

Gıda şirketi Eti, Negro bisküvilerinin adını Nero olarak değiştirmeye karar verdiklerini açıkladı.

Finans 01-12-21 15:34

Bisküvi

Bisküvi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Bisküvi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Bisküvi ve çikolatanın başkentinden, 149 ülkeye 8 ayda 164 milyon dolarlık ihracat yapıldı

Bisküvi, çikolata, kek ve gofret ürünlerinde ülkenin en çok üretime sahip kentlerinden Karaman'dan, ocak-ağustos döneminde 149 ülkeye büyük bölümü bisküvi, çikolata ve kek ürünleri olmak üzere yaklaşık 164 milyon dolarlık ihracat yapıldı. Öte yandan Karaman Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, pandemi sürecinde OSB'de kapanan firma olmadığını belirtti.

Finans 22-09-21 11:27